Płatne zadania internetowe – jak zarabiać ?

płatne zadania internetowe

Tak więc wykonywanie przez nas różnych zadań w internecie jest jednym z wielu sposobów na zdobycie jakiejś dodatkowej gotówki. Możemy się spotkać, że będą zlecane przez administrację konkretnego serwisu bądź też przez innych użytkowników. Zazwyczaj wynagrodzenie przyznawane za poprawne wykonanie zależeć będzie od stopnia skomplikowania oraz czasu, który jest potrzebny aby go zrealizować. Jak wyglądają nasze płatne zadania internetowe ? Ile właściwie można na nich zarobić?

Na czym polegają płatne zadania internetowe

Zadania, które możemy znaleźć do wykonania w serwisach płacących za taką aktywność bywają naprawdę bardzo zróżnicowane. Znajdziemy wiele zadań do siebie podobnych takich jak czynności, które będą różnić się od siebie nieznacznie. Np. zarejestruj się w serwisie, portalu X, kliknij w banner na stronie X itp. Oczywiście dużo zależy od aktualnych potrzeb innych użytkowników i tego czy są w stanie zapłacić za dany rodzaj zadania. Lub po prostu czy są w stanie zapłacić wystarczająco dużo, że ktoś będzie chciał wykonać zadanie za konkretną stawkę.

Serwisy, w których znajdziemy płatne zadania internetowe

Zaczniemy od tych polskich


Sejfik to aktualnie chyba jeden z najpopularniejszych i prawdopodobnie najlepszy serwis tego typu. Poza samymi płatnymi zadaniami oferuje nam również wiele innych możliwości na zarobek.


Szybkakasa24h – serwis już nie jest tak popularny jak ten powyżej. Jest trochę mniej odwiedzana po przenoszeniu hostingu, ale oczywiście możemy znaleźć tu nadal ciekawe zadania oraz autosurf i manualsurf.


Oraz Zagraniczne


Ysense to w zasadzie jedne z lepszych i czołowy światowy panel ankietowy. Posiada w swojej ofercie również różne zadania do wykonania.


Serwisy, w których otrzymamy karty podarunkowe

W serwisach podanych wyżej za wykonywanie zadań otrzymujemy pieniądze lub punkty, które możemy po prostu wypłacić. W przypadku tych poniżej zdobywane punkty możemy wymienić jedynie na karty podarunkowe, kody rabatowe itp. Jest to nieco gorsze rozwiązanie, ale kody i karty są do bardzo popularnych sklepów, więc z pewnością każdy będzie w stanie z nich skorzystać. Znajdziemy tam między innymi kody do Allegro, czy karty podarunkowe lub udogodnienia, klucze do gier.


W serwisie Dogry.pl znajdziemy także zadania, które nie wymagają praktycznie żadnej dodatkowej aktywności np. odbieranie paczek z paczkomatu. Mamy tutaj również możliwość uzupiełniania ankiet.W serwisie Bananki także znajdziemy przede wszystkim zadania związane z grami, ale również np. oglądanie reklam.


W Gamehag znajdują się praktycznie same zadania związane z rejestracjami w grach, zarówno mobilnych, jak i komputerowych.


Ile możemy tutaj zarobić?

Płatne zadania internetowe chcąc nie chcąc mają bardzo dużą rozbieżność jeżeli chodzi o stawki. Jest bardzo ciężko ocenić konkretną kwotę lub jakieś widełki w tej kwestii. Oczywiście może się zdarzyć, że różnice mogą być nawet w dokładnie takich samych zadaniach. To zleceniodawca ustala ile będzie w stanie zapłacić za wykonanie zadania. Dopiero wtedy podejmujemy ewentualną decyzję czy chcemy się tego podjąć.
Np. – szybka rejestracja na stronie, kliknięcie bannerów znajdujących się na podanej stronie.
Tego typu zadania trafiają się dosyć często, ale nie należą do bardzo wymagających, tak więc i wynagrodzenie za nie należy do niezbyt wysokich. W przypadku zadań wymagających od nas większego zaangażowania np. założenie konta w jakimś banku, możemy liczyć na zdecydowanie wyższe wynagrodzenie w wysokości przynajmniej kilkudziesięciu złotych.

Inne sposoby zarabiania w internecie

Zarabianie na ankietach

ankiety

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet, ponieważ…

Zarabianie na reklamach

klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie…

Weryfikacja wykonania płatnych zadań internetowych

Wykonanie płatnego zadania to jedno, a jego poprawna weryfikacja to drugie. W przypadku klikania reklam nasze wynagrodzenie dopisywane jest automatycznie do konta zaraz po odczekaniu wymaganego czasu na stronie. Natomiast w przypadku płatnych zadań sprawa wygląda nieco inaczej i jest bardziej skomplikowana. Wymaga każdorazowej weryfikacji przez osobę zlecającą. W zasadzie to jak ona będzie wyglądała zależy już od samego zadania. W przypadku rejestracji w serwisie najczęściej wystarczy podać użyty przy rejestracji login, ale niektóre z nich mogą wymagać zrobienia zrzutu ekranu (screena).

Opinie na temat płatnych zadań

Płatne zadania internetowe są bardzo dobrym uzupełnieniem do serwisów, które oferują nam także inne możliwości do zarobku. W dużej mierze to ile zarobimy zależeć będzie przede wszystkim od poświęconego czasu oraz naszych chęci. Z całą pewnością można w taki sposób trochę dorobić do naszej pensji czy też kieszonkowego. Oczywiście, jeżeli skorzystamy też z pozostałych możliwości, które oferują tego typu serwisy zarobimy dużo więcej, ponieważ ilość dostępnych zadań zazwyczaj jest dosyć mała i przy dużym zaangażowaniu i zrobieniu wszystkich musimy poczekać na przybycie nowych.

Co myślicie o płatnych zadaniach internetowych? Zostaw komentarz i swoją opinie na ten temat na dole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *