Zarabiaj przez internet

Internet jest obecnie wszędzie dostępny, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością. Podczas surfowania w sieci oprócz czynności wykonywanej jedynie dla rozrywki, można także zarobić. Każdy może znaleźć dla siebie odpowiednie zajęcie. Co bardzo ważne, praca w domu daje nam dużo większą swobodę niż praca na etat.
Na stronie znajdziesz wiele metod dających możliwości zarabiać pieniądze w domu przez internet. Nie wykluczone, że akurat praca i zarabianie przez internet będzie Twoim głównym, źródłem finansów. Może też nie będzie to traktowane jedynie jako praca dodatkowa w celu uzyskania paru groszy.

Zarabianie przez internet

Najlepsze sposoby na zarabianie przez internet

Poniżej znajdują się najlepsze sposoby na zarabianie w internecie podzielone na poszczególne kategorie. Więcej informacji na ich temat, wraz z linkami do konkretnych stron po kliknięciu w odpowiedni wpis. Klikamy w nazwę lub w obrazek.

Łatwiejsze sposoby

Sposoby nie wymagające dużej ilości czasu, ani specjalnych umiejętności, wystarczy chwila wolnego czasu na przykład wieczorami. Natomiast jeżeli chcemy zyskać więcej musimy być jak najbardziej systematyczni.


Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet, ponieważ…

Zarabianie na reklamach

Zarabianie na reklamach

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie…


Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Telefon możemy wykorzystać też do zarabiania pieniędzy. Wystarczy, że….

Cashback i kody rabatowe

Cashback i kody rabatowe

Cashback i kody rabatowe to świetny sposób, aby zaoszczędzić, oraz otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na…


Skracanie linków

Skracanie linków

Skracanie linków to nie tylko zamiana długich adresów w krótsze, ale także świetny sposób na zarobek, jeśli…

Zarabianie na blogu

zarabianie na blogu

Zarabianie na blogu bez wątpienia jest jednym z lepszych sposobów zarabianie pieniędzy. Zwłaszcza, że jego założenie jest bardzo proste …


Zarabianie na Facebooku

Jest to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych. Chyba więc nic w tym dziwnego, że jest możliwe Zarabianie na Facebooku.

Dla kogo praca i zarabianie w domu

Dodatkowa praca siedząc w domu jest oczywiście dla każdego. W zasadzie bez większego wyjątku, poza osobami, które po prostu nie znajdą nawet 15 minut czasu wolnego. Chociaż są też grupy osób, dla których praca i zarabianie przez internet to jedyna możliwość. Jak myślicie dla kogo będzie to idealne rozwiązanie?

 • Dla osób bezrobotnych, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą znaleźć pracy np. z braku wykwalifikowania,
 • Dobrym pomysłem może być dla mam, które ze względu na opiekowanie się dziećmi nie mogą pozwolić sobie na pracę na etacie,
 • Dla osób niepełnosprawnych, które nie są w stanie podjąć pracy
 • Dla osób niezadowolonych z dotychczasowych zarobków w swoim miejscu pracy, które wolą pracować na siebie zamiast na kogoś,
 • Również dla uczniów, którzy ze względu na młody wiek i szkołę nie mogą pójść do pracy. Tutaj z pomocą przychodzi praca przez internet, a szybkie zainteresowanie się tematem może zaprocentować w przyszłości. Możliwe, że zarabianie prze internet stanie się głównym źródłem dochodu, i nie będzie trzeba szukać pracy na pełen etat.

Ludzi pracujących w domu dodatkowo możemy podzielić, a będą to osoby, które:

 • Chcą dorobić do pensji nadal pracując u siebie w pracy na etacie, ale szukają dodatkowych możliwości zarobku takich jak zarabianie przez internet, ( czasami sytuacja życiowa do tego zmusza, a czasami po prostu chęć dorobienia)
 • Rezygnują całkowicie z etatu i zarabianie online jest dla nich jedynym i głównym źródłem dochodu.

Zobacz dodatkowo Jak zaoszczędzić pieniądze .

Zalety zarabiania przez internet

Zarabianie siedząc w domu ma bardzo wiele zalet. Kto nie chciałby rzucić rannego wstawania i tej całej pracy na etat ? No dobra wracając do zalet najważniejsze z nich to:

 • Oszczędność czasu i pieniędzy związanych z dojazdami do swojego miejsca gdzie pracujemy oraz posiłkami. Zazwyczaj wychodzą drożej, niż te przygotowane samodzielnie w domu,
 • Nielimitowane godziny i czas pracy. Pozwala to zaczynać i kończyć, o której nam pasuje. Nie mamy obowiązku wstawać na godzinę 7-8 i można dłużej pospać, no chyba, że jesteśmy rannymi ptaszkami wtedy czas możemy poświęcić na coś innego,
 • Nie musimy przygotowywać się do pracy. Zarabiając w domu mamy pełną swobodę np. ubioru lub w przypadku pań makijażu,
 • Brak nadzoru przełożonego ( Niektórzy powiedzieli by O TAK !). Nikt nie będzie patrzył nam na ręce podczas zarabiania, co u niektórych wywołuje niepotrzebną presję i stres,
 • Miejsce i warunki miejsca pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nie ma więc żadnego problemu z takimi rzeczami jak głośne słuchanie muzyki (poza sąsiadami) czy jedzenie w czasie pracy.

Z całą pewnością duża część ludzi nadal nie wie co chce w życiu robić i szuka swojej idealnej pracy ( wystarczy zadać sobie pytanie „co chce w życiu robić” a później po prostu zacząć to robić 😉 ). Dla wielu z tych ludzi zarabianie przez internet okazuje się być świetnym rozwiązaniem, dodatkowo mającym wiele zalet.
Zarówno dodatkowe możliwości zarabiania przez internet, jak i stała praca online, często pozwala zarobić sporo większe pieniądze jak praca na etacie. Choć możemy powiedzieć, że jest to „praca w domu” to nie musi odbywać się ona tylko tam. W dzisiejszych czasach dostępny internet niemal wszędzie przez większość ludzi umożliwia zarobienie paru groszy online np. przez telefon w podróży.

Ile pieniędzy można zarobić ?

Zarabianie w dzisiejszym internecie na początku może wydawać się bardzo trudne. Zazwyczaj traktowane tylko i wyłącznie jako dodatkowe zajęcie, przy którym możemy zarobić dodatkowe pieniądze. Natomiast przy odrobinie naszej cierpliwości i zaangażowaniu jest nawet w stanie całkowicie zastąpić naszą pracę na etacie. Już po kilku minutach dziennie można zauważyć pierwsze efekty, ale oczywiście czym więcej czasu na to poświęcimy tym lepsze będą wyniki.

Dużo z nas myśli, że usiądzie i od tak za sprawą pstryknięcia palca już pierwszego dnia zarobi w internecie tzw. kokosy. Oczywiście, że praca w internecie daje nam taką możliwość( oczywiście nie pierwszego dnia). Niestety jest to nieco trudniejsze niż się wydaje. Dodatkowo co najgorsze niektórzy w takim wypadku (po dniu, dwóch lub tygodniu ) po prostu postanawiają odpuścić przez mało zadowalające ich efekty. Jak to jest w wielu dziedzinach tak i przy zarabianiu przez internet trzeba się po prostu przyłożyć, gdyż efekty nie przyjdą od razu, ale na pewno warto na nie poczekać. Z czasem, czego każdemu życzę, możemy na pracę w domu przez internet poświęcać coraz to mniej naszego czasu, jednocześnie zarabiając coraz więcej.

Jest praktycznie nie możliwe jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie ile dokładnie można miesięcznie zarobić w internecie. Uzależnione jest to od wielu czynników, ale przede wszystkim od osoby, która się tego podejmuje, ale z czasem mogą to być naprawdę bardzo duże pieniądze. Samych sposobów zarabiania online jest mnóstwo i mają one w zasadzie nieograniczony potencjał zarobkowy. Naszym kluczem do sukcesu w tym wypadku jest przede wszystkim cierpliwość i zaangażowanie, ale odpowiednie podejście z pewnością zostanie nagrodzone odpowiednio wysokimi zarobkami. Jest to prawie na wyciągnięcie ręki dla każdego – wystarczy odpowiednio wykorzystać wiedzę dostępną w internecie o którym oczywiście tematy są poruszane także na blogu i na którym da się zarobić.
To czy w ogóle i ile pieniędzy zarobisz przez internet zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i od Twojej pracy!

Jak zacząć pracować w domu ?

Aby zacząć na początku warto zapoznać się z wiedzą przedstawioną na blogu Grosiwo. Znajdziesz tutaj sposoby na pracę przez internet i zarobek online. Gdy przyswoisz trochę wiedzy możesz zarejestrować się na wybranych przez siebie stronach, zacząć je testować i kolejno po prostu zacząć zarabiać.
Jeśli masz jakieś pytania lub przeczytana wiedza wydaje Ci się nie jasna lub niezrozumiała i nadal nie wiesz jak zarabiać pieniądze online pisz bezpośrednio poprzez zakładkę “kontakt”.
Słyszałem też o takim jakby rozwoju stopniowym gdzie wyznaczamy sobie cele do osiągnięcia. Zarówno te małe jak i te duże długoterminowe. Gdy osiągamy kolejny cel jest to dodatkową motywacją do kolejnego celu i sprawdzenia swoich postępów.

Aby pracować przez internet, oczywiście jest potrzebne urządzenie, które ma dostęp do internetu. Poza sprzętem potrzebne będzie trochę chęci, samodyscypliny i to w zasadzie tyle. Dostępne są również strony, które nie posiadają większego ograniczenia wiekowego, tak więc jest to dodatkowy atut tychże serwisów. Osoby niepełnoletnie mogą również zarabiać online co oczywiście polecam. Każda młoda osoba może sobie zarobić dodatkowe pieniądze na swoje wydatki.

8 thoughts on “Zarabiaj przez internet

 • 28 sierpnia 2020 o 12:23
  Permalink

  Szczególnie polecam wypełnianie ankiet na stronach Opinie.pl, a także na Tuluna – tu można zakręcić też kołem fortuny i wygrać dodatkowe punkty.

  Odpowiedz
 • 10 marca 2021 o 05:53
  Permalink

  Zarabiaj przez internet strona jest super tylko szkoda że tak mało wpisów na temat stron do zarabiania .Mało osób wypowiada się na jakie strony się opłaca zapisać .

  Odpowiedz
 • 7 kwietnia 2021 o 10:59
  Permalink

  Bardzo dobre informacje zarówno dla zarabiających jak i początkujących

  Odpowiedz
  • 13 stycznia 2022 o 19:28
   Permalink

   Na jakie panele ankiet proponujesz się zar
   zarejestrować?!
   Które są najlepiej płatne?

   Odpowiedz
 • 16 marca 2023 o 17:25
  Permalink

  Twój blog to idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają inspiracji i motywacji. Twoje posty są bardzo wartościowe i zawsze stają się dla mnie źródłem pozytywnej energii. Dziękuję za to!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *