Imperium Reklamy

Imperium reklamy – program do zarabiania typu GPTR. Jest jednym z serwisów zarobkowych firmy Arial Media, których właścicielem jest admin Plem. W tej dziedzinie jest jednym z najstarszych programów reklamowo – zarobkowych w Polsce. Istnieje już od 2004 roku i cieszy się uznaniem użytkowników polskiego GPTR. Do programu mogą dołączyć osoby, które ukończyły już 13lat. Oczywiście zarabianie w serwisie nie wymaga wkładu własnego. Oczywiście mamy możliwość ulepszenia konta zwiększające nasze zarobki i korzyści z serwisu.

Jak zarabiać w Imperium Reklamy

Bez rozpisywania, przejdźmy do tego na czym możemy zarobić:

 • Oglądaj reklamy – bannery do klikania w zamian za wynagrodzenie (0,5 -1 gr za klik),
 • Skrzynka pocztowa – płatne wiadomości przychodzą na naszego maila lub skrzynkę dostępną w programie. Zależeć to będzie od naszych ustawień (1-2 gr za mail),
 • Płatne zadania – różnego rodzaju zadania do wykonania,
 • Promowanie strony (ptp) – Promowanie specjalnego linku w innych serwisach do tego stworzonych, (za każde 1000 odsłon otrzymujesz 1 zł) nieistotne jest czy wejście będzie unikalne czy też nie. Polecam promocje linku PTP na sejfik ,
 • Program partnerski – polecanie programu kolejnym użytkownikom. Imperium reklamy posiada 2 poziomy poleconych, z których nasze wynagrodzenie procentowe wynosi odpowiednio 15% i 10%.
imperiumreklamy.com

Konto premiowane

Imperium reklamy posiada aż 3 rodzaje kont VIP (zakładka „Twoje konto” -> „ulepsz konto”). Wspólne zalety każdego rodzaju premiowanego konta:

 • Darmowi poleceni – osoby rejestrujące się bez linku polecającego zostają automatycznie przydzieleni do uczestników VIP.
 • Wyższe wynagrodzenie z poleconych o 2% na każdy poziom.
 • Brak minimum do wypłaty.

Różnice w poszczególnych kontach VIP oraz cena (różni się ona też od okresu na jaki jest wykupowane oraz od formy zapłaty):

 • Minimum (80zł / rok)
  • 500 gwarantowanych wejść wartych 0,5gr (raz na miesiąc).
 • Medium (200zł / rok)
  • 500 gwarantowanych wejść wartych 0,5gr (raz na miesiąc).
  • mailing do 1000 aktywnych użytkowników warty 1gr (raz na miesiąc).
 • Maximum (300zł / rok)
  • mailing do wszystkich aktywnych użytkowników o wartości 1gr (raz na miesiąc).
  • mailing do wszystkich o wartości 2gr (jednorazowo).
  • 1000 gwarantowanych wejść wartych 0,5gr (raz na miesiąc).

Wszystkie reklamy można wykorzystać odrazu. Nie mamy tutaj limitu jednej reklamy na miesiąc.

Program poleceń

Imperium reklamy posiada dwa poziomy poleconych (15% i 10%) jest to całkiem niezły dodatek do gromadzonych przez nas środków. Wymaga to bowiem od nas pewnej aktywności w serwisie. Aby otrzymywać zarobki z naszych poleconych, musimy wykazać się aktywnością na poziomie minimum 30%.

Wypłata

Wypłaty realizowane są w przeciągu 7 dni od zlecenia. Jeżeli chodzi o dostępne możliwości wypłaty pieniędzy zarobionych w Imperium reklamy to jest to przelew na konto bankowe (minimum 15 złotych) oraz doładowanie telefonu (minimum 5 złotych). Podane kwoty nie dotyczą oczywiście konta VIP.

Serwisy należące do tej samej firmy co Imperium Reklamy

Do firmy Arial Media należy łącznie 5 serwisów, które korzystają z tego samego szablonu o nieco innej i odmiennej kolorystyce. Jeżeli chodzi o zasadę działania jest w sumie taka sama. Można zauważyć drobne różnice takie jak np. cena konta premium czy poziomy poleconych. Pozostałe 4 serwisy to:


Centrum Reklamy

1 poziom poleconych: 25%


Zielony mail

5 poziomów poleconych: 10%-8%-5%-3%-1%


Puls Reklamy

3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


Świat reklam

3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


Kliknij w któryś z obrazków serwisu na górze aby dowiedzieć się więcej na jego temat. Możesz równie dobrze kliknąć i bezpośrednio się zarejestrować. Lub Przeczytać szybki opis serwisów Tutaj ->> Arial-Media Lista

Opinie o Imperium Reklamy

Serwis z całą pewnością ma bardzo dobre opinie w internecie. Niestety minusem jest tutaj zbyt mało możliwości zarobkowych, w porównaniu z innymi serwisami tego typu. Przede wszystkim bardzo ważne jest to, że wciąż jest w pełni wypłacalny. Natomiast samodzielne zbieranie jest czasochłonne i trochę musi potrwać.

Macie jakieś doświadczenia ? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *