Badanie opinii

Badanie opinii

Badanie opinii jest serwisem należącym do firmy badawczej Biostat Sp. Z o.o z Rybnika. Działa już na rynku od ponad 10 lat. Serwis pozwala zarabiać nam na wypełnianiu płatnych ankiet oraz wcielić się w rolę tajemniczego klienta. Zarejestrowanie jest oczywiście całkowicie bezpłatne i dobrowolne. Jak zarabiać w panelu i gdzie jeszcze warto się zarejestrować? Przeczytaj na dole więcej informacji.

Badanie opinii – jak zacząć ?

Oczywiście pierwszym krokiem jest rejestracja w panelu, a następnie wypełnienie profilu. Jeżeli dobrze wypełnimy profil, lepsze będzie dopasowanie ankiet do konkretnej osoby. Po wypełnieniu zostaje tylko czekać na nasze pierwsze ankiety, a w przypadku jak będziecie zainteresowani pracą jako tajemniczy klient trzeba również podać swój numer telefonu.

Ankiety w Badanie opinii

  • Oczywiście nie mamy konieczności wypełniania każdej ankiety. Możemy wybierać te, które nas zainteresują. Oczywiście aby zwiększyć zarobki lepiej byłoby spróbować wypełnić każdą. Ankietę w zasadzie można odrzucić z różnych względów. Temat, termin czy po prostu wynagrodzenie punktowe, mogą nam nie odpowiadać,
  • Płatne ankiety w panelu Badanie opinii trwają najmniej około kilku minut (3-5 min ), a maksymalnie aż do kilkudziesięciu (30-40 min). Zatem przeciętnie będzie to długość ankiety w granicach 10-15 minut,
  • Informacje o dostępnych dla nas badaniach przychodzą albo na naszą pocztę (Uwaga, ponieważ czasami mogą trafić do spamu, tak więc trzeba również ten folder przeglądać), ale są także dostępne zaraz po zalogowaniu do panelu,
  • Panel Badanie opinii daje nam również punkty na tzw. „pocieszenie” nawet, kiedy osób o danym profilu jest już wystarczająca ilość lub nie zostaniemy zakwalifikowani do ankiety,
  • Na końcu każdej ankiety znajduje się przycisk „Podziel się na FB”. Za podzielenie się ankietą na Facebooku otrzymasz dodatkowe punkty,
  • Jeśli nie zakwalifikujesz się do ankiety, to i tak otrzymasz od 2  do 21 punktów  za wypełnianie części kwalifikacyjnej (czyli od 0,1 zł do 1,05). 

Praca jako tajemniczy klient

Oczywiście jako główne źródło naszego zarobku w panelu są płatne ankiety, za które otrzymujemy odpowiednie wynagrodzenie w postaci punktów. W tym miejscu jednak nie kończy się cała funkcjonalność serwisu. Pozwala on nam również wcielać się w rolę tajemniczego klienta. Polega ona na odwiedzaniu konkretnych placówek, żeby zbadać komfort oraz jakość obsługi lokali. Wystarczy podać numer telefonu i czekać na kontakt.
Tajemniczy klient w zasadzie to osoba, która głównie zajmuje się sprawdzeniem czy pracownicy danej placówki np. sklepu obsługują klienta w prawidłowy sposób i czy jest zgodny z przyjętymi standardami. Jest tutaj sporo możliwości, może być to też traktowane jako praca dodatkowa.

Jak często pojawiają się ankiety ?

Oczywiście jest to sprawa indywidualna i od zapotrzebowania jakiej grupy ludzi potrzebują w ankiecie. Średnio powinno to być od około 3 do 6 ankiet w ciągu miesiąca.

Wypłata

Po uzbieraniu wymaganej liczby punktów możesz wypłacić pieniądze tylko jednym sposobem – wypłata przelewem prosto na Twoje konto bankowe! Wystarczy przy wymianie podać swoje dane, w tym numer konta bankowego, by otrzymać zarobioną gotówkę. Po zgromadzeniu minimum 1000 punktów (czyli 50 zł).

Program poleceń

Badanie opinii pozwala również zapraszać do programu kolejne osoby w zamian za dodatkowe punkty. W przypadku tego panelu jest to 10% kwoty, którą otrzymują nasi poleceni za wypełnienie ankiety (oczywiście bez utraty przez nich punktów). Jest to całkiem dobry sposób aby znacznie zwiększyć zarobki tym bardziej gdy potrafimy zdobywać poleconych i zdobędziemy odpowiednią ilość aktywnych osób.

Aplikacja na telefon

Co jest fajne i ciekawe panel ma również własną aplikację mobilną. Pozwala na szybki dostęp do naszego konta bez konieczności ciągłego logowania. Aplikacja posiada podgląd stanu konta oraz wyświetla powiadamia o dostępności nowych badań. Jest to duże ułatwienie dla osób, którzy nie siedzą ciągle przy komputerze, a mają za to telefon z którego często korzystają. Dostępność aplikacji jest zarówno na telefony z Androidem, jak i iOS. Znajdziemy ją pod nazwą Biostat Survey w Google Play lub iTunes Apple.

Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Dla tych co spędzają na telefonie dosyć dużo czasu ciekawe mogą być specjalne aplikacje, które pozwalają zarabiać właśnie w ten sposób. Nie tylko wypełniając ankiety, czy klikając, ale również…

Wypłata z Badanie Opinii

Wypłaty zarobków możemy dokonać jedynie na konto bankowe, po uzbieraniu 1000pkt (50zł). Dla niektórych to dobra informacja ponieważ środki mamy u siebie na koncie. Pieniądze trafią na konto w ciągu 15 dni od zgłoszenia. Gdy zdecydujemy się na wypłatę zgromadzonych pieniędzy wystarczy, że podamy numer konta oraz podstawowe dane potrzebne do zrealizowania przelewu.

Opinie o panelu

Badanie Opinii to bardzo dobry panel ankietowy, który nie miał nigdy problemów z wypłatami. W internecie jest wiele dobrych opinii na jego temat. Decydując się na zarabianie poprzez wypełnianie ankiet, z pewnością warto zarejestrować się także w tym serwisie.

Macie jakieś doświadczenia z Badanie Opinii? Zostawcie swój komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *