Marketagent

marketagent

Marketagent to międzynarodowy panel ankietowy, który istnieje już od 2001 roku. Uczestnictwo jest oczywiście w pełni darmowe, jedyny warunek jaki musimy spełnić to mieć ukończone 14 lat, aby móc się zarejestrować. Ważne w przypadku takich serwisów jest, że działa całkiem dobrze i wypłaca już od bardzo długiego czasu. Przede wszystkim ma bardzo dobre opinie w internecie, co przemawia jak najbardziej do zapoznania się ze szczegółami . Chociaż jest serwisem międzynarodowym ankiety uzupełniamy w języku polskim. Czemu by nie zarobić na dzieleniu się swoją opinią podczas uzupełniania ankiet?

Margetagent – jak zarabiać?

Panel stosuje wynagrodzenie punktowe, które zamieniamy przy wypłacie na euro (100 punktów = 1 euro). Przy rejestracji otrzymujemy bonus w wysokości 1,5 euro. Nie jest to duża kwota, ale przede wszystkim bardzo miły dodatek. Jak w większości paneli ankietowych, tak i Marketagent punkty przyznawane są głównie za prawidłowe wypełnienie ankiety. Za udział w ankiecie otrzymujemy od 10 do 250 punktów. Oczywiście dokładna ilość zależy od długości oraz stopnia skomplikowania.

Panel posiada swoją własną aplikację na Androida oraz iOS, która dodatkowo oprócz udziału w sondażach pozwala nam na wykonywanie drobnych zadań na telefonie, za co oczywiście otrzymujemy odpowiednią pule punktów.

Rejestracja

Marketagent jest międzynarodowym panelem, co nie zmienia faktu, że jest dostępny również w całości w języku polskim. Tłumaczenie jest bardzo dobrze zrobione, więc zarówno rejestracja, jak i samo poruszanie się po panelu nie sprawi nikomu większych problemów. Przy naszej rejestracji wystarczy podać tylko podstawowe dane. Będą to informacje takie jak imię, nazwisko, płeć oraz adres e-mail.

Gdy założymy konto oczywiście trzeba wypełnić odpowiednio profil, tak aby ankiety były najlepiej dopasowane do nas. Panel przyznaje również punkty za rozszerzenie informacji o profilu, co rzadko jest spotykane w tego typu serwisach. Takie informacje odnośnie możliwości rozszerzenia profilu pojawią się na ekranie głównym, więc będą widoczne. Możemy również wejść w zakładkę „Typizacja”.

Za co punkty w Marketagent?

Za co otrzymamy punkty, oczywiście poza wypełnianiem ankiet:

 • Rejestracja – 150 punktów na start. Niestety bonus jednorazowy za zapisanie się do panelu,
 • Aktualizacja danych osobowych (raz w roku) – 50 punktów.
 • Uzupełnienie informacji profilowych – w zależności od potrzeb panelu, co jakiś czas mogą pojawiać się dodatkowe pytania odnośnie naszych informacji profilowych.
 • Polecenie znajomych jako respondentów – 50 punktów. By otrzymać punkty polecona osoba musi wypełnić chociaż jedną ankietę.

Program poleceń

Niestety minusem jest fakt, że za każdą poleconą przez nas osobę otrzymujemy punkty tylko jednorazowo. Oczywiście dla promotorów i tych którzy potrafią promować serwisy tego typu jest to zdecydowanie gorsze rozwiązanie od tego procentowego. Jeżeli chodzi o zapraszanie to mamy 2 możliwości. Możemy po prostu podać e-mail naszego znajomego i system panelu marketagent automatycznie wyśle mu wiadomość oraz link polecający. Możemy też skorzystać z dostępnych bannerów reklamowych.

Wypłata z Marketagent

Przelicznik punktowy w Marketagent to: 100 punktów = 1 euro, choć może się różnić od sposobu wypłaty. Realizacja w ciągu 3 dni roboczych. Niestety nie mamy możliwości wypłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe. Jak można wypłacić wynagrodzenie:

 • Skrill. Przelicznik bez zmian, min. niezbędne by zlecić wypłatę to 200 punktów (2 euro),
 • PayPal. Tutaj niestety przelicznik jest nieco inny (200 punktów = 1 euro). Minimum niezbędne by zlecić wypłatę bez zmian. Dodatkowo gdy chcemy wypłacić kwoty mniejsze niż 1500 punktów trzeba doliczyć opłatę w wysokości 100 punktów,
 • Amazon.de. Możliwość wymiany na kartę podarunkową Amazon.de o wartości 10 euro (wymagane 1000 punktów).

Oczywiście mamy również możliwość przekazania zdobytych punktów w Marketagent na cele charytatywne:

 • Organizacja pomocy w chorobie AIDS,
 • Caritas,
 • Global 2000,
 • Amnesty International.

Dowód wypłaty z serwisu Marketagent

Z całą pewnością w internecie znajdziecie wiele dowodów wypłaty z serwisu Marketagent. Panel ten jest na chwile obecną całkowicie wypłacalny i nie ma żadnego problemu ani przerw w wypłatach. Również ja dołączę swój dowód wypłaty dla potwierdzenia.

dowód wypłaty marketagent

Jak inaczej zarabiać przez internet?

Zarabianie na ankietach

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet, ponieważ…

Zarabianie na reklamach

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie…

Opinie na temat Marketagent

Marketagent to międzynarodowy panel ankietowy. Istnieje i bez problemów wypłaca już od dłuższego czasu. Całkiem przyzwoita ilość dostępnych ankiet i krótki czas oczekiwania na wypłatę to na pewno wielkie zalety tego panelu. Oczywiście warto się nim zainteresować i samemu ocenić plusy i minusy.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *