Faucetpay.io

Faucetpay

FaucetPay to jednocześnie portfel mikropłatności oraz platforma zarobkowa. W wielkim skrócie jest to serwis do którego możemy przelewać swoje zarobione kryptowaluty w różnego rodzaju serwisach i kranikach. W końcu gdzieś musimy przechowywać nasze monety. Jednocześnie FaucetPay jest serwisem w którym możemy zarabiać. Aktualnie takich stron powiązanych jest już bardzo dużo. Jak to wszystko działa i co powinniśmy wiedzieć ?

Czym jest FaucetPay?

FaucetPay to przede wszystkim prosty portfel przeglądarkowy. Tłumacząc jego nazwę rozdzielimy Faucet oraz Pay co będzie oznaczać kolejno kran i płacić. Po nazwie już widzimy na czym polega główna idea tego serwisu. FaucetPay to portfel, który służy przede wszystkim do wręcz natychmiastowych wypłat z różnych kraników kryptowalut, które oczywiście są z nim powiązane. Jeżeli jesteś osobą lub zamierzasz zbierać w ten sposób swoje monety kryptowalut to bardzo dobre rozwiązanie dla Ciebie. Oczywiście takich portfeli w internecie znajdziecie o wiele więcej, ale puki co skupmy się na tym.

Depozyt w FaucetPay

Zacznę od tego że oczywiście złożenie depozytu jest całkowicie darmowe.
Z całą pewnością prawie wszystkie środki trafiające na portfel będą pochodziły z powiązanych z portfelem kraników kryptowalut. Co oczywiście w praktyce nie oznacza wcale, że nie możemy na tym portfelu gromadzić również środków niepowiązanych wcale z serwisem i z innych źródeł. Jest dosyć małe prawdopodobieństwo, że ktoś zdecyduje się tak zrobić, również ze względów opłacalności i opłat transakcyjnych, ale warto wiedzieć, że jest taka możliwość.
Aby złożyć depozyt potrzebujemy adresu portfela, który znajdziemy po kliknięciu w przycisk „Deposit”. Na każdą kryptowalute, którą możemy gromadzić w portfelu przypisany jest osobny adres portfela oraz kod QR, który możemy z łatwością zeskanować.

Zarabianie w FaucetPay

Zarabianie w FaucetPay

FaucetPay daje nam również możliwość zarabiania oraz zbierania kryptowalut wewnątrz serwisu. Jak zarabiać w FaucetPay? Mamy na to kilka sposobów, które daje na przeglądarkowy portfel. Wszystkie znajdziemy w zakładce „earn”. Zakładka znajduje się na górnej części strony, po rozwinięciu, której pojawią nam się możliwości widoczne na zdjęciu.

 • Faucet list – Znajdziemy tutaj listę kranów, możemy wybrać jaka kryptowaluta nas interesuje oraz statystyki poszczególnych serwisów takie jak – ile serwis wypłacił oraz głosy popierające dany kran,
 • Offerwall – Możemy wykonywać tutaj różnego rodzaju zadania za które dostajemy wynagrodzenie. zarabiamy tutaj w ” USDP”. Przelicznik to 400 USDP = 1 USD,
 • Surveys – Tutaj oczywiście możemy uzupełniać płatne ankiety, przelicznik jak wyżej,
 • Pay To Click – Zarabiamy satoshi za wyświetlanie reklam ,
 • FEY Staking – Szczegółowy opis poniżej.

Jak wypłacić zgromadzone waluty w FaucetPay

Wypłata zgromadzonych środków z portfela FaucetPay jest bardzo prosta. Zanim przejdziemy do wypłacania naszych środków musimy w pierwszej kolejności dodać adres portfela. Aby to zrobić musimy wejść w zakładkę „Linked Addresses”, a następnie uzupełnić znajdujące się tam pola. Jest to bardzo łatwy i szybki krok, ale nie możemy go pominąć.

Linked Addresses
 • Address – adres portfela zewnętrznego, nie tego z FaucetPay,
 • Name (Label) – nasza nazwa własna, która później posłuży nam do rozróżniania różnych portfeli, jeśli dodamy ich już kilka,
 • Coin – wybieramy tutaj kryptowalute, która obsługuje wpisany przez nas portfel.

Niestety nie obędzie tutaj bez małego minusu ponieważ przy wypłacie środków musimy liczyć się z dodatkową opłatą, którą pobiera FaucetPay. Uzależniona ona jest od wybranej przez nas kryptowaluty oraz czasu jej realizacji jak i pewnie kursu walutowego. Zazwyczaj największą opłatę poniesiemy przy wypłacie Bitcoina przy pozostałych powinna wynosić o wiele mniej.

Obstawianie w puli – FEY Staking

FaucetPay wychodzi z propozycją wspólnego obstawiania tokenów FEY (FEY Staking). Możemy dzięki temu zarobić, ale niestety działa też to w drugą stronę i możemy również stracić. Największe ryzyko związane jest z dużymi wahaniami kursu, a gdy już zdecydujemy się na tę opcję zarobkową musimy wziąć pod uwagę, że nasze monety blokowane są aż na 80 dni. W tym długim czasie kurs może zarówno działać na naszą korzyść i wzrosnąć, jak i niestety spaść wtedy stracimy. Jest możliwość wycofania środków w każdej chwili, ale wiąże się to z utratą 10%.

Gry na FaucetPay

Na portfelu FaucetPay mamy również wiele gier, które opierając się w większości na zasadzie działania jak w kasynach internetowych. Znajdziemy je pod zakładką Multiply BTC. Przykładem może być choćby ruletka, plinko czy kostka do gry. Podczas grania w te gry możemy bardzo szybko powiększyć nasze saldo konta, ale również bardzo szybko je pomniejszyć przegrywając. Oczywiście jest to w pewnym stopniu hazard więc przed zagraniem warto dobrze się zastanowić, żeby się nie rozczarować ponieważ można wszystko stracić.

Punkty nagród (Reward Points)

FaucetPay oferuje nam jeszcze jeden dodatkowy sposób gdzie zdobywamy tzw. Reward Points (RP), dzięki nim możemy zwiększyć w sporym stopniu swoje zarobki. Może je dostać za takie czynności jak:

 • Wykonywanie zadań,
 • Obstawianie,
 • Wykupienie reklamy,
 • Wymianę kryptowalut w serwisie FaucetPay,
 • Zapraszanie znajomych (tutaj ilość punktów uwarunkowana jest zarobkami osób poleconych),
 • Systematyczne logowanie na stronie. Z każdym kolejnym dniem ilość otrzymanych „RP” jest coraz większa, aż osiągnie maksymalną ilość równą 100. Musimy jednak pamiętać o tym że brak logowania sprawi, że schodki musimy zaczynać od nowa.

Zgromadzone RP możemy wydać np. na 24-godzinny „boost” czyli przyśpieszenie do zarobków z zadań, klikania w reklamy, zaproszonych osób oraz ilości zdobywanych przez nas RP. Dodatkowo możemy po prostu zebrane RP zamienić na btc, gdzie przelicznik to 10 RP = 1 satoshi. Przy tej opcji niestety odstrasza trochę ilość potrzebnych RP do wymiany. Do konwersji potrzebujesz co najmniej 1 000 000 RP.

Program partnerski

FaucetPay nie mógł zostać w tyle i posiada również swój własny program partnerski. Oczywiście daje nam on możliwość dodatkowo budować swój dochód pasywny. Od każdej zaproszonej przez nas osoby za pomocą reflinka otrzymujemy pewien procent z każdego obstawienia w różnych grach, oczywiście osoba polecona nic na tym nie traci:

 • 0,50% z gry Dice,
 • 0,30% z gry Limbo,
 • 0,30% z gry Crashes,
 • 0,27% z ruletki,
 • 0,10% z gry Plinko.

Poza grami oczywiście jako osoba polecające dostaniemy również:

 • 50% z wymiany kryptowalut w zakładce ” trade”,
 • 50% z klikniętych reklam,
 • 25% z wykonanych zadań.

Jak można zauważyć, zapraszanie do serwisu znajomych zdecydowanie zwiększa nasze zyski, które zbierając samemu będą napływały bardzo wolno. Warto więc się zastanowić i zainteresować tym tematem. Link do zapraszania poleconych oraz wszystkie statystyki znajdziemy w zakładce Affiliate.

Kryptowaluty – Jak zarabiać ?

Jeżeli interesuje Cię bliżej temat kryptowalut a przede wszystkim jak można zarobić parę satoshi, by móc je później sprzedać lub trzymać by procentowały na przyszłość to zapraszam do zapoznania się z paroma kranikami kryptowalut.

kraniki kryptowalut

Kraniki Kryptowalut to jeden z kilku sposobów na zaczęcie zarabiania na kryptowalutach bądź jeżeli mamy już jakieś doświadczenie dorobienie do naszego już istniejącego portfela parę satoshi. Zobacz na czym to polega i kilka wypłacalnych kraników

Opinie o FaucetPay

FaucetPay ma zdecydowanie dobre opinie wśród internautów oraz jest dobry jako portfel kryptowalut. Dodatkowy plus to możliwość powiększenia swojego salda przez dostępne opcje w serwisie jak również program partnerski. To sprawia, że jest to nie tylko portfel, ale również serwis do zarabiania. Dodatkowo łatwość wymiany kryptowalut sprawiają, że portfel jest warty większego zainteresowania. Na koniec minus związany z wypłatą ponieważ musimy liczyć się z prowizją, więc nie warto wypłacać w tym wypadku mniejszych kwot.
Macie jakieś doświadczenia z portfelem FaucetPay? Zostaw swoja opinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *