Cashback i kody rabatowe

Cashback

Początkowo określenie Cashback i Moneyback dotyczyły tego samego. Dzięki nim możliwe jest otrzymanie dosyć sporych zwrotów pieniędzy wydawanych w sklepach stacjonarnych, jak i tych internetowych. Oczywiście dodając do tego jeszcze kody rabatowe możemy zaoszczędzić na i tak wykonywanych zakupach w internecie. Będzie to najlepszy pomysł dla osób, które są już zaznajomione z zakupami online. Czemu nie korzystać ze zwrotu części gotówki ?
Na czym to wszystko polega? Czy naprawdę możemy liczyć na zwrot pieniędzy za zakupy w Internecie bez żadnych haczyków ? A co z naszym bezpieczeństwem?

Cashback – co to?

Pojęcie cashback ma w sumie dwa znaczenia. Po pierwsze, możliwość wypłacania gotówki podczas płacenia kartą przy zakupie. Drugie określenie cashback to moneyback, czyli po prostu zwrot części środków za dokonane transakcje.
Serwisy tego typu bardzo często oferują nam również kody rabatowe, które zmniejszają cenę danego produktu (najczęściej jest to %), dlatego produkty w takich sklepach możemy kupić sporo taniej.

Serwisy oferujące cashback i kody rabatowe

Cały system cashback się rozwinął więc jest coraz więcej serwisów oferujących zwroty części środków wydanych na zakupy oraz kody rabatowe. Oczywiście rejestracja w takich programach jest całkowicie bezpłatna, a od każdej zrealizowanej transakcji otrzymamy zwrot w wysokości kilku procent jej wartości. Dobrą uwagą jest, żeby nie rejestrować się w serwisach które chcą od nas wyciągnąć pieniądze i chcą, żebyśmy wpłacili pieniądze na start. Poniżej tylko te uczciwe, zazwyczaj działające już dłuższy czas.


cashbackrabat

Cashbackrabat ląduje na 1 miejscu, ponieważ poza zwrotem za internetowe zakupy, oferuje również inne możliwości zarobkowe. Plus dobre opinie i % zwrot.


BoomerangCash to polski serwis, który pomaga oszczędzić na zakupach robionych w naszych internetowych ulubionych sklepach. Oferuje cashback oraz kody rabatowe…


Dhosting5% zniżki na hosting www. Pierwsze 14 dni testów zupełnie za darmo.


Kody rabatowe i częściowy zwrot – dlaczego warto?

Robienie zakupów przez internet to przede wszystkim wygoda. Również mamy możliwość dodatkowej oszczędności. W punktach stacjonarnych niestety uzależnieni jesteśmy od aktualnych cen i promocji gdy tutaj możemy przebierać niczym rękawiczki. Robiąc zakupy przez internet mamy tę możliwość, szybkie porównanie oferty wielu sklepów oraz dostawa do domu jest dużym plusem.

Na samym porównaniu cen się jednak nie kończy. Cashback i kody rabatowe! Łącząc jedno z drugim w dłuższej perspektywie czasowej pozwala nam całkiem ładnie zaoszczędzić. Ważne lub mniej ważne zakupy przeważnie i tak robimy, więc dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości zmniejszenia ceny danego produktu oraz odzyskać część wydanych przez nas pieniędzy.

Ile można zaoszczędzić?

Ciężko powiedzieć komuś ile może zarobić… Kwota jest bardzo indywidualna. Zależy od wydanej przez nas kwoty oraz procentowego zwrotu za zakupy. Zazwyczaj jest to od kilku nawet do kilkunastu procent. Przy mniejszych zamówieniach będzie to często kilka, kilkanaście złotych, ale już przy większych np. zakup sprzętu elektronicznego może to być nawet do kilkaset złotych! Bez względu na kwotę, którą odzyskamy za zakupy, zdecydowanie lepszy jest zwrot ile by to nie było, niż nie mieć nic.

Bezpieczeństwo zakupów przez internet

Robienie zakupów przez Internet bardzo się rozwinęło, cieszy się dużą popularnością, gdyż jest to znacznie szybsze i wygodniejsze. Plusem tego jest, że nie ograniczają nas godziny otwarcia, jak w sklepach stacjonarnych.
Okazuje się, że nadal bardzo dużo osób ma opory przed robieniem zakupów online. Główny powód to brak zaufania do wirtualnej sprzedaży. Ludzie boją się o swoje bezpieczeństwo a przede wszystkim swoich pieniędzy, które mogą stracić. Pora zrozumieć, gdy korzystamy tylko z wiarygodnych i sprawdzonych portali czy sklepów internetowych, ryzyko ewentualnego oszustwa ograniczone jest wręcz do minimum. Najrozsądniej jest wybierać te z możliwością dokonania transakcji za pomocą znanych systemów, typu bezpieczny portfel PayPal lub Dotpay.

Jakie popularne sklepy oferują cashback

Popularne sklepy oferujące cashback. Oczywiście lista jest o wiele wiele dłuższa a niżej te najpopularniejsze.

  • Aliexpress
  • Empik
  • Zalando
  • Media Expert

Opinie

Cashback i kody rabatowe to jeden z lepszych sposobów na oszczędność pieniędzy i zdobycie trochę dodatkowej gotówki. Spora część osób w tych czasach woli zrobić zakupy przez internet. Jest to rozwiązanie przede wszystkim szybkie i wygodne, więc czemu by na tym dodatkowo nie zarobić paru złotych?

Korzysta ktoś z takiej formy oszczędzania pieniędzy? Podzielcie się opinią na ten temat w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *