Autosurf

Jak twój serwis ma stać się popularny?

Posiadasz własny serwis internetowy? Chciałbyś aby jego statystyki odwiedzin wreszcie ruszyły do góry? Nie wiesz w jaki sposób zachęcić użytkowników do wejścia na Twoją stronę www? Chciałbyś zwiększyć ruch na stronie? Może wreszcie zacząć na niej zarabiać? Albo może poprawić po prostu pozycje w rankingu google?! Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zwiększ statystyki swoich odwiedzin!! Wypróbuj na początek któryś z serwisów Autosurf.

Co to właściwie ten Autosurf?

Wszystko co wystarczy zrobić aby zwiększyć ilość wejść na Twoją stronę to założyć konto w którymś z poniższych serwisów. AutoSurf to nowoczesny system wzajemnej promocji stron. Oglądamy strony innych użytkowników natomiast oni oglądają Twoją. Wszystko dzieje się automatycznie.
W skrócie jest to rodzaj systemu oferujący najczęściej wymianę ruchu pomiędzy użytkownikami na stronach. Niektóre z systemów dodatkowo oferują możliwość zarobków w zamian za oglądanie określonej liczby stron lub banerów oraz polecanie systemu nowym osobom.

Polecam serwisy

Paysurf.pl to serwis z auto-surfem. Zbieramy punktu które możemy wykorzystać na reklamę lub wymienić na gotówkę.


Surfujkase

SurfujKase.pl to autosurf – zbieramy punkty –> reklamujemy, wymieniamy, wypełniamy zadania…


Serwis chwilowo uważany za scam

Jak wiadomo serwis był wcześniej wypłacalny, natomiast aktualnie nie ma żadnego konkretnego dowodu wypłaty z serwisu. Z portalu znikła podstrona o nazwie „lista wypłat” prawdopodobnie z powodu braku tych wypłat. Dla mnie serwis służy głównie jako dodatek reklamy serwisu Grosiwo tak więc nie zlecałem wypłaty w celu sprawdzenia. W takim też celu polecam serwis czyli w celu samej reklamy. Nie Polecam w celu zarobkowym !

Szybkakasa24h

Szybkakasa24h posiada tzw. autosurf dodatkowo można zarabiać na różnych portalach społecznościowych.


Manualsurf i autosurf – różnice

Czasami się zdarzy, że korzystając z któregoś autosurfa natkniemy się na pojęcie manualsurf. Co to właściwie jest manualsurf ? Cechą wspólną obydwu surfów to konieczność obejrzenia reklamy będącej w rotacji. Ilość reklam będzie się różnić i jest zależna od serwisu. Niekiedy daną stronę będziemy mogli zobaczyć tylko jeden raz na dobę inne bez limitu. Tak więc po krótce aby zrozumieć różnicę. Czym się od siebie właściwie różnią?
Autosurf – Przede wszystkim po włączeniu strony z automatycznym surfowaniem nie wymaga od nas żadnej aktywności. Po określonym czasie zazwyczaj kilka- kilkanaście sekund strony będą same przeskakiwały na kolejne.
Manualsurf – Zarówno po jednej jak i drugiej nazwie można już się domyślić jak to mniej więcej działa. W tym wypadku, aby stronę bądź też reklamę musimy przełączyć manualnie czyli wymagana jest nasza obecność. Po każdej reklamie musimy potwierdzić swoją obecność. Weryfikacją może być np. wybierając prawidłowy wynik równania, przepisując wyraz, zaznaczając dwa takie same obrazki itp.

Jeżeli chodzi jeszcze o różnicę to wynagrodzenie. Autosurf posiada zdecydowanie niższą stawkę za surfowanie niż w wypadku manualsurfa bądź zadań. Do zalet należy wymienić natomiast, że nie wymaga żadnej aktywności, poza odpaleniem.

Zarobki z Autosurf’ów

Niestety, ale jeżeli chodzi o zarobki w surfach to nie należą one do najwyższych. Rozwiązaniem jest używanie ich jako działających w tle przy okazji innych aktywności na komputerze.

Wiadomo, że w przypadku manualsurfa mamy o wiele większe możliwości na zdobycie punktów. Jest to bardzo duża różnica w porównaniu do autosurfa. Niestety ilość stron które mamy dostępne w manualsurfie jest zdecydowanie za mała i nie wystarczająca aby dużo tam zarobić.

Tak więc ile zarobimy ? Czy w ogóle jest to możliwe ? Musisz odpowiedzieć sobie sam na to pytanie wiedząc, że:
Na autosurfie możemy zarobić około 30- 35 groszy w ciągu godziny surfowania.
Na manualsurfie natomiast mogło by być to nawet parę złotych gdyby nie fakt, że liczba reklam jest strasznie ograniczona. Uznajmy więc, że można zarobić około 15-20 groszy w ciągu godziny co niestety często zamyka się już w skali dnia.

Zarobki są nieco większe przy posiadaniu konta Vip, lecz trzeba za niego zapłacić a profity, które dostajemy raczej mało satysfakcjonujące.

Autosurf i Manualsurf – Opinie

Samo uruchamianie autosurf’ów jest nieopłacalne jeżeli naszym zamiarem są zarobki w ten sposób. Sposobem na to jest uruchamianie przy innych czynnościach wykonywanych przy komputerze, ale czasami też jest to ciężkie np. przez słabe łącza internetowe. Manualsurf – tutaj wymagana jest nasza obecność przy komputerze, tak więc również nie wygląda to najlepiej. Możemy polepszyć zarobki zapraszając innych, ale też będzie to bardzo powolne. W internecie w tym czasie można robić o wiele więcej i co za tym idzie zarobić więcej, lecz wykorzystując do tego inne metody.

Jakie jest wasze zdanie o autosurfach i manualsurfach? Podziel się w komentarzu.

Zobacz również możliwość zarobkową PTP bez tracenia czasu

7 thoughts on “Autosurf

 • 21 listopada 2020 o 17:06
  Permalink

  Szkoda że w rzeczywistości nie wyglądają zarobki tak „różowo” jak opisał to autor artykułu.
  Drugim problemem jest wypłacalność bo niestety zarobić to nie oznacza wypłacić.

  Odpowiedz
  • 24 listopada 2020 o 15:26
   Permalink

   Sprecyzuj to co napisałeś, że nie wygladają tak różowo w odniesieniu do artykułu. A co do wypłacalność masz jakis konkretny serwis na myśli ?

   Odpowiedz
 • 26 listopada 2020 o 07:51
  Permalink

  szkoda że tych wypłat nie widać bo lista wypłat znikła na innych stronach jest udostępniana to jak można sprawdzić wypłacalność Panie administratorze szybkiej kasy 24h.pl

  Odpowiedz
 • 26 listopada 2020 o 08:25
  Permalink

  konkretnie to ma ma myśli zapewne szybkakasa24h.pl która zrobiła się dawno temu scamem ,a właściciel czyni cuda by nie zapłacić, a przynajmniej tak robił bo teraz rzekomo sprzedał strone i kasy nikt nie zobaczył. Strona nie została nawet spłacona dla poprzedniego właściciela, więc o czym w ogóle tu mowa xD

  Odpowiedz
 • 26 stycznia 2021 o 07:29
  Permalink

  Dobrze poprzednik pisze nazwę tej strony by jej nie pozycjonować 🙂 chodzi o szybką kasę. Poprzedni właściciel to obecny właściciel jakby ktoś pytał. Dobrze się maskuje. Ale to ta sama osoba. Śpiewka od ponad roku jest ta sama. Ten właściciel również naciąga osoby co kupują niby dostęp to płatnej TV i nic im nie wysyła. Jak zacznie się go cisnąć to na początek straszy jaki to z niego haker i co zrobi a potem zwraca kasę. Jest właścicielem kilku serwisów i nigdy ich nikomu nie sprzedał. Dwa razy kupiłem dostęp to płatnej TV i dwa razy ściemnił mi to samo że kupił miesiąc temu a poprzedni nieuczciwy właściciel takie kwiatki mu zostawił. Dziwne że za każdym razem ta sama bajka. A odległość czasowa rok. Zawsze można wrzucić tekst w aktualnościach strony że nowy właściciel itd tego przecież nikt nie sprawdzi. No i skoro nowy to jak ma coś wypłacić. I tak co roku można lać ludziom wodę o wypłatach. Szkoda słów. Omijać szerokim łukiem.

  Odpowiedz
  • 22 lutego 2021 o 22:44
   Permalink

   Ostatnio mam dosyć mało czasu przez co trzeba rozdzielać rzeczy na ważne i ważniejsze 😉
   Dodatkowo zacząłem interesować się trochę kryptowalutami. Z biegiem czasu na pewno i one znajdą się tutaj u mnie na blogu.
   Jeżeli chodzi o serwisy, które znajdują się aktualnie na blogu i o zarobki z nich to zawsze co miesiąc wpadnie jakaś wypłata 😉 Nie będę puki co precyzował bo sam się w to nie zagłębiam

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *