Marketagent

Marketagent to międzynarodowy panel ankietowy, który istnieje już od 2001 roku. Uczestnictwo jak zawsze oczywiście darmowe, jedyny warunek to ukończone 14 lat, aby się zarejestrować. Serwis działa i wypłaca już bardzo długo i co też ważne ma bardzo dobre opinie, co przemawia jak najbardziej do zapoznania się ze szczegółami .

Margetagent – jak zarabiać?

Panel stosuje wynagrodzenie punktowe, które zamieniamy przy wypłacie na euro (100 punktów = 1 euro). Przy rejestracji otrzymujemy bonus w wysokości 1,5 euro. Nie jest to duża kwota, ale przede wszystkim bardzo miły dodatek. Jak w większości paneli ankietowych, tak i Marketagent punkty przyznawane są głównie za prawidłowe wypełnienie ankiety. Za udział w ankiecie otrzymujemy od 10 do 250 punktów. Oczywiście dokładna ilość zależy od długości oraz stopnia skomplikowania.

Panel posiada swoją własną aplikację na Androida oraz iOS, która dodatkowo oprócz udziału w sondażach pozwala nam na wykonywanie drobnych zadań na telefonie, za co oczywiście otrzymujemy odpowiednią pule punktów.

Rejestracja

Marketagent jest międzynarodowym panelem, co nie zmienia faktu, że jest dostępny również w całości w języku polskim. Tłumaczenie jest bardzo dobrze zrobione, więc zarówno rejestracja, jak i samo poruszanie się po panelu nie sprawi nikomu problemów. Przy rejestracji wystarczy podać podstawowe dane takie informacje jak imię, nazwisko, płeć oraz adres e-mail.

Gdy założymy konto trzeba wypełnić odpowiednio profil, tak aby ankiety były najlepiej dopasowane do nas. Panel przyznaje również punkty za rozszerzenie informacji o profilu, co rzadko jest spotykane w tego typu serwisach. Takie informacje odnośnie możliwości rozszerzenia profilu pojawią się na ekranie głównym, więc będą widoczne. Możemy również wejść w zakładkę „Typizacja”.

Za co punkty w Marketagent?

Za co otrzymamy punkty, oczywiście poza wypełnianiem ankiet:

 • Rejestracja – 150 punktów na start. Niestety bonus jednorazowy za zapisanie się do panelu,
 • Aktualizacja danych osobowych (raz w roku) – 50 punktów.
 • Uzupełnienie informacji profilowych – w zależności od potrzeb panelu, co jakiś czas mogą pojawiać się dodatkowe pytania odnośnie naszych informacji profilowych.
 • Polecenie znajomych jako respondentów – 50 punktów. By otrzymać punkty polecona osoba musi wypełnić chociaż jedną ankietę.

Program poleceń

Niestety minusem jest, że za każdego poleconego otrzymujemy punkty tylko jednorazowo. Dla promotorów jest to zdecydowanie gorsze rozwiązanie od tego procentowego. Jeżeli chodzi o zapraszanie to mamy 2 możliwości. Możemy podać e-mail naszego znajomego i system panelu marketagent automatycznie wyśle mu wiadomość oraz link polecający. Możemy też skorzystać z dostępnych bannerów reklamowych.

Wypłata z Marketagent

Przelicznik punktowy w Marketagent to: 100 punktów = 1 euro, choć może się różnić od sposobu wypłaty. Realizacja w ciągu 3 dni roboczych. Niestety nie mamy możliwości wypłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe. Jak można wypłacić wynagrodzenie:

 • Skrill. Przelicznik bez zmian, min. niezbędne by zlecić wypłatę to 200 punktów (2 euro),
 • PayPal. Tutaj niestety przelicznik jest nieco inny (200 punktów = 1 euro). Minimum niezbędne by zlecić wypłatę bez zmian. Dodatkowo gdy chcemy wypłacić kwoty mniejsze niż 1500 punktów trzeba doliczyć opłatę w wysokości 100 punktów,
 • Amazon.de. Możliwość wymiany na kartę podarunkową Amazon.de o wartości 10 euro (wymagane 1000 punktów).

Mamy jeszcze możliwość przekazania zdobytych punktów w Marketagent na cele charytatywne:

 • Organizacja pomocy w chorobie AIDS,
 • Caritas,
 • Global 2000,
 • Amnesty International.

Jak inaczej zarabiać przez internet?

Zarabianie na ankietach

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet, ponieważ…

Zarabianie na reklamach

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie…

Opinie na temat Marketagent

Marketagent to międzynarodowy panel ankietowy. Istnieje i bez problemów wypłaca już od dłuższego czasu. Całkiem przyzwoita ilość dostępnych ankiet i krótki czas oczekiwania na wypłatę to na pewno zalety tego panelu. Warto się nim zainteresować i samemu ocenić plusy i minusy.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *