Klikanie w Reklamy

vivus
klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie… Umiejętności klikania. Wyjątkiem tutaj jest autosurf, który co prawda nie wymaga klikania, ale zalicza się również do tej kategorii. Kwoty nie są wygórowane około 50-250zł/miesiąc przy wkładzie około 30 minut dziennie, łatwo sobie przeliczyć. Oczywiście aby do tego dojść musimy się też przyłożyć. Czy opłaca się klikać w reklamy ? Czy dana firma jest rzetelna i wypłacalna ? Dodatkowe możliwości poza samym klikaniem i wiele więcej dowiecie się niniejszym artykule.
Do dzieła !

Klikanie w reklamy – jak to działa?

Oczywiście każda osoba bez wyjątku zainteresowana kwestiami klikania w reklamy za pieniądze i chciałaby zacząć, musi uświadomić sobie ważną sprawę. Sposób ten nie daję nam bardzo wysokich zysków i nie należy traktować tego jako praca na pełny etat. Natomiast nie zniechęcajmy się, ponieważ jest to dobry sposób na wzbogacenie portfela dodatkowymi zaskórniakami, które pozwolą nam np. na odrobinę przyjemności lub po prostu dołożeniu do codziennych rachunków.

Jak zacząć? To bardzo proste!
Rejestrujesz się w wybranym serwisie- określone są one często mianem BUX’ów. Na adres e-mail otrzymujesz wiadomości reklamowe, w które my klikamy, lub odwiedzamy serwis codziennie by sprawdzić dostępność reklam.
Obowiązuje tu model rozliczeniowy PPC – pay per click, można też spotkać skrót PTC – paid to click, co w obydwu przypadkach oznacza dokładnie to samo. Klikasz – zarabiasz, nie klikasz – nie zarabiasz.

Zarabianie na reklamach – najlepsze serwisy

Reklama jest dźwignią handlu, dobrze zareklamować swój produkt. Dlatego zewsząd możemy dostrzec je czy to np. z boku strony lub jako wyskakujące okienka. Jednak te denerwujące często reklamy mogą okazać się czymś przydatnym, ponieważ możliwe jest zarabianie za każdą obejrzaną czy przeczytaną reklamę. Skoro i tak mamy z nimi kontakt to warto zrobić z nich użytek dla siebie. Zdesperowani jesteśmy w stanie pracować nawet za grosze do czego zmuszają nas często sytuacje domowe czy bezrobocie. Nie musi tak być! Obecnie możliwe jest zarabianie na tym, co dla innych jest spamem. Coraz więcej osób przekonuje się iż zarabianie w sieci staje się dochodowym zajęciem . Czemu nie spróbować podreperować swojego budżetu właśnie w ten sposób?

Klikanie w reklamy

Przedstawię serwisy które płacą za „kliki”. Zarówno polskie jak i zagraniczne działają na tej samej zasadzie.
Więcej informacji szczegółowych po kliknięciu w nazwę serwisu.
Można oczywiście pominąć ten krok i przejść do rejestracji klikając w przycisk pod krótkim opisem.


Sejfik to prawdopodobnie najlepszy i najpopularniejszy serwis tego typu. Oferuje bardzo dużo sposobów zarobkowych.


Centrum Reklamy jest typowym serwisem GTPR. Umożliwia nam zarabianie na reklamach przede wszystkim poprzez czytanie maili. Do firmy należą oprócz tego jeszcze 4 serwisy, które działają na podobnej zasadzie.


Imperium reklamy -program do zarabiania typu GPTR, jeden z najstarszych programów reklamowo – zarobkowych w Polsce. Istnieje od 2004 roku.


Zielony mail – program do zarabiania typu GPTR. W internecie widnieje od 2004 roku, należy do firmy Arial-Media.. Posiada aż 5 poziomów poleconych.


Puls Reklamy – istnieje od 2008 roku, należy do firmy Arial-Media. Rejestracja darmowa, legalna, nie zobowiązuje do żadnych zakupów. Program nie wymaga szczegółowych naszych danych osobowych…


Świat Reklam – serwis należący do firmy Arial-Media, działa i wypłaca od 2006 roku. Jest to serwis GTPR, więc głównym źródłem zarobku są płatne maile…


eKasa
eKasa

eKasa – istnieje od 2004 roku a od 2014 należy do firmy Arial-Media. Uczestnictwo od 18 roku życia. Serwis GPTR więc zarabiamy klikając w płatne maile, reklamy …


CashIsBack oferuje zdecydowanie najwyższe na rynku stawki, pozwala zarabiać na reklamach wysyłanych na skrzynkę mailową .


Ile możemy zarobić na klikaniu w reklamy?

Oczywiście, że da się zarobić na płatnym klikaniu w reklamy, trzeba liczyć się z tym, że nie są to duże sumy, a do osiągnięcia większej kwoty konieczne jest poświęcenie sporej ilości wolnego czasu. Jeśli mamy sporo a najlepiej za dużo, to nie stanowi to większego problemu. Za jedno kliknięcie w reklamę można zarobić zwykle około kilka groszy. Wysyłane są często w postaci e-maila lub dostępne są na specjalnych stronach. Jeżeli chcemy zarobić na tym jakieś pieniądze, najlepiej zarejestrować się w paru portalach, ponieważ linki z reklamami nie są dostępne cały czas i przez cały dzień, a ilość jest ograniczona. Poświęcając kilka, kilkanaście minut na klikanie w reklamy, zarobimy dziennie średnio kilka groszy. Należy pomnożyć później w skali miesiąca ile jesteśmy w stanie zarobić. Choć milionerami raczej nie zostaniemy, to jednak jesteśmy w stanie zagwarantować sobie dodatkowe pieniądze i wykorzystać lepiej czas niż np. oglądanie telewizji.

Rezultaty natychmiastowe? Raczej nie ma co na to liczyć, jednakże zapał i zaangażowanie do działania pozwoli odnieść sukces. Jeżeli chodzi o opłacalne są serwisy… Zagraniczne, pozwolą nam za każdy klik zyskać więcej niż w naszych rodzimych. Reklamy zazwyczaj pojawiają się kilka razy w ciągu całego dnia, najlepiej więc sprawdzać je w różnych godzinach. Dzięki regularności i nie poddawaniu się na początku ( jak wiadomo początki bywają trudne), zarobki z upływem czasu stają się coraz większe i pozwalają już na o wiele lepsze rezultaty.
Trzeba uważać na serwisy, które nie wypłacają zarobionych pieniędzy. Wszystkie poniższe serwisy są jednak jak najbardziej wypłacalne.

Zarabianie przez klikanie w reklamy wymaga od nas wyłączenia programu blokującego reklamy lub dodania strony do wyjątków, co jest w miarę oczywiste patrząc na sposób zarobkowy.

Pojęcia związane z zarabianiem na reklamach

Strony oferujące pieniądze za klikanie w reklamy najczęściej są opisane skrótami:

 • GPTR (Get Paid to Read) – programy, płacące za klikanie w reklamy i czytanie wysłanych maili,
 • PTC (Paid to Click)buxy – strony płacące za klikanie w reklamy. Po każdym kliknięciu w reklamę, trzeba odczekać określony czas, by ta została zaliczona.

Inne pojęcia powiązane, z którymi można często się spotkać:

 • Autosurf – włączamy w nowej karcie i nie musimy nawet nic robić, ponieważ reklamy same się zmieniają po określonym czasie,
 • Manualsurf – prawie to samo co autosurf z tą różnicą, że co pewien czas musimy potwierdzić swoją obecność odpowiadając na pytanie, klikając w obrazek lub coś podobnego.
 • Surfbar – jest programem, który instalujemy dobrowolnie na komputerze. Wyświetla on reklamy (bannery) za co przyznawane jest wynagrodzenie.
 • ptp (paid to promote) – promowanie reklam z jednego serwisu w drugim poprzez unikalny link. Zarobek taki najczęściej podawany jest za 1000 takich wyświetleń. Przykładem są – Sejfik, Imperium Reklamy, Zielony Mail, Puls Reklamy, Świat Reklam.

Co oferują serwisy poza klikaniem w reklamy?

Klikanie w reklamy to podstawowa i najprostsza metoda zarabiania. Tego typu serwisy natomiast umożliwiają również zdobywanie poleconych poprzez reflinki. Zarabiania samemu jest mozolne, a z poleconymi to szansa na zbudowanie dodatkowego dochodu. Taki link możemy przesłać naszym znajomym lub po prostu zostawiać na forach z opisem by ludzie mogli się z niego zapisać, oczywiście uwzględniając regulamin forum.
Strony te dodatkowo oferują powiązane inne formy zarobku jak np:

 • zadania – różnego rodzaju zadania zlecane przez innych użytkowników i nie tylko. Bywają różne np. komentarz na forum, rejestracja w serwisie itp. (W zasadzie każda strona),
 • pobieranie plików – pobieramy pliki z serwisów w zamian za wynagrodzenie (Sejfik),
 • zadania społecznościowe – np. klikanie „lubię to”
 • gry zależne od umiejętności – gramy w gry gdzie wygrywa osoba z największą ilością punktów danego dnia,
 • gry losowe/zdrapki – tutaj wygrana zależy w zasadzie od szczęścia (clixsense, paidverts, sejfik).

Klikanie w reklamy -Opinie

Klikanie w reklamy, nie należy do najbardziej dochodowych sposobów zarabiania pieniędzy w internecie. Są oczywiście też sposoby, aby zwiększyć swoje zarobki na takich serwisach, lecz nie każdemu się to udaje. Częstym błędem jest poddanie się.

Macie jakieś doświadczenia w klikaniu w reklamy? Podzielcie się opinią w komentarzu.

22 thoughts on “Klikanie w Reklamy

 • 15 czerwca 2020 o 17:00
  Permalink

  Nie zarobimy tutaj na utrzymanie:-), lecz małe kieszonkowe zaoszczędzimy. Dodatkowo mailing można traktować jako źródło informacji o nowościach w sieci.

  Odpowiedz
 • 28 sierpnia 2020 o 12:27
  Permalink

  Podczas wypełniania ankiet w międzyczasie możemy klikać w reklamy i włączyć autosurf i też niewielkie, ale dodatkowe grosze zarobimy. I jak tu autor bloga napisał „grosz do grosza” i zawsze coś uzbieramy.

  Odpowiedz
 • 2 października 2020 o 21:36
  Permalink

  Myślę że zarabianie na reklamach jest ciekawą żeczą dla tych co chcą zarobić trochę kasy.
  Każda z form reklam jest interesująca a serwis Szybkakasa24h pozwala poznać dokładnie każdą z nich.

  Odpowiedz
 • 14 października 2020 o 09:03
  Permalink

  Po zmianie właściciela szybkakasa24h.pl stała się niestety dnem. Nowi admini kombinują by zarobić, ale najlepiej nie zapłacić nikomu,a jesli juz cos wypłaca to po długim czasie oczekiwaniach i wielu nerwach.
  Nie polecam strony nikomu, wręcz ostrzegam przez takimi adminami, a mam kilkunastoletnie doświedczenie, więc posłuchajcie zanim założycie tam konto.

  Odpowiedz
  • 19 października 2020 o 17:48
   Permalink

   Użytkownik chyba uprzedzony do strony ? Ja uważam że strona jest jak najbardziej w porządku 🙂
   Co prawda czasami zdarzają się opóźnienia w wypłatach natomiast sądzę że każdy jest tylko człowiekiem a podejrzewam że Administracja to też ludzie i mają również prywatne życie 🙂
   Ja osobiscie wypłaciłem już sporą kwotę jak na dotychczasowe zarobki w ” klikaniu ” i jak najbardziej POLECAM 😀 moge dać refa jesli ktoś chce 🙂
   Ps. kontakt z administracją jest dobry 🙂 w każdej sprawie można do nich napisać 🙂

   Odpowiedz
  • 29 października 2020 o 07:53
   Permalink

   Ja nie polecam szybkakasa24h.pl. Na wypłatę czekalam 5 miesięcy…. Tak 5 miesięcy. W międzyczasie emile co z wypłatą. Osobiście nie polecam.

   Odpowiedz
  • 26 listopada 2020 o 08:35
   Permalink

   dokładnie tak jest, nie dość że właściciel poprzedni nakombinował i poblokował ludzi żeby im nie wypłacić: przykładem może być był właściciel FIHU który latami prowadził stronę i było wszystko na czas, wypłaty w parę minut czasem nawet, a gdy stronę sprzedano stała się ona scamem a do tego jeśli płacił to komu chciał i kiedy chciał, ciągle wymyślając kolejne bajki żeby przeciągać, a na koniec niby stwierdził że sprzedał stronę nowemu właścicielowi i jak ktoś chce kasę to do niego nich idzie. tylko ze nowy właściciel,,, no cóż.. albo jeszcze gorszy kombinator bo dał bana ludziom którzy się upominali o kasę, a co gorsze upublicznia on dane użytkowników na czacie, nei tylko adresy i nazwiska ale i (nie wiadomo skąd ma) pesele. Nie polecam na maxa i nie przez to że jestem uprzedzony do szybkakasa24h.pl ale dlatego że po prostu nie warto tracić czasu i nerwów, bo tylko tego się nabawicie.
   Pozdrawiam

   ps. a jeśli chodzi o listę wypłat która tam była lub jest dalej i ktośą ją widział, to szanowny admin zaznaczył że wypłacił kasę niektórym uzytkownikom (wiem o conajmniej 2) a faktycznie kasy nigdy nie wysłał. Ale kto tam uwierzy userowi 😉

   Odpowiedz
  • 29 listopada 2020 o 15:50
   Permalink

   Proszę nie posługiwać się moim nikiem z szybkakasa. Jestem ewita i „z” to pierwsza litera nazwiska i jestem kobietą, a Ty piszesz tak, jakby „ewitaz” była mężczyzną. Innej ewity na sk nie ma, jest tylko jedna.

   Odpowiedz
 • 23 października 2020 o 13:03
  Permalink

  Witam polecam sejfik i resztę wymienionych serwerów

  Odpowiedz
 • 22 listopada 2020 o 23:57
  Permalink

  I co dostałeś wypłatę? Może nie pisz Anonimowo tylko napisz o jaki NICK chodzi? Wszystkie wypłaty widzę zrealizowane więc po co siejesz ferment? Nie wierze że jakimś cudem jesteś omięty/a

  Odpowiedz
 • 26 listopada 2020 o 08:22
  Permalink

  Jest super ze wypłacone tylko szkoda ze lista wypłat ukryta na innych stronach nie mają ukrytych list wypłat

  Odpowiedz
  • 26 listopada 2020 o 10:31
   Permalink

   ale co to da jeśli nawet pokaże wypłaty, skoro zaznaczone że wypłacił a kasa nie dotarła do wielu. Takie bzdety to każdy admin moze sobie pisac że wypłacił miliony i pokazać że płaci. Moje wypłaty wypłacone, a na koncie złamanego grosza.

   Odpowiedz
 • 28 listopada 2020 o 17:19
  Permalink

  Bardzo się zdziwiłam, bo ja tego nie pisałam, ktoś posłużył się moim nickiem z sk i napisał pozytywny komentarz. Ten ktoś pisze w rodzaju męskim, a ja jestem kobietą „ewita” i pierwsza litera nazwiska i nigdy z sk nie wypłaciłam ani 1 grosza. Wniosek jest jeden, sami sobie piszą pozytywne komentarze.

  https://gyazo.com/94e74871070f9b3b8d02e1a6f3403749

  Odpowiedz
  • 7 grudnia 2020 o 16:36
   Permalink

   Tak jak pisałem na e-mail. Dostałem jedną odpowiedź po czym zero kontaktu. Usuwam wiadomość z linku zgodnie z obietnicą. Czeka w koszu i pewnie tam zostanie.
   Przepraszam, ale nie jestem w stanie wszystkiego zweryfikować

   Odpowiedz
 • 7 grudnia 2020 o 15:50
  Permalink

  Ladnie i przejrzyście zrobiony artykuł! tak wogole czy tego typu serwisuy są legalne? sejfik niby istnieje juz 10 lat jednak zastanawiam się czy to zgodne z posrednimi regulaminami ich wydawców? wydaje mi się iż nie…

  Odpowiedz
  • 7 grudnia 2020 o 16:23
   Permalink

   Jak najbardziej legalne. Masz jakiś konkretny przykład z regulaminu, który mówiłby coś o tym ?

   Odpowiedz
 • 26 stycznia 2021 o 20:55
  Permalink

  Aktualnie serwis szybkakasa zniknął ze strony o klikaniu w reklamy. Można go znaleźć jeszcze na podstronie „autosurf”.
  Pozostaje tam jako serwis wyłącznie reklamowy, nie zarobkowy! Puki co do odwołania.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • 27 stycznia 2021 o 17:19
   Permalink

   Super że tak szybko działasz 🙂 Ale reklamujesz VOD na dole a znasz właściciela tej strony? Dostałeś kody bo ja dwa razy nie. Za to po zgłoszeniu na policję i kilku dniach przepychanki słownej i straszenia mnie co to mi nie zrobi w sieci oddał kasę twierdząc że jest nowym właścicielem. A doszło do tego że wysłał mi dosłownie 10 tys maili na skrzynkę ze spamem. Jak oddał mi kasę zadzwoniłem na komisariat i powiedziałem że sprawa została załatwiona. Dziwne jest dla mnie to że OK nowy właściciel ale rok wcześniej to samo. Reklamuje się ponad rok na szybkakasa a twierdzi że strona nie ma roku. Po czym opłaca mu się oddać kasę a nie dać kod do usługi. No mi opłacałoby się dać kod do usługi a nie oddawać kasę. No tak na zdrowy rozsądek. Uważam że właściciel szybkakasa i VOD to ta sama osoba miał on jeszcze wymianę kryptowalut ale zwinął to stronę szybko bo ktoś to namierzył jest gdzieś w sieci wpis o tym. Jak to ludzie a może bardziej dzieci kombinują i uważają że są anonimowi a potem wychodzi jak to on niby z Kanady pisze 🙂

   Odpowiedz
   • 28 stycznia 2021 o 18:43
    Permalink

    Nie kupowałem tam żadnych kodów. Strona widnieje u mnie jako wykupiona reklama z aukcji na sejfiku.
    To jest właśnie minus w takich aukcjach, że nie mam pewności co do promowanego linku i jego wiarygodności. Tak to już jest. Na szczęście jeżeli chodzi o ten link to tylko do końca lutego

    Odpowiedz
 • 15 grudnia 2021 o 12:56
  Permalink

  Zapomnieliście np. o Neobux. Płacą w dolarach 😀 Mam porównanie z Sejfikiem i serio Neobugx pobija go na głowę 🙂
  Polecam rejestrację z mojego linku 😉
  >bez ref linów proszę<

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *