Centrum reklamy

Centrumreklamy.com

Centrum reklamy jest polską stroną GPTR należącą do firmy Arial-Media (wcześniej należała do firmy Adnox). Sama strona powstała w 2004r, ale do firmy Adnox zaczęła należeć dopiero od 2009 roku. Po raz kolejny oczywiście korzystanie jest w pełni darmowe, z możliwością zakupu premiowanego członkostwa. Wszystko co trzeba zrobić by zacząć to trzeba mieć skończone 13 lat.

Jak zarabiać w Centrum Reklamy ?

Centrum Reklamy przyznaje nam jednorazowy bonus za rejestrację w wysokości 1,5 zł. Funkcje zarabiania w serwisie podzielone są w sumie na 4 zakładki:

 • Skrzynka mailowa – w sumie to reklamy do klikania, przychodzące na pocztę, skrzynkę w programie lub jedno i drugie. Wystarczy kliknąć w wybrany mail, a potem w niebieski link który jest na dole wiadomości. Na koniec wystarczy tylko odczekać wymagany czas i możemy przejść dalej do kolejnego maila.
 • Oglądaj reklamy – sytuacja bardzo podobna do tej powyższej, lecz tutaj mamy bannery do klikania.
 • Płatne zadania – różnego rodzaju zadania zarobkowe.
 • Program partnerski – Każdy wie mniej więcej jak to wygląda. Zapraszamy osoby do serwisu, otrzymamy 25% od ich wynagrodzenia.

Dobrą wiadomością jest, że pośród polskich serwisów, centrum reklamy oferuje jedne z najwyższych stawek za czytanie maili reklamowych. Warto więc to sprawdzić.

Ulepszenie konta

Premiowane członkostwo kosztuje 120 zł na miesiąc, więc dosyć sporo,ale zakupując je zyskasz:

 • Podwójne stawki za każdą obejrzaną reklamę,
 • Powiększenie swoich zarobków z programu partnerskiego z 25% do 50%,
 • Dodatkowe zadania VIP’owe,
 • Duża szansa na zdobycie darmowych poleconych. Każdy rejestrujący się bez linku polecającego innej osoby jest przydzielany automatycznie do członka VIP.
 • Brak minimalnej kwoty potrzebnej do wypłaty pieniędzy,
 • Dostęp do dodatkowych płatnych klików VIP.
 • 1000 wejść wartych 1 gr w każdym miesiącu trwania premiowanego członkostwa. Można np. promować swoją stronę lub serwis.

Wykupienie wejść

W serwisie można także zakupić wejścia np. na naszą stronę lub do innego serwisu. Są to:

 • Maile o wartości od 1 do 5 gr,
 • Płatne wejścia na stronę o wartości od 1 do 3 gr (kliknięcia w banner).

Do czego przydają się takie wejścia? Najczęściej wykorzystywane są do promowania innych serwisów zarobkowych za pomocą reflinków lub produktów z wybranych programów partnerskich.

Program poleceń

Minusem jest fakt, że samodzielne klikanie raczej nie przyniesie dużych pieniędzy. Powodem nie są niskie stawki, które właśnie wbrew pozorom są dosyć wysokie, ale niestety mała ilość reklam, w które możemy klikać. Dlatego właśnie najbardziej sensownym wyjściem jest klikanie w paru podobnych serwisach, aby powiększyć jak najbardziej swoje zyski oraz oczywiście pozyskiwanie poleconych. Kolejny minus to, aby otrzymywać zarobki od naszych zaproszonych do serwisu, my sami musimy być aktywni na poziomie przynajmniej 30%.

Wypłata w Centrum Reklamy

Przede wszystkim serwis jest w 100% wypłacalny.
Wypłaty możemy dokonać klikając w „Twoje konto”—-> „wypłać zarobki”.
Minimum dla zwykłego uczestnika to 30 zł by móc ją zlecić. Realizacja odbywa się raz w tygodniu, tak więc czas oczekiwania nie przekracza 7 dni. Dostępne możliwości to:

 • Konto bankowe,
 • Doładowanie telefonu.

Inne sposoby – Zarabiaj przez internet

Zarabianie na ankietach

Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet. Wystarczy poświęcić chwilę wolnego czasu np. wieczorami.

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

400Telefon możemy wykorzystać też do zarabiania pieniędzy. Wystarczy, że…

Opinie o Centrum Reklamy

Centrum Reklamy na pewno nie oferuje najwięcej możliwości zarobkowych, ale za to jego oferta ma całkiem niezłe stawki za czytanie maili reklamowych. Wypada on najlepiej, jeśli weźmiemy pod uwagę tylko 5 serwisów Arial-Media (wcześniej Adnox).

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym polskim serwisem i zarabiania za płatne kliki? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.

One thought on “Centrum reklamy

 • 20 października 2020 o 11:35
  Permalink

  Jestem zarejestrowana na tej stronie od ponad miesiąca i codziennie z niej korzystam. Potwierdzam, że opłaca się, gdyż każdego dnia powiększam moje zarobki. Polecam ten serwis, płacą bardo dobre za czytanie e-maili.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *