Płatne Ankiety online

bik
Płatne ankiety

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet gdzie nie potrzebujesz dodatkowych umiejętności. Najważniejsze to znalezienie chwili wolnego czasu a sama czynność nie wymaga żadnego wysiłku fizycznego. Gdzie wypełniać płatne ankiety online i czy da się na tym zarobić dowiesz się niżej.

Płatne ankiety online – jak zacząć ?

W celu otrzymywania płatnych ankiet, wystarczy zapisać się do panelu. Rejestracja nie jest skomplikowana i przede wszystkim bezpłatna. Wystarczy wypełnić formularz i uzupełnić swoje dane, to według nich będą przydzielane ankiety. Zaproszenia do płatnych ankiet możemy zobaczyć logując się do panelu lub zaznaczyć opcje “poczty elektronicznej”, dlatego też należy regularnie przeglądać skrzynkę odbiorczą . Bardzo ważne jest, aby dane profilowe były zgodne z prawdą, co jest niezbędne między innymi do wysłania wynagrodzenia. Im więcej takich paneli, tym więcej ankiet do wypełniania, co przekłada się na większe zarobki. Wynagrodzenie za wypełnienie pojedynczej ankiety zależy od jej długości i rodzaju jak również firmy zlecającej.
Ankiety często skierowane są do osób powyżej 25 roku życia, samodzielność, stały dochód, swój fundusz. Jeśli nie należysz do tej grupy– nie szkodzi! Na pewno znajdziesz zlecenia dla siebie, musisz jednak liczyć się z tym, że nie będzie ich aż tyle i mogą pojawiać się rzadziej.

Najlepsze panele ankietowe

Panele ankietowy nie wykluczają się wzajemnie, aby zwiększyć ilość dostępnych dla Was ankiet najlepiej zarejestrować się na wszystkich. Szczegółowe informacje na temat konkretnego z nich po kliknięciu jego nazwy lub logo.


Opinie.pl – Jest to bardzo dobry panel ankietowy. Często organizuje dodatkowe konkursy, które nie należą do specjalnie trudnych, a pozwalają zdobyć dodatkowe nagrody.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.


Greenpanthera – panel ankietowy, który wyróżnia możliwość uzyskania zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy w sklepach internetowych czyli cashback.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.


Ysense (dawniej Clixsense) – znany na całym świecie, nie tylko w Polsce panel ankietowy. Serwis jest w języku angielskim, ale same ankiety są już po polsku.

Wymagany wiek: ukończone 13 lat.


Badanie Opinii – Serwis ten oferuje przede wszystkim płatne ankiety, ale jest na nim również możliwość wcielenia się w rolę tajemniczego klienta.

Wymagany wiek: ukończone 18 lat.


Marketagent – posiada własną aplikację na iOS oraz Androida, pozwalająca wypełniać ankiety i wykonywać drobne zadania za pomocą telefonu komórkowego.

Wymagany wiek: ukończone 14 lat.


TGM Panel jest ciekawym panelem ankietowym, w którym otrzymujemy zarówno wynagrodzenie pieniężne, jak i punktowe.

Wymagany wiek: ukończone 16 lat.


Demando – serwis oferuje nam płatne ankiety, ale mamy również możliwość wcielenia się w rolę tajemniczego klienta i uzupełniać bardziej zaawansowane zadania.

Wymagany wiek: ukończone 15 lat.


Jak zarabiać po rejestracji?

Rejestracja w wybranym przez nas panelu ankietowym (lub w kilku) to pierwszy i najważniejszy krok, który pozwoli zarabiać na płatnych ankietach. Kolejnym, również bardzo ważnym jest dokładne wypełnienie profilu, który pozwoli na lepsze dopasowanie do nas dostępnych ankiet co przełoży się na mniejszą ilość ich odrzuceń. Zazwyczaj od razu po rejestracji proszeni jesteśmy o wypełnienie profilu. Warto poświęcić kilka minut i uzupełnić go od razu.

Po wypełnieniu profilu ankietowego zostaje nam czekać na płatne ankiety, które zobaczymy po zalogowaniu w panelu lub też na naszej skrzynce pocztowej. Polecam regularnie logować się do paneli, gdyż nie wszystkie wysyłają te powiadomienia i możemy pominąć dostępne ankiety do wypełnienia.

Czy wypełnianie płatnych ankiet się opłaca?

W dłuższej perspektywie czasu wypełnianie ankiet może stać się dość nużącym zajęciem, ale taki mały wysiłek z naszej strony może w przyszłości stać się dobrym sposobem na dorobienie paru złotych do miesięcznego budżetu. Wielką zaletą wypełniania płatnych ankiet jest to, że możemy to robić w dowolnej chwili, porze dnia czy nocy. Oczywiście od nas zależy, ile poświęcimy czasu danego dnia. Kolejnym plusem jest fakt, że nie trzeba wychodzić z domu by wypełniać ankiety. Zamiast tracić czas i np. siadać przed TV po przyjściu z pracy, o wiele lepiej i bardziej opłacalne jest wypełnienie ankiety. Zarabianie na ankietach jest dobrym zajęciem praktycznie dla każdego bez większych wyjątków. Na taką formę dorobienia decydują się pracownicy etatowi, freelancerzy, studenci, kobiety na urlopach macierzyńskich czy nawet emeryci.

Kto może zarabiać na wypełnianiu ankiet?

Oczywiście zarabiać może każdy, a najważniejsza jest regularność. Najlepiej byłoby zarejestrować się na wszystkich serwisach, które zapłacą za wypełnianie płatnych ankiet przez internet. Dzięki takiej technice możemy liczyć na satysfakcjonujące wyniki. Warto wrócić uwagę na platformy z płatnymi ankietami, na których badania przeprowadzają duże firmy oraz organizacje rządowe i pozarządowe. Przeciętnie za jedną uzupełnioną w pełni ankietę, której wypełnienie zajmuje około piętnastu minut, otrzymamy kilka złotych.

Ankiety – Czy zastąpi etat?

Odpowiedz może niektórych zniechęcić, ale z pewnością nie. To wcale nie wynika z niskich stawek za wypełnianie takich ankiet. Większy problem to raczej ich ilość, która nie pozwala wypełniać ich bez przerwy, tyle ile mamy wolnego czasu. Ilość ich zależy od konkretnego profilu, niektórzy będą mieli ich więcej, inni mniej. Tak więc nawet przy dużej ilości w dalszym ciągu jest ich za mało aby móc całkowicie zrezygnować z etatu. Z pomocą mogą przyjść nam inne zajęcia zarobkowe przez internet. Rejestrując się w większej grupie paneli zwiększamy ilość ankiet i zarobków, lecz na etat ciągle mało. Zarabianie na ankietach za to idealnie się sprawdzi jako uzupełnienie innych naszych źródeł dochodu.

Ankiety – Podreperowanie domowego budżetu?

Miałeś kiedyś sytuację, że kilka lub kilkanaście dni przed wypłatą nasz portfel jest już pusty lub aktualnie nie mamy pracy ? Zamiast bez sensu przeglądać internet i gapić się na czyjeś zdjęcia lub wpisy bardziej opłacalne jest wykorzystanie tego czasu. Z pomocą przychodzą nam np.  płatne ankiety online. Pomimo, że nie ma co liczyć na zarobienie kokosów, to jednak jest to konkretny dodatek do naszego wynagrodzenia. Możemy np. opłacić rachunki, kupić coś do domu, przeznaczyć na własne przyjemności lub po prostu odłożyć do skarpety. Zarabianie przez internet jest rewelacyjne dla tych, którzy spędzają dużo czasu przed komputerem, laptopem lub telefonem.. Wystarczy poświęcić kilkanaście minut dziennie na wypełnianie ankiet, dzięki czemu możemy poprawić swoją sytuacje finansową.

Dlaczego firmy nam za to płacą?

Bardzo proste, dlatego, że dzięki naszym odpowiedziom w ankietach agencje badawcze pomagają firmom w podejmowaniu ważnych dla nich decyzji związanych z marketingiem. To dzięki opiniom potencjalnych klientów ( czyli nas) zdobywają informacje na temat ich upodobań i gustów. Wiedza ta jest wręcz bezcenna i wpływa na analizę rynku. Opinia publiczna jest bowiem bardzo ważna w budowaniu świadomości danej marki.

Zarabianie na ankietach – opinie

Wypełnianie płatnych ankiet to super dodatek do miesięcznego budżetu. Pomimo niskiej ich ilość w jednym panelu możemy zarejestrować się w przynajmniej kilku zwiększając ich ilość. Łącząc zarabianie na ankietach z innymi sposobami pracy przez internet sprawa wygląda już znacznie lepiej i pozwala całkiem przyzwoicie zarobić.

Macie jakieś doświadczenia z wypełnianiem ankiet? Podzielcie się opinią w komentarzu.

4 thoughts on “Płatne Ankiety online

 • 15 czerwca 2020 o 16:57
  Permalink

  Polecam panel Opinie.pl. Oferuje dużo ankiet, jak na polski rynek, wiele możliwości zrealizowania zgromadzonych środków, czytelną stronę.

  Odpowiedz
 • 16 czerwca 2020 o 23:45
  Permalink

  Nie próbowałem jeszcze ankiet, ale chętnie spróbuję. Zobaczymy czy uda się na tym zarobić trochę kasy 🙂

  Odpowiedz
 • 2 października 2020 o 21:51
  Permalink

  Tego typu zarabianie posiada takie “co! ty robisz ankiety i z tego zarabiasz !!!”.
  Jeszcze tego typu zarabiania nie próbowałem ale można sobie dorobić jeśli się lubi pisać.

  Odpowiedz
 • 20 października 2020 o 11:46
  Permalink

  Polecam wszystkie wymienione portale ankietowe, wymienione tu przez autora bloga. Na wszystkich jestem zarejestrowana. Wszystkie wypłacają na 100%. TGM Panel Polska od niedawana wypłaca już od minimum 5 zł.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *