TGM Panel

TGM Panel

TGM Panel POLAND to panel ankietowy należący do globalnej firmy badań rynku TGM Research FZE. Zarabiamy w serwisie na wypełnianiu ankiet poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną. Sama rejestracja do panelu jest już możliwa po ukończeniu 16 lat. Przeczytaj resztę aby dowiedzieć się więcej o zarabianiu w serwisie TGM Panel.

Tematyka oferowanych ankiet jest bardzo różnorodna. Są to m.in.: reklamy, produkty, marki jak również rozmaite tematy ogólnospołeczne. Firmy badające rynek np. duże przedsiębiorstwa, agencje czy media, kontaktują się z TGM Panel w celu zebrania informacji oraz poznania opinii uczestników panelu.

TGM Panel – jak zarabiać?

Pierwszym naszym krokiem jest oczywiście jak zazwyczaj rejestracja, bez której nie będziemy mogli zarabiać. Na początek w zasadzie wystarczą podstawowe informacje, takie jak np. adres e-mail, płeć oraz data urodzenia. Musimy oczywiście pamiętać, aby dane były prawdziwe, gdyż w przeciwnym razie możemy mieć problem z odbiorem naszego zarobionego wynagrodzenia.

Po rejestracji i potwierdzeniu naszego adresu e-mail w skrzynce pocztowej przychodzi czas na wypełnienie osobistego profilu. Jest to bardzo ważne, gdyż pozwoli to na lepsze dopasowanie ankiet i uniknięcie ewentualnych odrzuceń. Poproszeni o to zostaniemy tuż po zalogowaniu do panelu, lecz nie potrzeba na to dużo czasu.

Coś więcej o ankietach

Oczywiście po rejestracji i wypełnieniu profilu nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko czekać na pierwszą ankietę do uzupełnienia. Co też ciekawe w panelu otrzymujemy wynagrodzenie pieniężne jak również punktowe (1pkt = 1 zł), a jego wysokość oczywiście uzależniona jest od długości ankiety. W przeciwieństwie do innych paneli ankietowych, w TGM Panel mamy dokładną tabelę przedstawiającą wynagrodzenie za określony czas ankiety.

Długość ankiety (min)Wynagrodzenie pieniężne (zł)Punkty
0 – 20,400,4
3 – 50,800,8
6 – 91,201,2
10 – 131,601,6
14 – 152,002,0
16 – 202,802,8
21 – 233,203,2
24 – 253,603,6
26 – 274,004,0
28 – 305,205,2

Jak widać na powyższej tabeli, długość jednej ankiety w TGM Panel nie przekracza 30 minut. Co też ciekawe mamy możliwość wypełniania ankiet również w innych językach, więc wystarczy w naszym profilu podać informacje odnośnie tych przez nas preferowanych. Jak widać też w tabeli łatwo zauważyć zależność zarobków w złotówkach i tych punktowych ponieważ 1pkt to 1 zł.

Inne badania

Warto tutaj dodać, że zarabianie w TGM Panel nie kończy się tylko na wypełnianiu ankiet. W profilu mamy również możliwość zaznaczenia innego typu badań, do których chcielibyśmy otrzymywać zaproszenia, a do wyboru mamy:

  • grupy dyskusyjne,
  • testowanie produktów w domu,
  • badania z kamerą internetową,
  • internetowe dzienniczki,
  • sondaże telefoniczne lub przy użyciu wiadomości tekstowych,
  • testowanie żywności i wina.

Oczywiście możemy poprzestać wyłącznie na wypełnianiu ankiet i zaznaczyć „żadne z powyższych”.

Zapraszanie znajomych – Program partnerski

W TGM Panel możemy znacząco zwiększyć swoje zarobki dzięki zapraszaniu naszych znajomych lub polecaniu innym użytkownikom. Opcja ta nie jest jednak dostępna od samego początku po rejestracji i musimy ją dopiero odblokować. Oczywiście nie jest to takie trudne ponieważ wystarczy wypełnić tylko jedną ankietę oraz profil w przynajmniej 80%. O ile z wypełnieniem profilu nie ma najmniejszego problemu to na ankietę czasem trzeba poczekać nawet kilka dni. Jest to chyba największy minus, lecz powinien zginąć przy dużej ilości plusów, które ma ten serwis.

Z poleconych otrzymujemy 25% zdobytych przez nich punktów. Procent wydaje się spory, wręcz bardzo duży ale niestety dotyczy tylko punktów, więc realna wartość z tego powodu jest o połowę mniejsza. Mimo to warto się tym programem partnerskim zainteresować, gdyż z pewnością znacznie przyśpieszy gromadzenie naszych punktów.

Wypłata

Dla każdego z nas zdecydowanie najprzyjemniejszym momentem jest oczywiście wypłata zgromadzonych dotychczas środków. W TGM Panel, zarobione pieniądze możemy wypłacić na:

  • PayPal (po uzbieraniu min. 40 zł, czas oczekiwania 3 do 6 dni roboczych). Musimy jednak pamiętać, aby adres e-mail w portfelu był taki sam jak ten w panelu.
  • wymienić na kody GCodes (po uzbieraniu min. 30 zł).

Zbierając punkty w serwisie możemy wymienić je na gotówkę. Przelicznik to 1pkt- 1zł. Przelać możemy je na konto PayPal. Wypłaty z punktów możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu po prawej stronie.

Dowód wypłaty z TGM panel

Poniżej przedstawiam dowód wypłaty z panelu TGM panel. Jest to wypłata na PayPal z wymiany punktów na pieniądze. Jest to bez wątpienia bardzo duży plus serwisu, że oferuje wypłatę już od 5 zł jeżeli chodzi o punkty. Natomiast jeżeli chodzi o wypłatę gotówki minimum to 40 zł.
Aktualne wypłaty będę starał się wrzucać w miarę często.

wypłata tgm panel 2022wypłata tgm panel 2022

Jak inaczej zarabiać w internecie?

TGM Panel to nie jedyny panel ankietowy, który pozwala zarabiać na ich wypełnianiu. Warto zarejestrować się w przynajmniej w paru serwisach, ponieważ ilość ankiet przychodzących z jednego nie jest zadowalająca. Dobrze jest także znać zupełnie inne sposoby zarabiania w domu, które mogą zdecydowanie zwiększyć nasze internetowe zarobki.

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Telefon możemy wykorzystać też do zarabiania pieniędzy. Wystarczy, że….

Cashback i kody rabatowe

Cashback i kody rabatowe to świetny sposób, aby zaoszczędzić, oraz otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na…

Opinie o TGM Panel

TGM Panel myślę, że prezentuje się całkiem nieźle, przede wszystkim jeżeli chodzi o płatność za konkretne ankiety, chociaż ilość przysyłanych nam ankiet nie jest zbytnio zadowalająca co ogranicza nasze zarobki. Zależeć to będzie oczywiście również od profilu, więc część nas z pewnością nie będzie miała powodów do narzekań.

Macie jakieś doświadczenia z tym panelem? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *