Surveyo24

Na samym początku parę informacji na temat serwisu. Surveyo24 to panel badawczy o zasięgu globalnym współpracujący z wieloma różnymi firmami na całym świecie. W skrócie serwis zajmuje się przeprowadzaniem ankiet dotyczących różnych produktów oraz usług dla konkretnych agencji marketingowych specjalizujących się w takowych badaniach opinii publicznej. Jak zapewnia panel Surveyo24 gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich naszych danych osobowych, które podaliśmy i które przetwarzane są oczywiście z zachowaniem najwyższych standardów i są chronione. Służą one wyłącznie do weryfikacji i wyboru dla nas odpowiednich badań. Przy wypełnianiu ankiet w tym serwisie możemy zarobić dodatkowe pieniądze. Czy aby na pewno opłaca się uzupełniać tam ankiety i jak to wygląda od środka ? Przeczytaj opis serwisu niżej.

Rejestracja w serwisie Surveyo24

Na samym początku zanim zaczniemy wypełniać ankiety musimy oczywiście założyć swoje konto. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i w zasadzie nie powinien sprawić nikomu problemów. Jest wręcz bardzo łatwy i prostszy od innych pozostałych serwisów. Gdy wejdziemy na stronę główną panelu pokaże się informacja o ogólnej ilości dostępnych aktualnie ankiet. Wystarczy, że klikniemy przycisk „Sprawdź”, po czym zaczynamy rejestrację. Musimy podać swój adres e-mail, rok swojego urodzenia, płeć a także kod pocztowy. Na sam początek te dane całkowicie wystarczą, ale będziemy musieli jeszcze potwierdzić maila który przyjdzie na skrzynkę pocztową klikając w przycisk „Aktywuj konto”. Po aktywacji nasze konto jest już gotowe i możemy zacząć wypełniać ankiety i zarabiać pierwsze pieniądze w serwisie.

Uwagi – Najlepiej rejestrować się z tego samego maila, który przypisany mamy do konta PayPal. Tuż po rejestracji w serwisie Surveyo24, łączymy nasze konto ze stroną Synorewards.com, gdzie później będziemy mogli odbierać nasze nagrody. Ponownie przydało by się podać ten sam adres e-mail aby nie było później problemów np. ze zliczaniem punktów.
INFORMACJA – Może to wyglądać różnie na poszczególnych serwisach poczty lecz w moim wypadku bardzo długo czekałem na maila z serwisu Surveyo24. Było to prawie 2 dni. Ewentualnie zależało to od założenia konta w synorewards.com.

Ankiety w panelu Surveyo24

Ankiety w Suveryo24 są naprawdę bardzo zróżnicowane jeśli chodzi o długość ankiet oraz wynagrodzenie za ich ukończenie. Aby zacząć wypełniać ankietę wystarczy, że klikniemy w żółty przycisk „Wypełnij ankietę” przy tej, która chcemy zacząć wypełniać.
Co jest ciekawe i niespotykane w tego typu serwisach należy tutaj wspomnieć o podanej informacji dotyczącej naszych szans podanych w „%” na ukończenie konkretnej ankiety. Nie wiem czy nie jest to jedyny panel ankietowy, który podaje takie prawdopodobieństwo. Jeżeli znasz serwis z taką możliwością lub podobną podziel się tym w komentarzu na samym dole. Procent ten z całą pewnością obliczany jest na podstawie naszego profilu, który tworzony jest przy pomocy konkretnych odpowiedzi.

surveyo24 ankiety

Program partnerski

Surveyo24 posiada także swój program partnerski, który pozwala zarobić dodatkowo na zapraszaniu przez swój ref-link kolejnych osób do serwisu. To ile zarobimy zależy od nas i od tego ile osób zaprosimy. Oczywiście w dużej mierze zależy to też od osoby rejestrującej się z ref-linku czy będzie ona aktywna czy też nie.
Jeżeli chodzi o zyski to jest to 5 punków za każdą wypełnioną ankietę zaproszonej przez nas osoby. W panelu mamy również dodatkowy comiesięczny konkurs gdzie 3 osoby z największą liczbą poleceń otrzymają ekstra punkty.

Wypłata z Surveyo24

Sposób wypłaty z Surveyo24 jest nieco odmienny w porównaniu z innymi panelami ankietowymi, ponieważ musimy mieć założone konto na Synorewards.com. Jest to strona z której odbieramy nagrody z naszego panelu Surveyo24. Nie jest to nic skomplikowanego jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Nawet jeżeli nie założymy konta na początku to panel ma możliwość połączenia z kontem Synorewards z automatu. To właśnie tam mamy możliwość wymiany zdobytych przez nas punktów na gotówkę (na PayPala), bitcoin (gift card) lub karty podarunkowej np. do allegro, empik lub zalando. Wypłatę powinniśmy dostać w okresie do 48 godzin. Minimum do wypłaty na Paypal to 5 USD.

Jak inaczej zarabiać w internecie ?

Surveyo24 to tylko jeden z wielkiej listy paneli ankietowych. Decydując się na uzupełnianie ankiet warto zobaczyć ofertę również innych paneli badawczych. W ten sposób powiększymy ilość dostępnych ankiet. Jak wiadomo uzupełniane ankiety to pieniążki a więc więcej ankiet większe zarobki. Można łączyć to z innymi sposobami zarobku w intenecie a jest ich na prawdę dużo.

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych i zarówno łatwiejszych sposobów zarabiania przez internet.

Zarabianie na facebooku

Zarabianie na Facebooku oczywiście jest możliwe. Możemy tego dokonać między innymi za pośrednictwem jakże znanego już….

Panel Surveyo24 – Opinie

Surveyo24 jako panel ankietowy myślę, że wypada całkiem nieźle. W internecie z pewnością znajdziecie też pozytywne opinie na temat serwisu. Duży plus serwisu to minimum do wypłaty 5USD oraz bardzo krótki czas realizacji wypłaty bo tylko 48h. Osiągnięcie minimum do wypłaty nie powinno być wcale trudne. Fajną opcją jest dodatkowo procentowe wyliczenie na szanse w ukończeniu ankiety co wyróżnia serwis na tle innych w których tego nie ma.

Macie jakieś doświadczenie z serwisem ? Uzupełniacie lub uzupełnialiście kiedyś tam ankiety ? Podziel się komentarzem na temat panelu badawczego surveyo24.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *