IpsosiSay

IpsosiSay

IpsosiSay (dawniej i-Say) jest panelem ankietowym, na którym można zarobić pieniądze za wypełnianie płatnych ankiet. IpsosiSay należy do międzynarodowej grupy firm Ipsos. Rejestracja jest oczywiście całkowicie darmowa i jedynym wymogiem jest skończenie16 roku życia. Urozmaiceniem serwisu są różnego rodzaju losowania, które pozwalają nam wygrać dodatkowe nagrody o wyższej wartości. Wszystko co musisz wiedzieć, o tym jak zarabiać w panelu dowiesz się niżej. Aby się zarejestrować kliknij w przycisk poniżej.

IpsosiSay – Rejestracja

Wiadomo oczywiście, że aby zacząć wypełniać ankiety i zarabiać musimy się zarejestrować. Rejestracja jest dosyć szybka i bezproblemowa. Swoje konto zakładamy przy pomocy formularza, gdzie podajemy podstawowe informacje. Będą to dane takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, wybrane przez nas hasło, płeć, datę swojego urodzenia oraz miejsce swojego zamieszkania. Później zostaje nam tylko akceptacja warunków oraz udowodnienie, że jesteśmy człowiekiem a nie robotem. Ważnym bonusem za samą rejestrację i wypełnienie swojego profilu jest otrzymanie pierwszych 45 punktów do swojego konta.

IpsosiSay jak zarabiać

Jeżeli się już zarejestrowałeś oraz ankieta profilowa uzupełniona możemy przejść do zarabiania. Oczywiście na naszą pierwszą ankietę będziemy musieli poczekać. Przyjdzie ona zgodnie z uzupełnionymi przez nas danymi z profilu. Gdy już przyjdzie znajdziemy ją na stronie głównej lub po kliknięciu w nagłówku na „Ankiety”. Zobaczymy z lewej strony „Dostępne ankiety” a tam szczegóły takie jak wynagrodzenie w punktach. Aby być na bieżąco możemy oczywiście ustawić aby przychodziły nam powiadomienia bezpośrednio na e-mail z wiadomością o nowych ankietach.

Ile otrzymamy punktów? Zależne to jest głównie od tematu ankiety oraz jej długości. Możemy uznać, że większość ankiet będzie warta w granicy od 5 nawet do 250 punktów. Średnio członek panelu może otrzymać ok. 5-6 ankiet miesięcznie, ale miejmy to również na uwadze, że liczba ta będzie się różnić i dla każdego może być zupełnie inna. Zależne to będzie od uzupełnionego profilu i zapotrzebowania na daną grupę odbiorców. Tak więc 10 i więcej ankiet miesięcznie też nie jest niczym nadzwyczajnym.

Program Partnerski czyli polecaj znajomym

Panel ankietowy IpsosiSay posiada oczywiście program partnerski, który pozwala zdobywać punkty za zapraszanie znajomych. Opcja zapraszania dostępna jest dopiero po 30 dniach od naszej rejestracji. Za każdą zaproszoną przez nas osobę po wypełnieniu przez nią pierwszej ankiety otrzymamy nagrodę w postaci 100 punktów (około 0,50 €). W zasadzie do zaproszenia znajomego wystarczy tylko ref-link. Znajduje się on w zakładce „Polecaj znajomym”. Oczywiście zapraszanie znajomych nie jest obowiązkowe i nie trzeba z tego korzystać, ale warto wziąć to pod uwagę. Na pewno pozwoli nam to zarobić szybciej i zwiększyć potencjał zarobkowy w panelu IpsosiSay jak również w innych serwisach.

Zasady programu polecającego: https://www.ipsosisay.com/pl-pl/refer-a-friend-tc

Dodatkowe nagrody i losowania w IpsosiSay

W panelu IpsosiSay posiadamy oczywiście dodatkowe losowania które wyróżniają nieco ten panel pośród innych. Pozwala to użytkownikom wygrywać całkiem atrakcyjne dodatkowe nagrody. Jakich losowań możemy się spodziewać w panelu?

 • Pool predictor – Po wypełnionej każdej ankiety otrzymamy zaproszenie do grę gdzie musimy zgadywać, jaki procent respondentów udzielił danej odpowiedzi. Czym nasza odpowiedź jest bliższa prawdy, tym więcej otrzymamy kuponów na losowanie nagród, które odbywa się co 2 tygodnie,
 • Powitalne losowanie – Każdy nowy uczestnik panelu automatycznie bierze udział w losowaniu nagród. Losowanie jednej z 30 kart zakupowych o wartości aż 400 złotych. Nie musimy również spełniać żadnych dodatkowych warunków w tym losowaniu, wystarczy, że założymy i posiadamy konto,
 • Losowanie nagród Click – Losowanie odbywa się co kwartał. W tym wypadku 10 szczęśliwie wylosowanych osób wygrywa aż po 10 000 punktów. Do losowania brane są osoby, które wypełniły badanie uzupełniające,
 • Swap to shop – Każde nasze zamówienie jakiejkolwiek nagrody z katalogu dostępnego w I-say jest szansą na wygranie. Możemy wygrać kartę przedpłaconą Mastercard. Łącznie zwycięzców jest 12. Wartość tych kart to kolejno: 1500 EUR (1–2), 1000 EUR (3–6), 500 EUR (7–12),
 • Losowanie VIP – Każdy uczestnik, po wypełnieniu 15 ankiet podczas trwania konkursu otrzyma szansę na wygraną. Można wygrać jedną z 10 nagród, każda o wartości aż 500 EUR.

Czy w IpsosiSay można zarabiać na telefonie komórkowym?

Tak, dostępna jest aplikacja mobilna na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Gdzie można pobrać aplikację IpsosiSay? Aplikację mobilną pobierzesz:

 • Ze sklepu Android Play (jeśli masz telefon z androidem).
 • Ze sklepu App Store (jeśli masz iPhone z systemem iOS).

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Aplikacje do zarabianiaTelefon możemy wykorzystać też do zarabiania pieniędzy. Wystarczy, że…

Wypłata pieniędzy w IpsosiSay

Ze względu, że zbieramy punkty a nie bezpośrednio gotówkę musimy ją wymienić. Możemy wypłacić je na kilka sposobów:

 • PayPal, Przelicznik – 2 EUR (340 punktów), 5 EUR (850 punktów), 10 EUR (1700 punktów).
 • Wymienić na e-kupony,
 • Bony prezentowe,
 • Przekazać na Fundację charytatywną.

Naszą wypłatę zlecić możemy na stronie IpsosiSay, zakładka „Nagrody” widoczna w górnym głównym panelu po prawej stronie. Zlecona przez nas kwota do wypłaty zostanie przesłana na konto PayPal w ciągu 2 – 4 tygodni.

Czy serwis płaci ? Dowód wypłaty IpsosiSay z 2022r.

Serwis jak najbardziej jest wypłacalny, można znaleźć poza tym wiele dowodów wypłaty w internecie. Dodatkowo na dolę daje swój dowód na to, że serwis jest wypłacalny.
5 € na Paypal –> Data otrzymania gotówki 27.04.2022.

wypłata IpsosiSay

Inne sposoby zarabiania w internecie

Jak już wiadomo z wcześniej przeczytanych informacji panel IpsosiSay daje nam możliwość zarabiania na płatnych ankietach w intenecie. Jest to co prawda tylko niewielki dodatek do naszej pensji a nie praca. Warto natomiast zarejestrować się w większej ilości serwisów tego typu lub innych do zarabiania, aby zwiększyć nasze zarobki. Zobacz jak można zarobić w inny sposób.

Zarabianie na reklamach

zarabianie na reklamach

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie. Jej potencjał nie jest tak wielki, ale za to co musimy wykonać myślę, że na początek jest dobrym sposobem. Wymaga jedynie…

Zarabiaj przez internet

Zarabianie przez internet ma bez wątpienia wiele zalet. Jedna to z pewnością potencjał zarobkowy na każdym kroku. Jest bardzo dużo możliwości, aby zarobić online, trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak.

Czy da się usunąć konto z IpsosiSay ?

Nasze uczestnictwo w panelu jest dobrowolne tak więc w zasadzie w każdej chwili możemy zrezygnować i usunąć konto. Aby to zrobić musimy wejść w swój profil uczestnika mniej więcej na górze po środku. Następnie „Usuń konto” i później musimy potwierdzić decyzję wpisując hasło. Należy pamiętać, że jest to proces nieodwracalny i warto się dobrze zastanowić. Tym bardziej, jeżeli posiadamy jakieś punkty na koncie, gdyż razem z usunięciem konta musimy liczyć się z utratą naszych zdobytych środków.

Opinie o IpsosiSay

IpsosiSay to bez wątpienia ciekawy panel. Wysyła dosyć sporo ankiet na których możemy zarabiać. Posiada bardzo dobre opinie członków panelu w internecie. Serwis do tej pory nie miał żadnych problemów z wypłacalnością, poza dosyć długim czasem oczekiwania na przelew. Niski próg wypłaty 2 EUR, na pewno jest spora zaleta. Dodatkowo IpsosiSay posiada również losowania, które wyróżniają go pośród swojej konkurencji. O ile nam szczęście dopiszę można tam wygrywać atrakcyjne nagrody. Gdy zaczynamy przygodę z wypełnianiem ankiet w internecie na pewno warto zwrócić uwagę na ten panel i założyć w nim konto.

2 thoughts on “IpsosiSay

 • 15 lipca 2022 o 10:21
  Permalink

  Mi wiszą od kwietnia 2022 zaległą wypłatę, pomimo wielokrotnych próśb, same uniki z ich strony, żeby jej już nie wypłacić. Dla mnie to krętacze i oszuści. Żałuję, że straciłam dla nich swój czas.

  Odpowiedz
  • 15 maja 2023 o 21:31
   Permalink

   Oczywiście trochę się pozmieniało ostatnio i faktycznie wolałem wcześniejszą wersje tego serwisu. Co prawda ostatnio u nich nic nie wypłacałem, ale wcześniej nie było żadnych problemów i parę wypłat przyszło normalnie.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *