CashIsBack

Jest to serwis, który umożliwia użytkownikom zarabianie na reklamach wysyłanych do nich na skrzynkę mailową. CashIsBack w zasadzie dzieli się z użytkownikami prowizją jaką dostaje od reklamodawców z wysłanych i klikniętych reklam na adresy mailowe użytkowników zarejestrowanych w serwisie CashIsBack.pl.

Przy czym oferuje zdecydowanie najwyższe na rynku stawki. Użytkownicy dostają od 40 do nawet 60% prowizji jaką otrzymuje serwis CashIsBack.pl od reklamodawców. Jeśli dodamy do tego wszystkiego, że stawka za kliknięcie w reklamę wynosi do nawet 1.5 zł, to łatwo sobie wszystko policzyć. Użytkownik może dostać nawet aż 90 gr za jedno kliknięcie. Takich stawek raczej nie ma nigdzie w internecie. Zdecydowana większość tego typu serwisów oferuje jedynie maksymalnie kilka (1-3) groszy za jedno kliknięcie. 
Aby móc zarabiać z serwisem CashIsBack.pl wystarczy się w nim jedynie zarejestrować i potwierdzić swój adres email klikając w link aktywacyjny wysłany na skrzynkę. Od tego momentu skrzynkę pocztową użytkownika będą kierowane reklamy za kliknięcie w które użytkownik będzie otrzymywał prowizję.

Aktualnie nieco się to zmieniło gdy Google zablokował reklamy wewnętrzne serwisowi, przez chwilę nawet był dodatkowy bonus który za długo nie nacieszył się istnieniem. Obecnie z maksymalnych 3 zł za reklamę spadł do 1,5 zł za jedno kliknięcie w reklamę dla serwisu.

Ile trzeba uzbierać, aby wypłacić pieniądze?

W przypadku większości tego typu serwisów wprowadzane są bardzo wysokie limity wypłaty dla użytkowników. Łączy się to często z tym, że potrzeba kilku a nawet kilkunastu miesięcy czasu, aby wypłacić swoje zarobione w ten sposób pieniądze. W CashIsBack ten limit wynosi tylko 20 zł. Wystarczy jedynie uzbierać 20 zł prowizji i już można ją wypłacić. Wypłata następuje przelewem bankowym i nie jest pobierana od tego żadna dodatkowa prowizja. Co więcej, nie ma też żadnych limitów ilościowych wypłat. Jeśli tylko na koncie użytkownika znajdzie się 20 zł, może on zlecić wypłatę.

Jak jeszcze można zarabiać w CashIsBack.pl?

Oprócz klikania w reklamy użytkownicy mogą zarabiać na polecaniu serwisu CashIsBack.pl. Rejestrując się w serwisie każdy użytkownik dostanie unikalny link referencyjny. Jeśli go wyśle do swoich znajomych, a oni korzystając z niego zarejestrują się w serwisie CashIsBack.pl i będą aktywnymi użytkownikami (takimi, którzy klikają w reklamy), to polecający użytkownik zarobi 10 zł. Oczywiście za każdego poleconego aktywnego użytkownika. Nie ma tutaj też żadnych limitów – czym więcej użytkownik poleci nowych użytkowników, tym więcej zarobi. Na korzystaniu z linków referencyjnych korzystają nie tylko użytkownicy polecający serwis CashIsBack. Również ci pozyskani, bo dostają oni wyższą prowizję już od samego początku.
Kliknij w przycisk na dole i zacznij od razu od 2 poziomu!

Od czego zależy wysokość prowizji?

Serwis CashIsBack.pl promuje najbardziej aktywnych użytkowników czyli takich, którzy najczęściej klikają w reklamy wysyłanych do nich na skrzynkę email. Każde kliknięcie w reklamę jest punktowane, a zdobywane punkty pozwalają użytkownikowi przechodzić na wyższe „levele” w serwisie. To z kolei oznacza wyższą prowizję od każdej klikniętej reklamy. Poziom 1 daje użytkownikowi 40% prowizji, a ostatni 10 poziom aż 60%.

Pełna transparentność danych

Wszyscy użytkownicy serwisu CashIsBack.pl na bieżąco mogą śledzić statystyki. Logując się do swojego konta użytkownika można podglądnąć kiedy i jakie reklamy zostały wysłane do użytkownika oraz jaka jest stawka za kliknięcie. Użytkownik widzi pełne statystyki swojej aktywności, zarobione przez niego kwoty oraz może śledzić swoje postępy w programie partnerskim CashIsBack.pl.

Zarabiaj w internecie na inne sposoby

Jest to bez wątpienia jeden z serwisów gdzie prowizję ma bardzo wysokie i pozwala użytkownikowi zarobić. Ogranicza go ilość wysyłanych reklam, ale patrząc na znikomy czas który musimy poświęcić jest bardzo dobrym serwisem. Nie musimy ograniczać się jednak do jednych sposobów a możemy zalogować się w dużej ilości portali.

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Telefon możemy wykorzystać też do zarabiania pieniędzy. Wystarczy, że….

Cashback i kody rabatowe

Cashback i kody rabatowe to świetny sposób, aby zaoszczędzić, oraz otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na…

Opinie

Czy ktoś miał już styczność z tym serwisem ? Może kiedyś nim słyszał ? Zapraszam do dzielenia się opinią na temat Cashisback

One thought on “CashIsBack

  • 14 kwietnia 2021 o 17:49
    Permalink

    Osobiście jestem bardzo zadowolona z serwisu. Nie trzeba nigdzie wchodzić i klikać, reklamy przychodzą na maila. Jest to ogromna wygoda. Serwis wypłacalny. Jedyny minus – mogłoby być więcej reklam. Ogólnie rzecz ujmując polecam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *