Boomerangcash

BoomerangCash

BoomerangCash to polski serwis, który pomaga oszczędzić na zakupach robionych w naszych internetowych ulubionych sklepach. Tak więc BoomerangCash oferuje cashback oraz kody rabatowe. Robiąc zakupy przez internet możemy uzyskać zwrot części wydanych przez nas pieniędzy, a kody rabatowe dodatkowo sprawią, że zakupy będą jeszcze tańsze niż zazwyczaj. Czego możemy spodziewać się od serwisu i czy warto się zarejestrować?

Jak działa BoomerangCash ?

Coraz więcej osób robi zakupy w sklepach internetowych. Dużo osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że sporą część wydanych podczas zakupów pieniędzy możemy odzyskać. Dzieje się tak dzięki serwisom takim jak BoomerangCash. Oferują nam one zwrot części wydanych przez nas pieniędzy (cashback), oraz niejednokrotnie nawet dodatkowe kody rabatowe dzięki, którym zakupy będą jeszcze tańsze. W tym wypadku wystarczy tylko założyć konto a później przejść do wybranego sklepu poprzez serwis. Tam znajdziemy szczegółowe informację na temat obowiązujących aktualnie w danym sklepie kodach rabatowych oraz cashback. Bywa tak, że w jednym sklepie na różnego rodzaju produkty % cashback będzie się różnił. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać najlepszy sklep z najlepszą ofertą.

Ile pieniędzy możemy odzyskać ?

Z BoomerangCash jak to bywa w tego typu serwisach % może się różnić od sklepu. Możemy w sumie odzyskać nawet do 35%, tak więc jest to całkiem przyzwoita kwota. Dokładna wartość uzależniona jest od wybranego sklepu jak również często od kategorii kupowanego produktu. Przykład to Aliexpress, gdzie możemy otrzymać do 5,05% cashback’u w niektórych kategoriach lub do 1.50% w Allegro.
Oczywiście to są przykłady, a wszystkich sklepów oferujących zwrot w BoomerangCash jest ponad 800. Tak więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. W serwisie dostępne są również różne statusy konta, zwiększają one ilość otrzymywanego przez nas cashback’u.

Statusy konta w BoomerangCash

jak wyżej było już wspomniane serwis posiada różne statusy konta, co po części wyróżnia go od pozostałych tego tupu. Nasz cashback czyli zwrot za zakupy może być o wiele wyższy, jeżeli będziemy posiadać odpowiedni status. Prezentują się one kolejno:

  • Bronze +10% (do 100 zł),
  • Silver +15% (od 100 do 500 zł),
  • Gold +20% (od 500 do 1500 zł),
  • VIP +30%.

3 pierwsze statusy zależą od wydawanej przez nas kwoty. Natomiast ostatni wymaga miesięcznej opłaty w wysokości 20 złotych. Status VIP na 14 dni otrzymamy również po założeniu swojego konta, więc warto wykorzystać dobrze ten czas.

Wypłata z BoomerangCash

Aby wypłacić środki z serwisu minimalną kwotą jest 25 złotych aby zlecić ją do wypłaty. Jak widać ubieranie nie powinno potrwać długo gdy robimy zakupy przez internet. Wypłaty realizowane są w ciągu 1-2 dni roboczych na wskazany przez nas rachunek bankowy.

Program poleceń

Tak jak wiele innych serwisów pozwala zapraszać znajomych i otrzymywać dodatkowe bonusy tak samo i w tym serwisie. Kiedyś było to 5zł, aktualnie za każdą zaproszoną osobę otrzymamy 10 złotych. Osoba zaproszona natomiast status VIP na 14 dni. Bonus za zaproszoną przez nas osobę dostaniemy dopiero po uzbieraniu przez nią 25 zł zwrotu za cashback ze zrobionych zakupów. Mimo, że kwota 10 zł może wydawać się nie za duża i tylko jednorazowa to warto wziąć pod uwagę fakt, że nie ma w BoomerangCash żadnych limitów zapraszanych przez nas osób.

Wtyczka do przeglądarki

Wspomnieć również trzeba o istniejącej wtyczce do przeglądarki. Przypomina nam ona o cashback’u podczas zakupów w sklepach internetowych. Gdy wchodzimy do wybranego sklepu, wtyczka automatycznie poinformuje nas o takiej możliwości, że możemy skorzystać ze zwrotu. Wtedy wystarczy jedynie aktywować specjalnym przyciskiem, który wyświetla się w powiadomieniu. Po jego kliknięciu wyskoczy nam informacja, że cashback został aktywowany.

Oszczędności z internetu – czyli jak inaczej oszczędzić pieniądze

Wspominany w tym temacie często Cashback, czyli zwrot części z zakupów to nie jedna możliwość oszczędzania na codziennych pracach lub czynnościach. Trzeba się tym nieco zainteresować, ponieważ pozostałe sposoby, pozwalają zatrzymać nieco gotówki w kieszeni, która nam ucieka, chociaż na co dzień nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy. Oczywiście, serwisów z cashback’iem jest w internecie o wiele więcej. Gdyby zdarzyła się sytuacja, że danego sklepu nie znajdziemy tutaj, zawsze możemy sprawdzić również pozostałe serwisy.

Jak zaoszczędzić pieniądze

Nie zawsze oszczędzanie pieniędzy jest takie trudne. Musimy po prostu wiedzieć jak się za to zabrać. Sporo pieniędzy zostanie nam w kieszeni zmieniając jedynie parę złych nawyków…

Cashback i kody rabatowe

Cashback

Kody rabatowe oraz cashback – bardzo ciekawy sposób aby zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Pośród serwisów, które oferują tego typu zwroty do najpopularniejszych możemy zaliczyć…

Opinie o BumerangCash

BoomerangCash w swojej ofercie ma całkiem przyzwoite zwroty i posiada naprawdę sporą liczbę sklepów z których możemy skorzystać, chociaż niektórych popularnych jeszcze brakuje do tej listy. W internecie możecie sprawdzić, że przeważają opinie pozytywne, tak więc na pewno warto sprawdzić i wypróbować, porównać ofertę z pozostałymi i już samemu ocenić czy serwis zasługuje na pozytywną opinię i czy nam odpowiada.

Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenia z serwisem zapraszam do dzielenia się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *