Dhosting

Usługi hostingowe to w dzisiejszych czasach bardzo rozbudowany rynek. Dostęp do internetu stał się niemal powszechny i duży % ludzi decyduje się na założenie i prowadzenie własnej strony internetowej lub bloga. Żeby móc zacząć i ten proces wprowadzić w życie, należy wybrać konkretną, rzetelną firmę, która świadczy usługę hostingową. Dhosting pozwala testować swój hosting przez 14 dni zupełnie za darmo, więc warto samemu sprawdzić jak się prezentuje. Teraz dodatkowo 5% rabatu rejestrując się z mojego polecenia !

Dhosting – co to?

Dhosting.pl to innowacja na rynku usług hostingowych. Ambicją właścicieli jest stworzenie zupełnie nowej jakości, która będzie odpowiadała wszystkim potrzebom danej strony (twojej strony!). Hosting www powinien dopasować się do charakteru witryny, jej parametrów i stworzyć warunki do jej wręcz niezakłóconego i bezpiecznego funkcjonowania przez 24 godziny na dobę.

Zalety dhosting

Jedną z największych zalet w ofercie dhosting.pl jest poprawa bardzo ważnych aspektów związanych z usługą hostingową. 
To zwłaszcza dobra stawka abonamentowa eliminująca konieczność skalowania wszelkich zasobów w celu uniknięcia dodatkowej zapłaty. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które popieranie jest przez większość użytkowników.

Dhosting.pl wychodzi na przód do klienta i zapewniając brak dodatkowych opłat bez konieczności skalowania zasobów. To również duże zwiększenie ilości zasobów w podstawowych pakietach, czyni to ofertę o wiele bardziej przyjazną i korzystną w porównaniu do większość propozycji konkurencji na rynku. Na wielkie uznanie zasługuje także fakt, że dhosting udostępnia swoją wyjątkową infrastrukturę zapewniającą bardzo stabilne i wydajne funkcjonowanie każdej witryny internetowej.

Istnieje możliwość indywidualnego zwiększenia zasobów po kontakcie z właścicielami. Dodatkowym plusem jest to, że korzystając z dhosting.pl uzyskujemy w zasadzie nieograniczoną liczbę adresów e-mailowych domen, baz MySQL oraz wsparcie PHP. Możemy także wykonać bezpłatny audyt RODO naszej strony. Pracownicy serwisu wykonują również analizę strony pod względem ustalenia potrzebnej mocy.

Cennik

Dokładna cena uzależniona jest oczywiście od indywidualnego zapotrzebowania naszej strony lub bloga, którą zespół dhosting jest w stanie dla nas oszacować w ciągu kilku dni. W zasadzie nic nas to nie kosztuje, gdyż pierwsze 14 dni testów jest bezpłatne. Jak to wygląda krok po kroku?

  1. Wgrywasz stronę,
  2. Delegujesz domenę,
  3. Badanie zapotrzebowania,
  4. Po 4 dniach otrzymujesz ofertę,
  5. Decydujesz czy zostajesz z dhosting, czy nie.

Hosting z podstawowymi parametrami kosztuje 200 złotych na rok i zdecydowanie wystarczy nawet w przypadku tworzenia większych stron. W razie potrzeby zostaje jeszcze elastyczne skalowanie.

Dostępne zasoby

W pakiecie podstawowym mamy do dyspozycji całkowicie odseparowane zasoby systemowe – 1 GHz CPU, 1 GB RAM i 50 GB powierzchni na dysku SSD. W taki sposób unikamy wszelkich wad hostingu współdzielonego, w którym wielu klientów korzysta ze wspólnych zasobów, co oczywiście czasem może spowodować problemy z działaniem naszej strony lub opóźnienia z winy innych użytkowników.

Czasami, lecz raczej nie zbyt często może się okazać, że to nam nie wystarczy. W takim wypadku mamy możliwość skalowania naszych zasobów aż do 24 GHz CPU oraz 64 GB RAM. Skalowanie zasobów odbywa się w modelu pre-paid, więc wystarczy, że doładujemy swoje konto odpowiednią kwotą, a odpowiednie algorytmy zajmą się resztą.

Usługi dodatkowe

W dhosting’u możemy również aktywować dodatkowe usługi:

  • Secure Shell (SSH) – następca Telnet, służącego do terminalowego łączenia się ze zdalnymi komputerami. SSH od Telnetu różni się tym, że transfer wszystkich danych jest szyfrowany, a użytkownik może być rozpoznawany na różne sposoby,
  • zadania CRON – umożliwiają cykliczne wywoływanie określonych zadań,
  • WHOIS – wysyła zapytanie do bad danych DNS, aby poznać właściciela domeny, adres IP oraz inne informacje teleadresowe.

Elastyczny skalowanie – dlaczego warto?

Nawet w przypadku tych mniejszych stron zdarzyć się mogą sytuacje, że nieoczekiwane skoki ruchu na stronie powodują całkowitą ich blokadę. Oczywiście wyjściem z sytuacji jest wybranie pakietu z wyższymi parametrami, dzięki temu przy nagłych skokach strona ciągle będzie funkcjonować w swojej dobrej formie i kondycji. Co w sytuacji, kiedy ruch na stronie lub blogu przez większość czasu jest tylko znikomy i niezbyt duży, a jedynie czasami posiada wysokie skoki? Tu z odpowiedzią przychodzi nam elastyczne skalowanie. Przydziela nam ono dodatkowe zasoby jedynie, gdy faktycznie ich potrzebujemy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie pozwalające zoptymalizować do minimum koszty i utrzymać ciągłe działanie naszej strony. W tym celu wystarczy doładować konto wybraną kwotą i włączyć automatyczne skalowanie i gotowe.

Program partnerski

Dhosting posiada również rozbudowany program partnerski, który pozwala całkiem przyzwoicie zarabiać lub utrzymywać swoją stronę bez własnego wkładu finansowego. Oczywiście prowizję otrzymujemy za każdy zakupiony oraz przedłużony plan hostingowy, a ich wysokość uzależniona jest od zaangażowania w programie partnerskim. Mamy aż 5 poziomów prowizji. Oczywiście uzyskaną prowizję możemy potraktować jako własny zysk, możemy też oddać na fundację charytatywną lub przeznaczyć na rabat dla klienta.

Prowizje w programie partnerskim

W zależności od uzyskanego poziomu, prowizje prezentują się następująco:

NazwaWymagana ilość poleconychProwizja za rejestracjęProwizja za odnowienie
BronzePoziom początkowy25%10%
Silver1030%10%
Gold3035%15%
Platinum5040%20%
Diamondustalane indywidualnie45%20%

Jak w inny sposób zarabiać w internecie?

Dhosting ma oczywiście bardzo duży potencjał zarobkowy, ale nie jest jedynym programem partnerskim w internecie. Warto przyjrzeć się również pozostałym oraz zupełnie innym sposobom zarabiania przez internet, które potrafią ze sobą bardzo dobrze współpracować, co przełoży się na większe zarobki.

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Telefon możemy wykorzystać też do zarabiania pieniędzy. Wystarczy, że….

Cashback i kody rabatowe

Cashback i kody rabatowe to świetny sposób, aby zaoszczędzić, oraz otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na…

Opinie o dhosting

Dhosting ma w podstawie bardzo dobry hosting, który wystarczy w większości przypadków. W razie, zapotrzebowania pozostaje inteligentne skalowanie, które pozwoli dostosować zapotrzebowanie do aktualnego zużycia. Dzięki temu hosting będzie działał niezależnie od obciążania.

Macie jakieś doświadczenia z dhosting? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *