WowApp

WowApp to darmowy komunikator podobny do Messenger, WhatsApp czy Skype, ale ma istotną różnice – pozwala zarobić. Do użytkowników trafia aż 70% zysków z reklam, również pewien procent przekazywany jest wybranym organizacjom charytatywnym. Ile można zarobić i jakie funkcje oferuje?

Rejestracja w WowApp

Sama rejestracja jest bardzo prosta jak w wielu tego typu aplikacjach. Aby się zarejestrować potrzebujemy czyjegoś „polecenia” , ale i bez tego da się to zrobić. Musimy w takiej sytuacji wybrać osobę z listy, do której chcemy dołączyć. Najlepiej odrazu uzupełnić swój profil.

Zarabianie za pomocą aplikacji WowApp

Aplikacja jest bardzo intuicyjna a podstawowe funkcje nikomu nie sprawią problemów przy zarabianiu. Najbardziej interesuje nas tutaj zakładka „zyski”, znajdziemy w niej wszystkie możliwe sposoby zarabiania. Parę z nich możemy wykonywać mobilnie bez przerwy. Więcej spróbuje przedstawić za chwilę.

Na czym można zarobić w WowApp

Za co możemy zarobić a później wymienić walutę zwaną „WowCoins” ?

 • Czatowanie , video rozmowy i połączenia z innymi użytkownikami,
 • wypełnianie ankiet,
 • granie w gry,
 • robienie zakupów w sklepach, które oferują cashback
 • wykonywanie zadań: – oglądanie filmików, klikanie „lubię to ” instalowanie app’ek,
 • ustawienie strony startowej,
 • wyświetlanie reklam przy zablokowanym smartfonie,
 • zapraszanie znajomych ,

Program poleceń

Komunikator WowApp pozwala budować, strukturę poleconych, od której otrzymujemy odpowiedni % od zarobków. Nie ma możliwości dołączenia samodzielnie, a sama struktura ma aż 8 poziomów. Zarobki procentowe uzależnione są od wybranego sposobu, ale średnio jest to 25% z pierwszego poziomu. Każdy kolejny to około połowa poziomu wyżej.

Jak budować strukturę?

Pierwsza i najłatwiejsza metoda to zapraszanie za pomocą reflinka. Taki link możemy wysłać każdemu np znajomym, aby mogli zarejestrować się z naszego polecenia. Oczywiście czym więcej znajomych, z którymi możemy pisać na komunikatorze tym więcej osób, które będą zarabiały a my będziemy dostawać dany procent. To z kolei przełoży się na dodatkowy zarobek, zarówno z poleconego, jak i z samego komunikatora.

Druga opcja to rejestracje osób, których nawet nie znamy. Nie da się dołączyć samodzielnie, więc jest szansa, że ktoś wybierze nas z listy i się po prostu zarejestruje. Taką możliwość musimy włączyć w ustawieniach. W tym celu po zalogowaniu trzeba przejść do zakładki „Info o profilu„, a następnie zaznaczyć „Pozwól każdemu dołączyć do mojej sieci”. 

Ile można zarobić WowApp?

Raczej nie ma co nastawiać się na jakieś wysokie zarobki, choć dobrze rozwinięta struktura na pewno pozwoli zarobić jakieś przyzwoite pieniądze. Dobrym pomysłem, byłoby potraktowanie to raczej jako dodatek do innych sposobów zarabiania przez internet. Mamy możliwość na komunikatorze zarabiania nie tylko na ankietach i zadaniach, ale również podczas normalnego używania, czatując lub dzwoniąc. Dlaczego nie skorzystać z profitów ?

Jak korzystać z aplikacji

Z WowApp możemy korzystać zarówno na telefonie, jak i komputerze, lecz z tym drugim są spore ograniczenia i nie wszystkie opcje zarabiania są dostępne. Najlepiej od razu ściągnąć odpowiednią aplikację na telefon. Aplikacja ta pozwala również na czatowanie i dzwonienie o których pisałem wcześniej dodatkowo jest bezpłatna i pozwala jeszcze zarobić.

Tablica wyników

Tablica wyników w WowApp pozwala porównać jak idzie nam zarabianie. Porównanie to dotyczy innych osób. W tym wypadku mogą to być znajomi, osoby w Polsce, a nawet na świecie. Nie jest to potrzebna i niezbędna funkcja, ale pozwala zorientować się jak i ile zarabiają inni i jaki jest potencjał komunikatora i całej aplikacji.

Wypłata z WowApp

Korzystając z aplikacji otrzymujemy tzw. „WowCoin”, których wartość w przeliczeniu wynosi: 100 WowCoin = 1$. Taki też jest minimalny próg, żeby móc zlecić wypłatę. Jakie są możliwości wypłaty zarobionych pieniędzy?

 • Konto bankowe,
 • Paypal,
 • Karta kredytowa,
 • Organizacja charytatywna,
 • Doładowanie konta WowApp.

Trzeba również wspomnieć bo to czasem bardzo istotne, że niestety WowApp blokuje zarobki na okres około 2 miesięcy, aby w razie czego, problemów lub nieprawidłowości związanych z wykonywanymi zadaniami móc cofnąć ewentualne zarobki. Zależnie od sposobu zarobku czas ten może się różnić, ale w żadnym nie będzie dłuższy niż 3 miesiące. W sytuacji cashback w niektórych przypadkach środki potrafią być dostępne po paru dniach lub nawet godzinach.

Inne sposoby zarabiania w internecie – Zobacz sam

Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet, ponieważ…

Zarabianie na reklamach

Zarabianie na reklamach

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie…

Opinie

WowApp prezentuje się moim zdaniem całkiem nieźle i płaci za coś, co większość ludzi robi za darmo. Minusem w porównaniu do tych darmowych i nie dających zarobić to reklamy, które nam się wyświetlają, ale nie są one aż tak nurtujące i wkurzające więc uznajmy je za nieszkodliwe. Dodatkowo oferuje wiele innych sposobów zarobku dla osób, które mają trochę wolnego czasu. Z pewnością jest to aplikacja, którą warto wypróbować chociażby miała służyć do komunikowania się ze znajomymi, z poleceń i swoich zarobków zawsze parę groszy dostajemy za codzienne czynności.

One thought on “WowApp

 • 10 kwietnia 2021 o 12:42
  Permalink

  Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie i subsbskrybuje kanał RSS. Pozdrowienia 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *