Skracanie linków

Skracanie linków bardzo często jest stosowane aby zmienić za długi adres w krótszy i bardziej przyjazny użytkownikom. Gdy skracamy link za pomocą zewnętrznego serwisu mamy dostęp np. do różnego rodzaju statystyk, które czasem mogą być pomocne podczas wrzucania linków na zewnętrzne strony. Co też ważne, na takim skracaniu oczywiście możemy również zarobić i wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne jak się z początku może wydawać.

Płacące serwisy skracające linki

To który serwis będzie lepszy zależy przede wszystkim od kraju, w którym mamy zamiar promować zamieszczane przez nas treści. Nieco więcej dowiecie się w temacie o skracaniu linków, który jak wszystko oczywiście będzie rozszerzany, ale jak wiadomo na wszystko jest potrzebny czas … Kliknij Tutaj … Skracanie linków …

A na szybko wrzucam dwa moim zdaniem najlepsze serwisy tego typu. Można poczytać opinie w internecie które są z pewnością bardzo dobre.

Shorte

Shorte jest polskim serwisem do skracania linków, który powstał w 2013 roku.
Kliknij na górze i dowiedz się więcej

Jak ktoś jest w temacie i chce od razu przejść do rejestracji, proszę kliknąć na dole.

Adfly

Adfly jest serwisem do skracania linków, który funkcjonuje od 2009 roku. Jest to jeden z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszy serwis, który płaci za skracanie linków.

Jak ktoś jest w temacie i chce od razu przejść do rejestracji, proszę kliknąć na dole.

Już mamy trochę możliwości zarobkowych, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy dążyć ciągle do przodu i nie zniechęcać się na początku bo jak wiadomo z tymi początkami, czasem bywa trudno…

Zarabiaj przez internet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *