Demando

panel demando

Demando to panel ankietowy, który należy do Smartpanels. Płaci on za wypełnianie przez nas ankiet. Zarejestrować się możemy już po ukończeniu 15 roku życia. Jest to duży plus, że osoby nieletnie również mogą zarobić swoje pierwsze pieniądze. Jak zacząć zarabianie w panelu? Jak wygląda wypłata zgromadzonych środków w tym panelu oraz ile możemy zarobić? Zapraszam do zapoznania się z tym panelem ankietowym.

Rejestracja w Demando

Jak wiadomo, żeby zacząć naszym pierwszym krokiem jest rejestracja do serwisu, tak jak w każdym innym panelu ankietowym. W zasadzie to na początek wystarczy tylko imię, nazwisko oraz nasz adres e-mail. W następnej kolejności zostaniemy poproszeni o wprowadzenie hasła po kliknięciu w link aktywacyjny, który oczywiście przyjdzie na naszą skrzynkę mailową którą podaliśmy wcześniej . Po rejestracji możemy już zalogować się do panelu. Zalecam od razu wypełnić swój profil, aby móc otrzymywać odpowiednio dopasowane do nas ankiety i zacząć wypełniać ankiety.

Demando – jak zarabiać?

Demando – panel ankietowy, zarabiamy oczywiście na wypełnianiu ankiet, ale co może niektórych zaskoczyć, nie tylko. Ci bardziej aktywni mają tutaj szansę otrzymać dodatkowe zaproszenia do trudniejszych i bardziej rozwiniętych zadań, w których zarobić można nawet po 100 złotych za jedno zadanie. Możemy również podać swój numer telefonu, w tej sposób będziemy mogli brać udział w innych badaniach np. wywiadach indywidualnych czy pracować jako tajemniczy klient.
Oczywiście tutaj też jest, że przy każdym zaproszeniu będziemy poinformowani odnośnie długości oraz punktach które możemy zdobyć. Tak więc jak widzisz, decyzja należy tylko i wyłącznie do nas, czy taką ankietę lub zadanie wypełnić, czy też nie.

Program poleceń

W Demando oczywiście mamy również program poleceń dzięki któremu mamy możliwości zapraszania naszych znajomych do programu. Po rejestracji za każdą wypełnioną ankietę przez naszego znajomego otrzymujemy dodatkowe punkty na nasze konto. Tak więc warto się tym zainteresować, ponieważ w taki sposób możemy zwiększyć szybkość zdobywania naszych punktów i wymiany ich na prawdziwe pieniądze.

Wypłata z Demando

Z panelu demando mamy możliwość wypłaty zgromadzonych środków na 3 sposoby. Minimum aby zlecić wypłatę równi się od wybranej formy. Dostępne mamy:

  • Przelew na konto bankowe. Wypłatę możemy zlecić po uzbieraniu 50 złotych (500pkt) -realizacja w ciągu 7 dni roboczych.
  • Doładowanie telefonu – 10 zł
  • Wymień 500 punktów 50 zł dla Polskiej Akcji Humanitarnej – aktualnie pajacyk.pl

Ile właściwie możemy zarobić?

Jak w każdym panelu ankietowym bardzo ciężko jest przewidzieć możliwe zarobki. Uzależnione jest to od wielu czynników. Pierwszym najważniejszym z nich jest zapotrzebowanie przeprowadzanego badania od konkretnej grupy ludzi np. palących papierosy, lub mające konkretne usługi np. wykupione abonamenty. Dlatego też bardzo ważne jest wypełnienie naszego profilu od razu po rejestracji.
Za jedną wypełnioną ankietę zazwyczaj otrzymujemy punkty o wartości od 1 do 10 złotych. Zarobki nasze zwiększają się jeżeli ktoś wypełnia wcześniej wspomniane zadania, za które możemy otrzymać już konkretne aż np. 100 złotych. Zdecydowanie warto być aktywnym i chociaż spróbować uzupełniać takie zadania. Zawsze będziemy zapytani czy wyrażamy chęć podjęcia się zadania więc co Ci szkodzi spróbować ?
Poza tym wszystko też zależy od naszej aktywności. Wiadomo, że jeżeli ktoś będzie wchodził codziennie i obserwował dostępność ankiet zarobi więcej od tego co wejdzie 5 czy 6 razy w miesiącu.

Jak inaczej możemy zarobić w internecie ?

Demando to jeden z bardzo wielu paneli ankietowych w których możemy zarobić w internecie. Minusem jest mała ilość ankiet, które przychodzą w jednym panelu, tak więc najlepiej zarejestrować się w przynajmniej w paru zwiększając w ten sposób swoje zarobki. Oczywiście ankiety to nie jedyny sposób zarabiania grosiwa w internecie. Przyjrzyj się też pozostałym, aby mieć większe możliwości.

Zarabianie na ankietach

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet, ponieważ…

Zarabianie na reklamach

Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie…

Zarobki z panelu i podatek

Jak możemy dowiedzieć się z informacji, które znajdziemy w FAQ panelu. Demando – płaci wszystkie bez wyjątku podatki od nagród, tak więc my nie musimy się niczym przejmować. Zebrane przez nas punkty są tylko nagrodami, a nie dochodem. Oczywiste jest więc, że nie musimy wykazywać ich w naszym rocznym zeznaniu podatkowym. Co dalej za tym idzie serwis nie wysyła do nas żadnych PIT’ów do rozliczeń. Wart to wziąć pod uwagę jeżeli dopiero zaczynamy zabawę z ankietami.

Czy da się usunąć konto ?

Nasze konto w panelu badawczym oczywiście możemy usunąć w każdej chwili. Przykładowo jeżeli Demando po rejestracji nie przypadnie nam do gustu lub coś będzie nam się nie podobało, albo po prostu będziemy chcieli zakończyć współprace.
Aby to zrobić musimy wejść w zakładkę „Twój profil” –> następnie kliknąć czerwony przycisk „Chcę usunąć konto”.
Po kliknięciu musimy jedynie potwierdzić swój wybór. Warto wcześniej dobrze przemyśleć swoją decyzję, ponieważ wiąże się to z utratą zgromadzonych przez nas do tej pory pieniążków.

Opinie Demando

Demando ma zdecydowanie dobre opinie wśród uczestników i ogólne w internecie. Dla każdego oczywiście bardzo ważną kwestią jest wypłacalność. Oczywiście tutaj panelowi nie można nic zarzucić i aktualnie jest w 100% wypłacalny. Podczas decyzji o wypełnianiu płatnych ankiet w internecie, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę ten panel. Chociaż jest to stosunkowo młody panel ankietowy miejmy nadzieje, że będzie cieszył się dalej popularnością i przede wszystkim będzie nadal wypłącalny.
Jeżeli masz jakieś doświadczenia w panelu Demando, zapraszam do podzielenia się opinią na jego temat.

2 thoughts on “Demando

  • 23 marca 2023 o 15:56
    Permalink

    uzbiebieralem 100 punktów i nie ma opcji na doładowanie konta za 10 zl

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *