Klub Kantar

klub kantar

Z całą pewnością jesteś tutaj dlatego, że chcesz się dowiedzieć co to jest Klub Kantar. A więc co to właściwie jest? Zacznijmy od tego, że klub ten jest liderem w dziedzinie informacji marketingowej pozwalający przy okazji legalnie zarabiać na wypełnianiu płatnych ankiet. Działa już w ponad 100 krajach na całym świecie, również u nas w Polsce. Firma powstała z połączenia Millward Brown oraz TNS. Wcześniej można było go znaleźć w internecie pod nazwą „panel IBIS„. Jak dokładnie możemy tutaj zarobić ? Gdzie i na jakie nagrody możemy wymieniać zarobione punkty? Przeczytaj więcej na dole.

Klub Kantar – rejestracja w serwisie

Oczywiście aby zacząć zarabiać na wypełnianiu płatnych ankiet trzeba się zarejestrować w serwisie co nie jest niczym dziwnym. Na starcie Klub Kantar prosi o podanie naszych podstawowych danych takich jak – imię, nazwisko, płeć czy rok naszego urodzenia. Następnie wystarczy wybrać czy będziemy chcieli logować się za pomocą zwykłego adresu e-mail czy też Facebook’a. Zależnie od naszego wyboru mogą potrzebne być jakieś dodatkowe dane do realizacji badań w serwisie lub najzwyczajniej naszych wypłat może to być np. numer telefonu. Od razu po rejestracji i zalogowaniu czeka na nas pierwsza ankieta powitalna, i to właśnie za nią otrzymamy swoje pierwsze zarobione punkty w panelu.

Zarejestrować w serwisie możemy się już po ukończeniu 16 rok życia lub też 15 rok życia, lecz tylko i wyłącznie za zgodą rodziców.

Jak zacząć zarabiać w Klub Kantar?

Zaraz po zalogowaniu się do Klub Kantar ujrzymy listę wszystkich ankiet. Będą to zarówno te dostępnych do wypełnienia, jak i te już zakończone. Aby zacząć wypełniać ankietę wystarczy kliknąć „wypełnij” na pasku danej ankiety z lewej strony ( będzie to samo miejsce co na moim obrazku „wypełniona”). Od razu po kliknięciu będziemy mogli zobaczyć szczegóły i dodatkowe informacje dotyczące ankiety. Będzie to między innymi przybliżony czas potrzebny na skończenie oraz wynagrodzenie punktowe, które dostaniemy. Dobrą wiadomością jest fakt, że serwis powiadamia nas o dostępnych ankietach bezpośrednio na adres e-mail, dodatkowy plus za szybkie maile bez opóźnienia o dostępnych ankietach. Ankiety, które są niedokończone możemy w tym wypadku kontynuować dopóki są aktywne.

zarabianie w klub kantar

Jak często możemy spodziewać się ankiet ?

Jak zawszę w takich wypadkach nie da się konkretnie określić ilości dostępnych dla nas ankiet. Zapewne ważny jest nasz profil, ponieważ do niektórych badań dostają zaproszenie jedynie te osoby, które spełniają określone wymogi. Może to być np. wiek uczestnika, mieszkanie w danym regionie polski lub sektor zatrudnienia. Miesięcznie powinno być, bynajmniej u mnie tak jest około 5-10 zaproszeń do ankiety, aczkolwiek nie zawsze udaje się do wszystkich zakwalifikować.

Ile zarobimy za jedną ankietę ?

Zacznijmy od tego, że dostajemy w serwisie wynagrodzenie za uzupełnione ankiety w punktach. Rozbieżność może być wielka, ale zanim zaczniemy wypełniać ankietę widzimy dokładniejsze informację co do ilości punktów, które mamy możliwość otrzymania po jej zaliczeniu. Dzięki temu możemy od razu zdecydować, czy chcemy ją wypełnić, czy nie. W moim wypadku chyba najtańsza ankieta którą do tej pory uzupełniłem to 70 pkt ( 2,24 zł ). Górnego progu jeszcze nie osiągnąłem, ponieważ nie robiłem bardziej rozwiniętych ankiety lub ankiet typu dzienniczki aktywności.
Jeśli z jakiegoś powodu nie uda nam się zakwalifikować do ankiety, to serwis proponuje nam nagrodę pocieszenia. Na nasze konto trafi tylko i aż 10 punktów (0,32 zł). Pamiętajmy, że nie wszystkie serwisy dają nam coś na pocieszenie przy nie zakwalifikowaniu się do ankiety.

Wypłata z panelu Klub Kantar

Wymiana zdobytych przez nas punktów na pieniądze lub nagrody to z całą pewnością najlepszy moment. Ile punktów potrzeba nam do wymiany zależy od wyboru nagrody. Oczywiście większość na pewno wybierze opcje zamiany punktów bezpośrednio na pieniądze poprzez przelew bankowy. Wiadomo, że pieniądze przeznaczymy na co chcemy nie jak w przypadku nagród np. na zakupy do danego sklepu. Niestety w tej sytuacji przy wymianie na pieniądze sporo stracimy na takim przeliczniku. Dlatego też warto zastanowić się przed dokonaniem wyboru, dostępne są też inne możliwości między innymi:

  • Doładowanie telefonu (500pkt = 20zł),
  • Karta podarunkowa do Empik’u (1000pkt = 40zł),
  • Przelew bankowy (1000pkt = 32zł)

Jeżeli chodzi o różnego rodzaju karty podarunkowe i doładowania telefonu, nagrodę można powiedzieć, że dostajemy prawie od razu. Co do przelewów bankowych realizowane one są w przeciągu 28 dni (zazwyczaj 1 i 15 dnia każdego miesiąca).

Dowód wypłaty z Klub Kantar

Pytanie czy Klub Kantar jest wypłacalny? Jak najbardziej TAK, serwis jest wypłacalny. Na różnych forach lub blogach można znaleźć dowody wypłaty z panelu. Również i ja dorzucam od siebie taki dowód, który możecie zobaczyć na dole. Jest to wypłata pieniężna z serwisu równa 32 złoty na konto bankowe.

wypłata w Klub Kantar

Inne sposoby zarabiania w internecie

W internecie jest wiele sposobów aby zarobić pieniądze. Oczywiście tym łatwiejszym sposobem jest wypełnianie płatnych ankiet w panelach do tego przeznaczonych czyli między innymi Klub Kantar. Warto również zacząć przygodę i zarejestrować się od razu w paru w ten sposób zwiększając ilość ankiet co za tym idzie również zarobki. Mamy do dyspozycji również inne metody zarabiania w internecie, które po połączeniu mogą nam zagwarantować przyzwoite zarobki.

Zarabianie na ankietach

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet, ponieważ…

Zarabianie na reklamach

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie…

Czy da się usunąć konto ?

W Klub Kantar konto możemy bardzo szybko i łatwo usunąć. Jeżeli coś w panelu nam nie odpowiada i nie chcemy dalej być jego członkami nie ma większego problemu. Aby to zrobić wystarczy, że klikniemy na nasz adres e-mail w prawym górnym rogu i kolejno w menu wybrzemy „Rezygnacja z panelu”. Później wystarczy tylko potwierdzić decyzję lub jest jeszcze czas by ją zmienić. Warto się dobrze zastanowić, ponieważ usunięcie konta będzie nieodwracalne i wiąże się również z utratą zebranych zarobków.

Opinie o Klubie kantar

Jeżeli chodzi o Klub Kantar jest to bardzo dobry panel ankietowy, który przede wszystkim ma bardzo dobre opinie wśród uczestników. Bardzo łatwo się w nim odnaleźć i w zasadzie nie ma żadnych większych problemów. Niestety dużym minusem jest fakt, że panel Klub Kantar nie posiada żadnego systemu zaproszeń. Z tego powodu nasz jedyny zarobek to ten z uzupełnionych przez nas ankiet.

One thought on “Klub Kantar

  • 15 marca 2021 o 13:19
    Permalink

    U mnie w klub kantar ankiety są dosyć rzadko, a jeśli już przychodzą, to często się nie kwalifikuję. Na pocieszenie fakt, że wystarczy poprawnie odpowiedzieć na proste pytanie, np. Kiedy jest dzień dziecka, i dostajemy chociaż te 10 pkt. Na minus brak programu partnerskiego.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *