Ysense

Panel ySense (dawniej Clixsense) w internecie obecny od 2007 roku i działa do dziś. Jest to bardzo długi okres czasu, a sam serwis ySense jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w swojej dziedzinie. Uczestnictwo w programie oczywiście jest darmowe i nie potrzebujemy żadnego wkładu własnego. Serwis posiada również dział w języku polskim, który można znaleźć na forum. Zarabiać w programie można nie od 18 a już po ukończeniu 16 lat. To wyróżnia też serwis ponieważ w większości pełnoletność to obowiązek.

Jak zarabiać w ySense ?

 • Płatne ankiety (Surveys) – Wypełnianie ankiet jest podstawową formą zarabiania w serwisie. Tak właśnie powstał. Zazwyczaj jest to w przeliczeniu kilka złotych za jedną. Co najciekawsze pomimo, że strona jest po angielsku to dostępne ankiety są w języku polskim, więc nie będzie żadnego problemu przy ich wypełnianiu.
 • Oferty, zadania (Offers, tasks) – Różne zadania typu rejestracja na danej stronie lub otrzymanie jakiś punktów w innym serwisie za które otrzymujemy wynagrodzenie.
 • Program partnerski (affiliates) – Prowizje za kolejnych użytkowników do programu, którzy zalogują się z naszego polecenia. Po wejściu w zakładkę mamy dostęp do specjalnego linku oraz bannerów ułatwiających polecanie.

Po rejestracji w ySense (Clixsense) można również skorzystać z rozszerzenia do przeglądarki o nazwie ClixAddon. Będziemy informowani na bieżąco o nowych ankietach oraz dostępnych zadaniach. Do instalacji wystarczy – wejść w zakładkę „more”, następnie -wybrać używaną przeglądarkę.

Od 1 stycznia 2021 tzw. taski (czyli zadania, które były dostępne od firmy Appen) niestety nie są już dostępne w ySense. Zadania Appen od 2021 roku są dostępne jedynie bezpośrednio na stronie Appen.
Nie zmieniło się jednak poza tym nic tak więc ciągle możemy zarabiać w ySense na płatnych ankietach, ofertach czy programie partnerskim. 

Rejestracja Ysense

Po kliknięciu w link wypełniamy z prawej strony odpowiednio dane które większość powinna znać lub wbudowany translator nam w tym pomoże, dla bardziej zielonych na szybko wytłumaczę :
-First Name – Imię, -Last Name – Nazwisko, -E-mail – adres e-mail, -Password – hasło, -Username – login czy inaczej nazwa.
Zaznaczamy akceptację regulaminu i klikamy „join now”.

W ySense do rejestracji polecam używać adresów takich jak gmail, ponieważ z tymi naszymi polskimi adresami mailowymi bywają problemy lub dłuższy czas oczekiwania.

Po rejestracji należy również wypełnić profil, aby mogli odpowiednio dopasować ankiety do nas. W tym celu należy wejść w „Surveys” -> „Surveys profile”). Są to pytania podstawowe, takie jak płeć, wiek itp. Nie jest ich wiele, w razie problemów można oczywiście skorzystać z translatora lub „Google chrome”.

Bonusy

W ySense można otrzymać codziennie dodatkowe wynagrodzenie za spełnienie narzuconych wymagań. Wszystko widoczne jest na stronie głównej pod „Daily Checklist Bonus”. Wymagania aby otrzymać bonusy to:

 • Zaliczenie 2 ofert lub ankiet,
 • Wykonanie 10 zadań,
 • Odwiedzenie forum

Co do powyższych dwóch pierwszych opcji, wystarczy zrobić jedną z nich lub opcję mieszaną czyli 1 ofertę / ankietę lub 5 zadań. Po spełnieniu wymagań otrzymamy dodatkowe 12% do zarobków, chociaż kuszące jest również „Extra bonuses” po zaliczeniu powyższych. W takim wypadku mueimy spełnić dwa warunki:

 • Bonus za aktywność – przyznawany gdy zaliczymy „Daily Checklist” przez trzy dni z rzędu – otrzymujemy kolejne 2% bonusu.
 • Instalacja dodatku do przeglądarki ClixAddon – I kolejne dodatkowe 2% bonusu.

Poradnik

Raczej łatwo odnaleźć się w tym panelu, ale dla początkujących krótko dodam coś od siebie. Jak zwiększyć swoje zarobki ?

 • Loguj sie codziennie by sprawdzić dostępność ankiet i zadań,
 • Postaraj się codziennie spełnić wszystkie wymagania, aby otrzymać dodatkowy bonus. Nie zapomnij o forum,
 • Zainstaluj dodatek ClixAddon,
 • Zapraszaj znajomych za pomocą reflinka. W ten sposób zwiększysz zarobki z serwisu.

Oprócz powyższych nie zapominaj o udzielaniu poprawnych odpowiedzi na pytania. Udzielając złych odpowiedzi czyli takich, które nie będą się pokrywały narażasz się na blokadę swojego konta. Jesteś wtedy dla serwisu nie wiarygodny i nie potrzebny ze względu na dawanie za każdym razem innych i psujących statystyki odpowiedzi.

Program poleceń

Szczegóły dotyczące wynagrodzenia za zapraszanie znajomych reflinka:

 • dodatkowe 2$, gdy zaproszona osoba zarobi pierwsze 5$,
 • od 0.10$ do 0.30$ za zapis aktywnego poleconego. Konkretne wynagrodzenie uzależnione jest od kraju z jakiego pochodzi zapraszana osoba. Szczegółową listę znaleźć można w zakładce „affiliates” -> „see details”.
 • 20% do 30% zarobków z wypełnionych przez zaproszone osoby ankiet (oczywiście bez utraty przez nich zarobków). Początkowo jest to 20%, ale procent wzrasta w zależności od ilości posiadanych poleconych.

Wypłata Ysense

Na wypłatę czeka się od 2 do 5 dni roboczych, a dostępne sposoby płatnicze różnią się kwotą minimalną, aby zlecić wypłatę:

 • PayPal (min. 10$),
 • Skrill (min. 5,05$),
 • karta do Amazon (min 5$).
 • Payoneer (min 52$),

Dowód wypłaty Ysense w 2022 r.

Dowód wypłaty z serwisu ySense z 13 lipca 2022r. Wypłata dokonana na PayPal 10$.

wypłata Ysense 2022

W jaki sposób inaczej zarobić w internecie ?

Bezdyskusyjnie trzeba stwierdzić, że serwis jest jednym z najlepszych w swojej kategorii. Mamy dostęp do wielu ciekawych ankiet i przyzwoitego wynagrodzenia, ale warto zarejestrować się również w innych panelach ankietowych. W ten sposób zwiększamy dostępność ankiet, a co za tym idzie – zarobki.
Wypełnianie ankiet to nie jedyna metoda na zarabianie w internecie, poza innymi panelami ankietowymi warto również poznać pozostałe sposoby na zarabianie online.

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Telefon możemy wykorzystać też do zarabiania pieniędzy. Wystarczy, że….

Zarabianie na reklamach

Cashback i kody rabatowe to świetny sposób, aby zaoszczędzić, oraz otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na…

Opinie o ySense

Serwis ma wiele pozytywnych opinii, chociaż trochę się zmienił to pieniądze tak samo jak kiedyś, tak i teraz wypłaca bez problemu. Przy dopasowaniu ankiet daje zarobić. Z pewnością to jeden z czołowych paneli ankietowych na świecie.

Macie jakieś doświadczenia? Podzielcie się opinią na jego temat w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *