eKasa.org

eKasa

eKasa – Program zarobkowo- reklamowy typu GPTR. Płaci użytkownikom za czytanie płatnych e-maili reklamowych oraz klikanie banerów reklamowych. Reklamodawcom natomiast oferuje tanie reklamy mailingowe, unikalne wejścia na stronę oraz wyświetlenia banerów reklamowych. Strona eKasa.org od kwietnia 2014 należy do firmy Arial-Media. Oficjalny start programu to 23 grudnia 2004 rok. Aby uczestniczyć, musisz mieć ukończone 18 lat. Poniżej tego wieku wymagana jest zgoda rodziców. 

Jak wygląda zarabianie w eKasa?

Jak już wiemy program eKasa płaci nam za płatne maile, płatne oglądanie, klikanie reklam jak również zadania, program polecający. Przedstawię poniżej stawki które oferuje nam program.
Zarobimy na :

  • Czytanie maili reklamowych – stawki od 0,5 gr do 5 gr za mail (najwięcej tych o wartości 1gr),
  • Klikanie płatnych linków0,25 gr – 1 gr za klik (najwięcej tych 0,25 gr i 0,5 gr),
  • Klikanie klików konkursowych0.1 gr za klik,
  • Program partnerski – 3 poziomowy program partnerski – 12%, 9%, 4% zarobków z Twoich poleconych,
  • Za płatne zadania.
  • Bonus za zapis – 10 gr 
eKasa

Wypłata z eKasa

Minimum potrzebne do wypłaty dla zwykłych użytkowników ustalone jest na poziomie tylko 5 złotych na konto bankowe. Doładowania telefonu 10 zł w przypadku niektórych sieci telefonii komórkowej. Według regulaminu wypłaty realizowane są raz w tygodniu. W tym wypadku czas oczekiwania na wypłatę nie jest dłuższy niż 7 dni ( wyjątki np.urlop admina) informacja będzie wcześniej.

Program partnerski

Oczywiście wiadomo, że samotne zarabianie jest bardzo ciężkie i bardzo długie w tego typu programach. Niskie stawki reklam i mała ich ilość strasznie ograniczają nam możliwości większego zarobku. Z pomocą przychodzi program partnerski dzięki, któremu możemy podnieść trochę do góry zarobki z pomocą naszych poleconych. Otrzymujemy kolejno 12%, 9%, 4% z zarobków Twoich poleconych. Oczywiście bez żadnej straty dla naszych poleconych.

Inne sposoby zarabiania przez internet

Zarabianie na ankietach

ankiety

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet, ponieważ…

Zarabianie na reklamach

reklamy

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie…

Plusy programu eKasa

Przede wszystkim fakt, że serwis jest nadal wypłacalny. Na stronie eKasa pojawiają się informacje na temat aktualnych płatności.
Kolejny plus to, że strona nie stawia nam żadnych ograniczeń w ilości pozyskanych przez nas poleconych. Oczywiście jest to duży atut dla tych którzy potrafią ich pozyskiwać. Dzięki temu nasze zarobki będą o wiele większe.
Niskie minimum potrzebne aby wypłacić zarobki (tylko 5 zł).

Minusy programu eKasa

Przy samotnym zarabianiu, gromadzenie pieniędzy jest bardzo powolne. Dlatego zarabianie w eKasa możemy potraktować jedynie jako dodatkowy zarobek w internecie a nie główne źródło dochodu.
Program płaci niestety tylko maksymalnie kilka groszy za pojedynczą obejrzaną przez na reklamę.
Jeżeli chcielibyśmy zwiększyć nasze zarobki np. przez polecanie systemu partnerskiego w programie dużym minusem jest brak banerów reklamowych w eKasa.

Serwisy należące do tej samej firmy co eKasa.org

Do firmy Arial Media należy łącznie 6 serwisów, które korzystają z tego samego szablonu o nieco innej i odmiennej kolorystyce. Jeżeli chodzi o zasadę działania jest w sumie taka sama. Można zauważyć drobne różnice takie jak np. cena konta premium czy poziomy poleconych oraz różnicę w zarobku za klik. Pozostałe 5 serwisów to:


Centrum Reklamy

1 poziom poleconych: 25%


Zielony mail

5 poziomów poleconych: 10%-8%-5%-3%-1%


2 poziomy poleconych: 15% i 10%


Puls Reklamy

3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


Świat reklam

3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


Kliknij w któryś z obrazków serwisu na górze aby dowiedzieć się więcej na jego temat. Możesz równie dobrze kliknąć i bezpośrednio się zarejestrować. Lub Przeczytać szybki opis serwisów Tutaj ->> Arial-Media Lista

Opinie eKasa.org

na pewno w internecie znajdziecie nie jedną dobrą opinie na temat opisywanego programu. Biorąc pod uwagę fakt, że należy do firmy Arial-Media wydaje mi się, że automatycznie podnosi ocenę programu do góry.
A Wy jak sądzicie? Macie jakieś doświadczenia ? Zostawcie komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *