Opinie.pl

Panel Opinie.pl (wcześniej “Twój Punkt Widzenia”) to ogólnopolski panel ankietowy, w którym uczestnicy dzielą się opiniami na różne tematy w zamian za odpowiednie wynagrodzenie. Właścicielem jest IQS Online i jest to jeden z najdłużej działających paneli w Polsce (funkcjonuje od 2007 roku). Firma rocznie przeprowadza ok. 450 tys. badań.

Panel Opinie.pl – jak zarabiać?

Już za samą rejestrację na stronie opinie.pl dostajemy 200pkt, a po wypełnieniu profilu dodatkowe 400pkt (niestety te punkty akurat są jednorazowe). Dodatkowo wypełnienie profilu pozwoli na dużo lepsze dopasowanie ankiet.

Sposób funkcjonowania serwisu jest dziecinnie prosty. Podstawową formą zarabiania w panelu opinie.pl jest oczywiście wypełnianie ankiet. Informacje o ich dostępności pojawiają się pod zakładką “Twoje ankiety”. Wystarczy kliknąć “zobacz zaproszenie” aby przejść do ich wypełniania. Wiadomość o nowych ankietach oprócz skrzynki w programie trafia także na adres e-mail. Po jej wybraniu pojawia się informacja o temacie ankiety, ilości punktów, które możemy zdobyć oraz orientacyjny czas potrzebny na wypełnienie. Po osiągnięciu konkretnej sumy punktów, środki można wypłacić na kilka sposobów. Stawki za ankiety są różne, od kilkudziesięciu groszy nawet do kilku złotych za jedną

Opinie.pl dostarcza nam ankiety według zróżnicowanego klucza. Niektóre są dobierane pod względem wieku, płci czy miejsca zamieszkania a niektóre wysyłane są wszystkim niezależnie.

Jak się zarejestrować w panelu opinie.pl ?

Rejestracja przebiega bardzo szybko. Nie różni się ona w zasadzie od innych tego typu rejestracji w panelach ankietowych. Wchodząc na stronę opinie.pl, w centralnym miejscu znajdujemy przycisk — ZAREJESTRUJ. Następnie po kliknięciu jesteśmy przenoszeni do formularza. Podajemy adres e-mail, na który otrzymamy link aktywacyjny. Po potwierdzeniu adresu e-mail wypełniamy ankietę ( możemy to zrobić później, ale za tą ankiete dostajemy pierwsze punkty) w której podajemy informacje takie jak wiek, płeć, wykształcenie itd. Następnie zakładamy konto i gotowe! Ostatnim krokiem jest uzupełnienie numeru konta bankowego lub adresu PayPal, na której możemy wypłacić zarobione pieniądze.

Wypłaty i nagrody – panel opinie.pl

W opinie.pl zdobywamy punkty, które przeliczamy na złotówki (10000 pkt = 50zł). Wypłaty wynagrodzenia wykonywane są do 15 następnego miesiąca. Mamy do wyboru kilka opcji. Oczywiście najpopularniejszą jest przelew bankowy na konto lub PayPal. Później kolejno, poprzez doładowanie telefonu lub przekazanie środków na cele charytatywne.
Mamy tutaj dostępne opcje (w nawiasie minimalna ilość punktów potrzebna by ją zlecić):

  • Doładowanie telefonu (4000),
  • Zalando 25 (5000),
  • Fundacja (5000),
  • Bidon (8000),
  • Kubek termiczny (9000),
  • Przelew bankowy (10000),
  • Paypal (12000). – Z dniem 28.10.2020 zawieszono wypłatę za pomocą Paypal z przyczyn od opinie.pl niezależnych aż do odwołania

Serwis posiada również dodatkowe funkcje : Gry, konkursy czy konto na Facebook-u.
Społeczność może komunikować się w różnych sprawach. To bardzo dobre posuniecie i wyróżnia opinie.pl na tle innych podobnych portali.

Czy warto korzystać ? Panel Opinie.pl ?

Odpowiedź brzmi oczywiście: zdecydowanie tak. Serwis opinie.pl jest jednym z najlepszych w tej branży. Długoletnie działanie potwierdza jego wiarygodność. Niewiele jest podobnych projektów, które cieszyłyby się aż tak dużą popularnością wśród uczestników. Potwierdzają to wszystko liczne komentarze uczestników a użytkownicy mają pozytywną opinię. Serwis jest przede wszystkim przyjazny i prosty, spora liczba ankiet umożliwia nam zarobienie konkretnych pieniędzy.

Program poleceń w Opinie.pl

Zachęcam do zapraszania znajomych za pomocą reflinka. Potrafi całkiem nieźle zwiększyć nasze zarobki. Dowodem jest dokładnie aż 20% z wypełnionych przez naszego poleconego ankiet. Dodatkowo w programie mamy „ranking top 10 zapraszających” czyli 10 osób, które w danym kwartale zaprosiły najwięcej osób do opinie.pl. Osoby takie otrzymują nagrody rzeczowe od serwisu w wysokości około 200 zł. Link do zapraszania znajdziecie po kliknięciu „zaproś”, tam też dostępne będą statystyki dotyczące poleconych i zdobytych punktów. Można tam również przejrzeć ranking i zobaczyć posiadane punkty.

Konkursy – panel Opinie.pl

Panel Opinie.pl organizuje różnego rodzaju konkursy. Oczywiście pozwala nam to wygrać bardzo fajne nagrody rzeczowe. Przeważnie wystarczy tylko odpowiedzieć na jakieś pytanie. Informacji o konkursach szukaj pod zakładką „Twoje wiadomości”. Pod tym względem panel zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Dowód wypłaty w Opinie.pl

Oczywiście serwis jest wypłacalny. Na rynku w tej dziedzinie cieszy się popularnością i dobrymi opiniami. Ja również wystawiam wielki plus dla Opinie.pl i dodatkowo wstawiam dowód wypłaty z panelu.

wypłata - panel opinie.pl

Zobacz inne serwisy w których można zarobić

Zarabianie na ankietach

zarabianie na ankietach

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet, ponieważ…

Zarabianie na reklamach

zarabianie na reklamach

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie…

Opinie o panelu IQS

Panel opinie.pl z pewnością należy do czołówki tego typu serwisów. Regularne wypłaty oraz pozytywne opinie w internecie to bardzo duży plus. Dodatkowym atutem są również różne konkursy z całkiem niezłymi nagrodami.

Zarabiasz w serwisie opinie.pl? Podziel się swoim zdaniem na jego temat w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *