Klikanie w Reklamy

vivus

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie… Umiejętności klikania. Wyjątkiem jest autosurf, który co prawda nie wymaga klikania, ale zalicza się do tej kategorii. Kwoty nie są wygórowane około 50-250zł/miesiąc przy wkładzie około 30 minut dziennie, łatwo sobie przeliczyć. Czy opłaca się klikać w reklamy ? Czy dana firma jest rzetelna i wypłacalna ? Dodatkowe możliwości poza samym klikaniem i wiele więcej dowiecie się niniejszym artykule.
Do dzieła !

Klikanie w reklamy – jak to działa?

Każda osoba zainteresowana kwestiami klikania w reklamy za pieniądze i chciałaby zacząć, musi uzmysłowić sobie ważną sprawę – mianowicie sposób ten nie daję wygórowanych zysków i nie należy traktować tego jako praca na pełny etat. Natomiast nie zniechęcajmy się, ponieważ jest to dobry sposób na wzbogacenie portfela dodatkowymi zaskórniakami, które pozwolą nam np. na odrobinę przyjemności lub po prostu dołożeniu do codziennych rachunków.

Jak zacząć? To bardzo proste!
Rejestrujesz się w wybranym serwisie- określone są one mianem BUX’ów. Na adres e-mail otrzymujesz wiadomości reklamowe, w które my klikamy, lub odwiedzamy serwis codziennie by sprawdzić dostępność reklam.
Obowiązuje tu model rozliczeniowy PPC – pay per click, można też spotkać skrót PTC – paid to click, co w obydwu przypadkach oznacza dokładnie to samo. Klikasz – zarabiasz, nie klikasz – nie zarabiasz.

Zarabianie na reklamach – najlepsze serwisy

Reklama jest dźwignią handlu, dobrze zareklamować swój produkt. Dlatego zewsząd możemy dostrzec je czy to np. z boku strony lub jako wyskakujące okienka. Jednak te denerwujące często reklamy mogą okazać się czymś przydatnym, ponieważ możliwe jest zarabianie za każdą obejrzaną czy przeczytaną reklamę. Skoro i tak mamy z nimi kontakt to warto zrobić z nich użytek dla siebie. Zdesperowani jesteśmy w stanie pracować nawet za grosze do czego zmuszają nas często sytuacje domowe czy bezrobocie. Nie musi tak być! Obecnie możliwe jest zarabianie na tym, co dla innych jest spamem. Coraz więcej osób przekonuje się iż zarabianie w sieci staje się dochodowym zajęciem . Czemu nie spróbować podreperować swojego budżetu właśnie w ten sposób?

Klikanie w reklamy

Przedstawię serwisy które płacą za “kliki”. Zarówno polskie jak i zagraniczne działają na tej samej zasadzie.
Więcej informacji szczegółowych po kliknięciu w nazwę serwisu.
Można oczywiście pominąć ten krok i przejść do rejestracji klikając w przycisk pod krótkim opisem.


Sejfik to prawdopodobnie najlepszy i najpopularniejszy serwis tego typu. Oferuje bardzo dużo sposobów zarobkowych.


Centrum Reklamy jest typowym serwisem GTPR. Umożliwia nam zarabianie na reklamach przede wszystkim poprzez czytanie maili. Do firmy należą oprócz tego jeszcze 4 serwisy, które działają na podobnej zasadzie.


Imperium reklamy -program do zarabiania typu GPTR, jeden z najstarszych programów reklamowo – zarobkowych w Polsce. Istnieje od 2004 roku.


Zielony mail – program do zarabiania typu GPTR. W internecie widnieje od 2004 roku, należy do firmy Arial-Media.. Posiada aż 5 poziomów poleconych.


Puls Reklamy – istnieje od 2008 roku, należy do firmy Arial-Media. Rejestracja darmowa, legalna, nie zobowiązuje do żadnych zakupów. Program nie wymaga szczegółowych naszych danych osobowych…


Świat Reklam – serwis należący do firmy Arial-Media, działa i wypłaca od 2006 roku. Jest to serwis GTPR, więc głównym źródłem zarobku są płatne maile…


Szybkakasa24h posiada tzw. autosurf dodatkowo można zarabiać na równych portalach społecznościowych.


CashIsBack oferuje zdecydowanie najwyższe na rynku stawki, pozwala zarabiać na reklamach wysyłanych na skrzynkę mailową .


Ile możemy zarobić na klikaniu w reklamy?

Oczywiście, że da się zarobić na płatnym klikaniu w reklamy, trzeba liczyć się z tym, że nie są to duże sumy, a do osiągnięcia większej kwoty konieczne jest poświęcenie sporej ilości wolnego czasu. Jeśli mamy sporo a najlepiej za dużo, to nie stanowi to większego problemu. Za jedno kliknięcie w reklamę można zarobić zwykle około kilka groszy. Wysyłane są często w postaci e-maila lub dostępne są na specjalnych stronach. Jeżeli chcemy zarobić na tym jakieś pieniądze, najlepiej zarejestrować się w paru portalach, ponieważ linki z reklamami nie są dostępne cały czas i przez cały dzień, a ilość jest ograniczona. Poświęcając kilka, kilkanaście minut na klikanie w reklamy, zarobimy dziennie średnio kilka groszy. Należy pomnożyć później w skali miesiąca ile jesteśmy w stanie zarobić. Choć milionerami raczej nie zostaniemy, to jednak jesteśmy w stanie zagwarantować sobie dodatkowe pieniądze i wykorzystać lepiej czas niż np. oglądanie telewizji.

Rezultaty natychmiastowe? Raczej nie ma co na to liczyć, jednakże zapał i zaangażowanie do działania pozwoli odnieść sukces. Jeżeli chodzi o opłacalne są serwisy… Zagraniczne, pozwolą nam za każdy klik zyskać więcej niż w naszych rodzimych. Reklamy zazwyczaj pojawiają się kilka razy w ciągu całego dnia, najlepiej więc sprawdzać je w różnych godzinach. Dzięki regularności i nie poddawaniu się na początku ( jak wiadomo początki bywają trudne), zarobki z upływem czasu stają się coraz większe i pozwalają już na o wiele lepsze rezultaty.
Trzeba uważać na serwisy, które nie wypłacają zarobionych pieniędzy. Wszystkie poniższe serwisy są jednak jak najbardziej wypłacalne.

Zarabianie przez klikanie w reklamy wymaga od nas wyłączenia programu blokującego reklamy lub dodania strony do wyjątków, co jest w miarę oczywiste patrząc na sposób zarobkowy.

Pojęcia związane z zarabianiem na reklamach

Strony oferujące pieniądze za klikanie w reklamy najczęściej są opisane skrótami:

 • GPTR (Get Paid to Read) – programy, płacące za klikanie w reklamy i czytanie wysłanych maili,
 • PTC (Paid to Click)buxy – strony płacące za klikanie w reklamy. Po każdym kliknięciu w reklamę, trzeba odczekać określony czas, by ta została zaliczona.

Inne pojęcia powiązane, z którymi można często się spotkać:

 • Autosurf – włączamy w nowej karcie i nie musimy nawet nic robić, ponieważ reklamy same się zmieniają po określonym czasie,
 • Manualsurf – prawie to samo co autosurf z tą różnicą, że co pewien czas musimy potwierdzić swoją obecność odpowiadając na pytanie, klikając w obrazek lub coś podobnego.
 • Surfbar – jest programem, który instalujemy dobrowolnie na komputerze. Wyświetla on reklamy (bannery) za co przyznawane jest wynagrodzenie.
 • ptp (paid to promote) – promowanie reklam z jednego serwisu w drugim poprzez unikalny link. Zarobek taki najczęściej podawany jest za 1000 takich wyświetleń. Przykładem są – Sejfik, Imperium Reklamy, Zielony Mail, Puls Reklamy, Świat Reklam.

Co oferują serwisy poza klikaniem w reklamy?

Klikanie w reklamy to podstawowa i najprostsza metoda zarabiania. Tego typu serwisy natomiast umożliwiają również zdobywanie poleconych poprzez reflinki. Zarabiania samemu jest mozolne, a z poleconymi to szansa na zbudowanie dodatkowego dochodu. Taki link możemy przesłać naszym znajomym lub po prostu zostawiać na forach z opisem by ludzie mogli się z niego zapisać, oczywiście uwzględniając regulamin forum.
Strony te dodatkowo oferują powiązane inne formy zarobku jak np:

 • zadania – różnego rodzaju zadania zlecane przez innych użytkowników i nie tylko. Bywają różne np. komentarz na forum, rejestracja w serwisie itp. (W zasadzie każda strona),
 • pobieranie plików – pobieramy pliki z serwisów w zamian za wynagrodzenie (Sejfik, Forsapl),
 • zadania społecznościowe – klikanie „lubię to”, wyświetlenia na „YouTube” itp. (Szybkakasa24h),
 • gry zależne od umiejętności – gramy w gry gdzie wygrywa osoba z największą ilością punktów danego dnia,
 • gry losowe/zdrapki – tutaj wygrana zależy w zasadzie od szczęścia (clixsense, paidverts, sejfik).

Opinie

Klikanie w reklamy, nie należy do najbardziej dochodowych sposobów zarabiania pieniędzy w internecie. Są oczywiście też sposoby, aby zwiększyć swoje zarobki na takich serwisach, lecz nie każdemu się to udaje. Częstym błędem jest poddanie się.

Macie jakieś doświadczenia w klikaniu w reklamy? Podzielcie się opinią w komentarzu.

4 thoughts on “Klikanie w Reklamy

 • 15 czerwca 2020 o 17:00
  Permalink

  Nie zarobimy tutaj na utrzymanie:-), lecz małe kieszonkowe zaoszczędzimy. Dodatkowo mailing można traktować jako źródło informacji o nowościach w sieci.

  Odpowiedz
 • 28 sierpnia 2020 o 12:27
  Permalink

  Podczas wypełniania ankiet w międzyczasie możemy klikać w reklamy i włączyć autosurf i też niewielkie, ale dodatkowe grosze zarobimy. I jak tu autor bloga napisał “grosz do grosza” i zawsze coś uzbieramy.

  Odpowiedz
 • 2 października 2020 o 21:36
  Permalink

  Myślę że zarabianie na reklamach jest ciekawą żeczą dla tych co chcą zarobić trochę kasy.
  Każda z form reklam jest interesująca a serwis Szybkakasa24h pozwala poznać dokładnie każdą z nich.

  Odpowiedz
 • 14 października 2020 o 09:03
  Permalink

  Po zmianie właściciela szybkakasa24h.pl stała się niestety dnem. Nowi admini kombinują by zarobić, ale najlepiej nie zapłacić nikomu,a jesli juz cos wypłaca to po długim czasie oczekiwaniach i wielu nerwach.
  Nie polecam strony nikomu, wręcz ostrzegam przez takimi adminami, a mam kilkunastoletnie doświedczenie, więc posłuchajcie zanim założycie tam konto.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *