Imperium Reklamy

Imperium reklamy – program do zarabiania typu GPTR. Jest jednym z serwisów zarobkowych firmy Arial Media, których właścicielem jest admin Plem. W tej dziedzinie jest jednym z najstarszych programów reklamowo – zarobkowych w Polsce. Umożliwia zarabianie na czytaniu płatnych maili reklamowych oraz klikaniu banerów reklamowych. Istnieje już od 2004 roku i oczywiście cieszy się uznaniem użytkowników polskiego GPTR. Do programu mogą dołączyć osoby, które ukończyły już 13lat. Oczywiście zarabianie w serwisie nie wymaga wkładu własnego. Oczywiście mamy możliwość ulepszenia konta zwiększające nasze zarobki i korzyści z serwisu.

Imperium Reklamy

Jak zarabiać w Imperium Reklamy

Sposób zarabiania w serwisie jest bardzo prosty i łatwy. Bez rozpisywania, przejdźmy do tego na czym możemy zarobić:

 • Oglądaj reklamy ( płatne kliki ) – bannery do klikania oczywiście w zamian za wynagrodzenie (0,5 -1 gr za klik),
 • Skrzynka pocztowa ( maile reklamowe ) – płatne wiadomości przychodzą na naszego maila lub skrzynkę dostępną w programie. Zależeć to będzie od naszych ustawień (1-2 gr za mail),
 • Płatne zadania – różnego rodzaju zadania do wykonania,
 • Promowanie strony (ptp) – Promujemy konkretny link w innych serwisach do tego stworzonych, ( każde 1000 odsłon warte jest 1 zł) w tym serwisie nieistotne jest czy wejścia będą unikalne czy nie.
  Polecam promocje linku PTP na sejfik ,
  (Aktualnie już od ponad 2 miesięcy zaliczanie kredytek strasznie spadło, do tego poziomu, że nie opłaca się już promować serwisu nawet w przed chwilą wymienionym sejfiku. Odwiedź Promowanie PTP i przede wszystkim przed rozpoczęciem promowania zobacz zliczalność procentową konkretnego serwisu – Aktualizacja 10.01.2021)
 • Program partnerski – Jak w każdym serwisie jest to polecanie serwisu innym użytkownikom. Imperium reklamy posiada 2 poziomy poleconych. Wynagrodzenie procentowe wygląda kolejno 15% i 10%.
imperiumreklamy.com

Konto premiowane

Imperium reklamy posiada aż 3 rodzaje konta VIP (znajdziesz je w zakładce „Twoje konto” -> „ulepsz konto”). Wszystkie z nich posiadają wspólny mianownik. Zalety, które występują w każdym rodzaju premiowanego, ulepszonego konta to :

 • Darmowi poleceni – osoby, które rejestrują się do serwisu bez linku polecającego innej osoby zostają automatycznie dopisani do uczestników VIP. Czyli mamy szanse na zdobycie darmowego poleconego.
 • Wyższe wynagrodzenie z poleconych o 2% na każdy poziom. Jeżeli mamy ich dużo możemy liczyć na spory dodatek do zarobków.
 • Brak minimum do wypłaty.

A poniżej różnice w poszczególnych rodzajach kontach VIP a także różnica w cenie (zależy oczywiście od okresu na jaki jest kupowane konto VIP oraz od formy którą chcemy zapłacić):

 • Pakiet Minimum (80zł / rok) w tym pakiecie otrzymujemy:
  • 500 gwarantowanych wejść wartych 0,5gr (do wykorzystania raz na miesiąc).
 • Pakiet Medium (200zł / rok) otrzymujemy:
  • 500 gwarantowanych wejść wartych 0,5gr (do wykorzystania raz na miesiąc).
  • Mailing do 1000 aktywnych użytkowników warty 1gr (do wykorzystania raz na miesiąc).
 • Pakiet Maximum (300zł / rok) otrzymujemy :
  • Mailing do wszystkich aktywnych użytkowników o wartości 1gr (do wykorzystania raz na miesiąc).
  • Mailing do wszystkich o wartości 2gr (jednorazowo).
  • 1000 gwarantowanych wejść wartych 0,5gr (do wykorzystania raz na miesiąc).

Wszystkie reklamy można wykorzystać od razu gdy je dostaniemy. Nie obowiązuje tutaj żaden limitu jednej reklamy na miesiąc.

Program poleceń

Jest to całkiem przyzwoity program partnerski. Imperium reklamy posiada dwa poziomy poleconych (15% i 10%), które jest całkiem niezłym dodatkiem do zbieranych przez nas środków w serwisie. Wymaga to bowiem od nas pewnej aktywności w serwisie. Aby otrzymywać te procentowe zarobki z naszych poleconych, musimy wykazać się aktywnością na poziomie minimum 30%.

Wypłata

Wypłaty realizowane są w przeciągu 7 dni od zlecenia. Jeżeli chodzi o możliwości wypłaty pieniędzy zarobionych w serwisie Imperium reklamy jest to przelew na konto bankowe (w tym wypadku minimum 15 złotych) oraz doładowanie telefonu (minimum 5 złotych). Podane kwoty nie dotyczą oczywiście konta VIP gdzie możemy wypłacić bez limitu.

Dowód wypłaty w ImperiumReklamy 2020

W internecie z całą pewnością można znaleźć aktualne dowody wypłat z serwisu Imperium Reklamy co świadczy o tym, że jest w 100% wypłacalny. Tak więc i ja wstawiam dowód wypłacalności serwisu.

dowód wypłaty Imperium Reklamy

Serwisy należące do tej samej firmy co Imperium Reklamy

Do firmy Arial Media należy łącznie 6 serwisów, które korzystają z tego samego szablonu o nieco innej i odmiennej kolorystyce. Jeżeli chodzi o zasadę działania jest w sumie taka sama. Można tutaj zauważyć drobne różnice pomiędzy serwisami takie jak np. równice w płatnych klikach, cena konta VIP czy poziomy poleconych. Pozostałe 5 serwisów należących do Arial Media to:


Centrum Reklamy

1 poziom poleconych: 25%


Zielony mail

5 poziomów poleconych: 10%-8%-5%-3%-1%


Puls Reklamy

3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


Świat reklam

3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


eKasa

Ekasa.org – 3 poziomy poleconych : 12%,- 9% -4%


Kliknij w któryś z obrazków serwisu na górze aby dowiedzieć się więcej na jego temat. Możesz równie dobrze kliknąć i bezpośrednio się zarejestrować. Lub Przeczytać szybki opis serwisów Tutaj ->> Arial-Media Lista

Opinie o Imperium Reklamy

Serwis z całą pewnością ma bardzo dobre opinie w internecie. Niestety minusem jest tutaj zbyt mało możliwości zarobkowych, w porównaniu z innymi serwisami tego typu. Przede wszystkim bardzo ważne jest to, że wciąż jest w pełni wypłacalny. Natomiast samodzielne zbieranie jest czasochłonne i trochę musi potrwać. Warto zbierać poleconych, wtedy zarobki będą rosły szybciej.

Macie jakieś doświadczenia ? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *