Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

Aplikacje do zarabiania

Obecnie, prawie każdy posiada już swój smartfon, może dla niektórych życie bez niego byłoby już praktycznie niemożliwe? Kiedyś telefon służył jedynie do dzwonienia, później z funkcją SMS, a teraz funkcji jest tyle, że trzeba by było stworzyć nowy artykuł na ten temat. My zajmiemy się głównie aplikacjami a konkretnie zarabianiem na nich. Jakie aplikacje do zarabiania pieniędzy warto poznać ? Niżej opisze parę z nich.

Najlepsze aplikacje do zarabiania na telefonie

W internecie na pewno znajdziemy wiele aplikacji do zarabiania na smartfonie. Wiadomo, że będą one zróżnicowane. Jedne będą od nas wymagały więcej zaangażowania gdy inne będą tylko dodatkiem do serwisu działającego w internecie (czasami dając nam dodatkowe korzyści). Łączy ich mobilność i możliwość korzystania wszędzie tam gdzie mamy telefon czyli w dzisiejszych czasach wszędzie!

Rozbudowane aplikacje

Ciężko jest znaleźć takie serwisy, aby móc zarabiać na wszystkim na raz. Stwierdziłbym nawet, że jest ich stosunkowo mało. Zazwyczaj aplikacje nastawione są na jeden typ działalności – ankiety, wykonywanie prostych zadań, klikanie w reklamy, cashback itd.
Moim zdaniem ta aplikacja zasługuje na pierwsze (1) miejsce wśród tematu Aplikacje do zarabiania na telefonie.

WoWapp

WoWapp zarabianie

WoWapp to pierwsza aplikacja do zarabiania pieniędzy na telefonie na liście. Bardzo rozbudowana apka i oczywiście pozwala zarabiać na wiele przeróżnych sposobów…

Za co dostajemy wynagrodzenie ?

 • Czatowanie , video rozmowy i połączenia z innymi użytkownikami,
 • wypełnianie ankiet,
 • granie w gry,
 • wykonywanie zadań: – oglądanie filmików, klikanie „lubię to ” instalowanie app’ek,
 • ustawienie strony startowej
 • wyświetlanie reklam przy zablokowanym smartfonie

Wypełnianie ankiet – mobilne aplikacje do zarabiania

Jest wiele paneli ankietowych w internecie, które płacą za wypełnianie płatnych ankiet. Jest to bardzo proste żeby zarobić pieniądze, choć wymaga od nas poświęcenia odrobiny czasu wolnego. Każdy z paneli pozwala wypełniać ankiety na komputerze, większość z nich umożliwia to na telefonie, ale niektóre mają specjalnie przeznaczone aplikacje na telefon, które to ułatwiają. Po rejestracji wystarczy pobrać ją poprzez stronę lub w sklepie Google Play (Android) lub App Store.

aplikacja do zarabiania

Opinie.pl to bez wątpienia jeden z lepszych paneli ankietowych, chociaż czasami z długimi przestojami pomiędzy dostępnościami kolejnych ankiet. Znajdziemy u niego dedykowaną aplikację na telefon. Na tle pozostałych wyróżnia się konkursami, które pozwalają zdobywać dodatkowe nagrody.


aplikacja do zarabiania

Badanie opinii poza ankietami pozwala także czasami wcielić się w rolę tajemniczego klienta. Oczywiście jest to rozwiązanie jedynie dla chętnych i nie jest obowiązkowe.


aplikacja do zarabiania

Marketagent jest międzynarodowym panelem, który w internecie działa już dłuższy czas. Nie wyróżnia się niczym konkretnym na tle pozostałych, ale swoją rolę spełnia bardzo dobrze.


Jak inaczej zarabiać w internecie ?

Zarabianie na ankietach

zarabianie na ankietach
Wypełnianie ankiet to jeden z popularniejszych sposobów zarabiania przez internet, ponieważ…

Zarabianie na reklamach

zarabianie na reklamach
Klikanie w reklamy to chyba najprostsza metoda zarabiania w internecie, która wymaga jedynie…

Aplikacje do zarabiania – opinie

Jeżeli chodzi o zarobki w aplikacjach tego typu co prawda nie należą do największych, ale za to nie wymagają dużego wysiłku. Wystarczy od czasu do czasu zerknąć do telefonu, coś kliknąć lub wypełnić, a dodatkowe pieniądze wpadają nam same. Na pewno każdy ma wiele okazji do tego np. czekamy na coś lub kogoś.

Macie jakieś doświadczenia lub znacie jakieś inne aplikacje? Podzielcie się opinią w komentarzu.

2 thoughts on “Aplikacje do zarabiania pieniędzy na telefonie

 • 11 grudnia 2020 o 15:54
  Permalink

  Troszke mało tych aplikacji do zarabiania na telefonie. właśicwie to istnieje tylko i wyłącznie jedna na twoim portalu

  Odpowiedz
  • 13 grudnia 2020 o 18:29
   Permalink

   Jeżeli chodzi o te wielofunkcyjne to tak. Dodatkowo są aplikację mobilne z ankietami więc nie ma tylko jednej aplikacji. A na koniec to, że jak zaczynasz coś tworzyć to nie da się wszystkiego naraz w jednym czasie zrobić

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *