Blog- jak założyć, jak zarabiać ?

Witam.
Chociaż blog dla niektórych jest już raczej trochę przestarzały to z pewnością jeszcze wiele osób docenia lub doceni jego istotę działania i sam zacznie tworzyć treści w internecie. Jest to nadal bardzo dobre miejsce np: dla grupy ludzi mających jedne zainteresowania lub tematy kulinarne, piłkarskie, dom,ogród i wiele innych. Zastanawiasz się jak założyć blog?

Blog- jak założyć, jak zarabiać ?

Jak możemy założyć blog? oczywiście za darmo! Możemy też wybrać opcję płatną. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj , a w skrócie :
Wersja darmowa jest bardzo prosta i na pewno każdy sobie z nią poradzi. Minusem jest fakt, że rzeczy darmowe zawsze mają ograniczenia.
Wersja płatna jest bardziej rozbudowana i w tym wypadku już prawie nic nas nie ogranicza. Lecz musimy za usługę zapłacić.
Jednym z serwisów, które oferują hosting i umożliwiają zakup domeny jest Dhosting ( Teraz 5% rabatu z mojego polecenia! wystarczy wpisać ” jakubzagon” )
Z takim hostingiem nie musimy się ograniczać do bloga a możemy założyć też własną stronę internetową. Dla lepszego efektu najlepiej połączyć obydwa.

Najłatwiej prowadzi się bloga tematycznego o własnych zainteresowaniach lub hobby. Jest tak również w przypadku gdy na takim blogu chcemy zarobić. Lepiej przecież jest pisać o czymś co się lubi i na czym się znamy zamiast pisać na przymus tylko po to żeby zarobić.
Zapraszam do przeczytania więcej na temat zarabiania na blogu czyli – jak zarobić na blogu

Z zamiarem zarobienia na blogu najlepiej jest znaleźć niszę w jakiejś dziedzinie. Oczywiście bez nacisku na pierwszą lepszą ponieważ później takie tematy stają się strasznie męczące. Wyobraź sobie gdy przychodzi coś napisać na jakiś temat a jesteśmy w tym zieloni.

Widzieliście już jedne z lepszych autosurf w sieci ? można zacząć od tego z pozycjonowaniem swojej strony w internecie.
see you

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *