Greenpanthera

Greenpanthera jest stroną zarządzaną przez amerykańską firmę a&K International Inc. Zarabiamy tu poprzez wypełnianie ankiet, oferty czy robienie zakupów. Jest to strona o międzynarodowym zasięgu, dostępna w wielu językach (w tym również po polsku). By móc się zarejestrować trzeba mieć skończone 18 lat, ale sama rejestracja jest w pełni darmowa.

GreenPanthera – jak zacząć ?

Rejestracja w Greenpanthera nie powinna sprawiać problemów, ponieważ strona dostępna jest w języku polskim. Przycisk do rejestracji znajduje się w prawej, górnej części strony. Do rejestracji wystarczą takie dane jak imię, adres e-mail oraz hasło.

Po rejestracji trzeba jeszcze wypełnić profil, ale jest tam naprawdę bardzo mało informacji. Wystarczy około minuty, albo mniej, aby wypełnić go w całoci. Uzupełnia się go wchodząc odpowiednio w “Twój gabinet“, a następnie “dane osobowe“.

Jak zarobić na GreenPanthera ?

Za samą rejestrację w greenpanthera otrzymujemy bonus o wartości 5$.
Głównym sposobem zarobku jest wypełnianie ankiet, lecz to nie jedyna forma zarabiania w portalu. Na stronie otrzymujemy możliwość wypełniania ankiet dnia lub badań ankietowych. Za wypełnienie testu o swoich preferencjach zakupowych możemy zarobić ładne sumy. Najczęściej jest to kilka złotych, ale zdarzają się większe sumy.

Jeśli z naszego linku partnerskiego zarejestruje się inna osoba otrzymamy część jej zarobków. To drugi sposób zarabiania czyli – system polecania.
Strona oferuje również cashback (atrakcyjne systemy zniżkowe),ale głównie są to zagraniczne sklepy, więc potraktowałbym to jedynie jako dodatek.

Oferowany cashback

Greenpanthera wprawdzie oferuje cashback, ale osobom bardziej zainteresowanym otrzymywaniem zwrotów części pieniędzy wydanych w w internecie polecam przejrzeć inne strony tego typu. Greenpanthera nie jest polskim serwisem, dlatego ciężko znaleźć interesujące nas sklepy. W internecie jest sporo serwisów oferujących cashback. Różnią się one między sobą głównie ilością współpracujących z nimi sklepów oraz procentowym zwrotem za zakupy.

Wypłata zarobionych środków

Zarobek, który wypracujemy, możemy wypłacić na dwa sposoby:

  • Wypłata na konto Paypal – Użytkownik musi uzbierać minimum 30 $ aby móc wypłacić pieniądze.
  • Wymiana na nagrody – przedmioty rzeczowe takie jak odzież, elektronika i wiele innych – dostępne w sklepach partnerskich

GreenPanthera – jak sie zarejestrować ?

Rejestracja w Greenpanthera jest bardzo prosta. Wystarczy przejść na stronę Greenpanthera następnie do zakładki Rejestracja. W następnym kroku jesteśmy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. Podajemy tam imię, nazwisko, adres e-mail i ustawiamy hasło. Dane muszą być poprawne. Aby dokończyć rejestracje, należy kliknąć w otrzymany e-mail i potwierdzić fakt założenia konta. Brawo! Nasze konto jest gotowe do rozpoczęcia zarabiania.

Program poleceń

W panelu dostępna jest też opcja zapraszania znajomych „zaprosić przyjaciół”. W tej sytuacji otrzymujemy dodatkowo 10% od kwoty zarobionej przez zaproszone przez nas osoby. Potrafi to zwiększyć dosyć znacząco wynagrodzenie z panelu, oczywiście, jeśli wiemy gdzie i jak promować panel ankietowy.

Opinie na temat Greenpanthera

Greenpanthera to serwis ankietowy o międzynarodowym zasięgu. Wypłaca bez problemów do tej pory. Szukając w internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jego temat, więc zarabianie w tym panelu jest jak najbardziej na Tak! Na ilość ankiet nie można narzekać, chociaż sporo jest ich odrzucanych. Jeżeli chodzi o zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy lepiej znaleźć inne serwisy, które to umożliwiają.

Zarabiasz w Greenpanthera? Podziel się opinią w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *